Rodjendani

macka vracarka

Veoma poznat
Poruka
13.094
Blizi nam se rodjendan..Do sada smo ih slavili na razlicite nacine ali ove godine smo odlucili da rentiramo neki prostor od inace ponudjenih mali milion.. :confused: pa me interesuje da li imate neka rodjendanska iskustva bilo kao domacini bilo kao gosti...
Bila sam prosle nedelje u Geppetu na Krstu i nije mi se dopalo..Nista posebno.
Takodje Extrem Kids ne dolazi u obzir..Vrucincina,deca se samo izznoje a nikakvog sadrzaja osim skakanja nema..
Cula sam za neki Satic na Vozdovcu i za M&M negde na Konjarniku..
Molim za komentare! :)
 
Hvala Vam.. :)
Uzimam u obzir sve predloge,i nadam se da ce biti mesta za termin koji mi odgovara...
Inace mislila sam da zovem klovna Paju,koji mi se jako dopao na jednom rodjisu,a vidim i klincima je superiska...
 
Najpre ja ne volim tu varijantu skakaonice za rodjendane..deca se kao malo doteraju,a onda se poizuvaju,skacu,divljaju,budu mokri do gole koze..i sve u svemu nista.
Prostor kao prostor nije los..Ima deo kao kafic za roditelje,deo gde se sece torta i peva,i deo za skakanje...
Uz to je potrebna animacija svakako nekog drugog tipa jer,mom detetu recimo nije zanimljivo skakanje,prevazisla je to..pa se onda dosadjuje..i ne samo ona nego vidim i druga deca njenog uzrasta...
te igrao nice su po meni dobra varijanta za neko popodne kad se ne moze napolje,zimi..pa da malo utrose energiju i ne skacu po kuci..ali za rodjendane,po meni..NE!
 
Имам једну молбу:
препоручите ми за 8-годишњег клинца место да прослави рођос, у Земуну и Новом Београду, а да није у питању "Коцкица" у Пинки-ју, пицерија Молино, Мек-ови.
 
Posto nam se opasno priblizio rodjis,danas sam izobilazila nekoliko mestasca i zavrsila sa tim
Dakle,rodjendan zakazan :D
Najpre da kazem da mi se Satic koji sam pominjala i za koji sam cula sve naj naj...ni malo ne dopada.
Vise je podredejno odraslima,mracno je i improvizovano sve nekako jadno...Garniture od kovanog gvozdja,dobro izgazeni tepesi..i nekako cudno mirise...na neprovetreno :-?
Dvorac kod Sumica je ok,mada nista posebno,i mislim da je interesantnije za letnje i proletnje rodjendane kad je moguc i garden party...
IZbor je pao na M&M club,u Grcica Milenka..
Prostor je fenomenalan,svetlo,prostrano,moderno,cisto...mirisljavo.
Svaka prostorija ima svoj toalet,deca su u donjem nivou a odrasli gore...
Odusevljena sam...
Pisacu kako je bilo i u praksi,kad prodje rodjendancic! :)
 
Ja sam bas bila na par decjih rodjendana u Gepetu, nije bilo lose, od svih igraonica u kojima sam bila, izuzev Puf Puf-a koji mi je neprevazidjen, ali mnogo skup, ova mi je najbolja. Za sad :)
 
Ma ok je Geppeto ali je skakaonica,igraonica...sta vec..i moras da dovedes nekog animatora,jer mislim da je suludo da ih pustis da skacu tri sata...
Inace animacije se krecu od 50 do 70evrica,konkretno Klovan Paja je 70 za 3h...Cigrice su 55 za 2h...I tako...
Ne znam koliko je rentiranje Geppeta i sta ulazi u tu cenu.
U M&M uz prostor dobijes sitan inventar u smislu casa,tanjirica,escajga za male i sve to samo pravo :roll: za odrasle.
Imaju i svecice i vatromet ako se zaboravi!
Jako,jako lep prostor,zaista!
 
