urbae.com ili Google-Ads

Imam svoj sajt, pa samo odlucio da "nabacim" neki vid zarade. Znam da je ovo pre za podforum poslovna primena, ali koliko sam video tu su uglavnom banovani korisnici koji na dosta naivan nacin pokusavaju da privuku ljude da e registruju preko njih. Ovo delom nema veze sa tim. A i ubacio bi neke savete o zaradi, ali o tome sam vec spremio tekstove (da ne mislis da planiram da uradim copy-paste tvog ili necijeg drug teksta).
 
==Nemesis==:
Da li neko od Vas koristi jedan od ova dva vida zarade i koji je bolji? Predpostavljam da je Google pouzdaniji i sigurniji, ali me zanima da li je neko probao http://urbae.com/ ???
A sta ti pitas zapravo?
Kakva to dva vida zarade?
I dosta hrabro uporedjujes Google sa nekim tamo anonimnim sajtom.
Jesi li ti vec zaradio pare preko internet trange-frange ili tek skupljas iskustva.
Ili samo reklamiras urbae.com

Kao da si pitao - gde mislite da je bolje kupovati, u mega trznom centru ili na tezgi na pijaci kod Cvetka?
 
codemaker:
A sta ti pitas zapravo?
Kakva to dva vida zarade?
I dosta hrabro uporedjujes Google sa nekim tamo anonimnim sajtom.
Jesi li ti vec zaradio pare preko internet trange-frange ili tek skupljas iskustva.
Ili samo reklamiras urbae.com

Kao da si pitao - gde mislite da je bolje kupovati, u mega trznom centru ili na tezgi na pijaci kod Cvetka?

Sto bih reklamirao ovaj urbae kad nemam nikakve koristi od toga? Video sam da je to domaci sajt koji nudi nesto slicno kao Google pa pitam da li je neko imao iskustva i zaradu sa tim. A inace nemam nikakva iskusva sa zaradom.
 
==Nemesis==:
Sto bih reklamirao ovaj urbae kad nemam nikakve koristi od toga? Video sam da je to domaci sajt koji nudi nesto slicno kao Google pa pitam da li je neko imao iskustva i zaradu sa tim. A inace nemam nikakva iskusva sa zaradom.

Pitao si koji je bolji i zbog toga sam napravio ono poredjneje. Ta dva sajta se nikako ne mogu uporedjivati.
Inace, zaradjivanje peko domacih sajtova je sto se mojih saznanja tice jos uvek veoma diskutabilno. nema mogucnosti placanja karticama, sve se uglavnom svodi na "kucnu dostavu" sto nikako nije ono cime se ostali svet bavi (kartice i drugi vidovi placanja)
Treba biti oprezan.
 
@codemaker
Ne znam zashto podcenjivati urbae.com.
Do pre neki dan koliko ja znam nije mogao Google AdSense za nashe podruchje, to jest mogao je ali ne bash toliko legalno.
Ali kao shto si rekao diskutabilno je zaradjivanje AdSensom, malo je onih koji bi na taj nachin da steknu posecenost svog sajta, a da ne spominjemo koliko malo je njih na urbae.com

Znachi definitivno Google, ali morash da imash neki pristojan broj poseta, a kad imash pristojan broj poseta mozhda je lakshe da ti neko plati da stavish njihov banner, jel Google mozhe zbog tvoje nepazhnje da te blokira i ne dobijesh ni cent :)

U sushtini ako imash posecen sajt isplatice ti se to ne bitno na koj nachin i preko koga.
 
SqlByte:
@codemaker
Ne znam zashto podcenjivati urbae.com.
Do pre neki dan koliko ja znam nije mogao Google AdSense za nashe podruchje, to jest mogao je ali ne bash toliko legalno.
Ali kao shto si rekao diskutabilno je zaradjivanje AdSensom, malo je onih koji bi na taj nachin da steknu posecenost svog sajta, a da ne spominjemo koliko malo je njih na urbae.com

Znachi definitivno Google, ali morash da imash neki pristojan broj poseta, a kad imash pristojan broj poseta mozhda je lakshe da ti neko plati da stavish njihov banner, jel Google mozhe zbog tvoje nepazhnje da te blokira i ne dobijesh ni cent :)

U sushtini ako imash posecen sajt isplatice ti se to ne bitno na koj nachin i preko koga.
Ne podcenjujem ja urbae.com, kazem samo da za sada nasim uslovima, nema vajde,
 

Back
Top