Molim nekoga da mi sugerise prostor za rodjendancic koji je jako mali. dakle slavimo prvi rodjis , koji je pritom vise za matorce nego za moju bebu, Tea. Prostor treba da bude za 50-tak ljudi a da je pritom prostran jer ce biti i 10-tak klinaca tj beba.
Ima li neko resenje?
Pozvala sam nekoliko igraonica, ali svi stavljaju akcenat na animaciji koja u ovom slucaju nije potrebna.
 
sandra dpc:
Molim nekoga da mi sugerise prostor za rodjendancic koji je jako mali. dakle slavimo prvi rodjis , koji je pritom vise za matorce nego za moju bebu, Tea. Prostor treba da bude za 50-tak ljudi a da je pritom prostran jer ce biti i 10-tak klinaca tj beba.
Ima li neko resenje?
Pozvala sam nekoliko igraonica, ali svi stavljaju akcenat na animaciji koja u ovom slucaju nije potrebna.
Ja od srca preporucujem M&M decji klub o kome sam vec pisala.Mi smo tamo prosle nedelje proslavili rodjis i bilo je super.
I deci i odraslima...

Mozda ti ne treba animacija ali mozda ne bi bilo lose da te dve devojke ipak malo cuvaju decicu i nekako ih animiraju dok vi odrasli popijete pice i nesto klopnete...
:-? :wink:
 
E pa sad, ne znam za vas u Beogradu, ali mi smo u nedelju slavili 10-ti rodjendan kod kuce...Sad i nikad vise...Klinci su bili zadovoljni jer su dve starije cerke izigravale animatore, DJ-a, "plave slemove"...ali ja i danas imam glavobolju...i polomljen lavabo u kupatilu...jer je neko "mamin sin" na njega popeo noge (?) da se odmori...O flekama od pizze i slaga (koji je bio roze) da i ne pricam! ZATO, ZIVELE IGRAONICE!!!!
 
Dajte telefone tih igraonica, sve sto imate plizzzz.
Kad sam shvatila da su u gepetu i 9. i 10. mart zauzeti ukapirala sam da moram da se ubrzam.
Dakle prvi rodjus, malo dece, male i puuuno odraslih, 40ak. Stanujem na krstu tako da predloge nbg ili zemun ne uzimam u razmatranje. :) Uslovi dakle lokacija i cena (gepeto 120 eura, gresim ili je to malko mnogo), animacija nije potrebna.
Na 988 ne postoji broj ni jedne igraonice. :confused:
 
sandra, koliko dece dolazi na rođenadan tvog jednogodca :p ?
jako je važno da se to zna.
jer..ako nema dece, a više je odraslih, i koliko je odraslih?
ne treba slaviti u igraonici!
nećeš valjda zbog 5oro klinaca dovesti 30 odraslih u igraonicu?
tvom detetu to i nije bitno, njemu je važno da ima par klinaca-jer u tom uzrastu vole decu.
mislim da prvi rođendan, ako već slavite van kuće, svakako ne treba da se slavi u igraonici, ako bar četvrtina gostiju nisu deca-adekvatnog uzrasta za igraonicu!
 
Hvala na savetima!!!
Mi smo se snasli na taj nacin sto smo iznajmili malu piceriju u batutovoj uluci za tricavih 3.000,00 din :p
Prostor je na tri mala nivoa, u tu cenu je uracunat konobar, neograniceno vreme, kompletan escajg i njihove case! Sve ovo mi se delovalo neverovatno u odnosu na cene igraonica (150-350eur), a pri tom dete ima 1 godinu i animatori nisu potrebni.
Picerija prima do 50 ljudi-tesno i ja nameravam da je balonima i plakatima ukrasim, tako da se nadam uspesnom i veselom rodjisu!
U svakom slucaju, pisacu o ishodu.
 
Nama je 9.og, al bi mi slavili u subotu 10og. Pozvacu coveka da vidim sta oni nude pa cu da vidim. U svakom slucaju izvestaj hocu obavezno. :D Bice mi od pomoci svaka fora, kako obuzdati klince na par sati i ostalo.
 

Back
Top