nevera zasto se cuti na forumu o tome

c041.gif
 
dsmerlin:
nevera zasto se cuti o tome na forumu


Знаш шта је у питању? Видим да си нов(а), па ево да ти шанем: то ти је својеврсни форумски табу! Никако не отварај теме о неверствима! :-(
Последњи пут кад је отворена слична тема, а има томе више година...постављач теме је на необјашњив начин НЕСТАО! :cry:
Због тога се нико не усуђује да прича о неверству....и сви се правимо као да та појава уопште не постоји мада и сами варамо на велико (зато што смо сви до једног преварени од стране наших бољих или лепших половина)...

Да сам на твом месту ја бих обрисала тему, јер ко зна шта може да ти се деси.....:-?
 
neko se ljuti sto je tema otvorena ali istina je istina znam porodice sa velikom decom gde jedan od parova unistava porodicu i decu .Ako je ovo forum dom i porodica samci nebi trebalo ovo da komentarisu sem ako im roditelji ne unistavaju porodican mir i egzistenciju.Pricajmo ljudi o tome jer koliko se to cinilo nebitno razvodi se zbog toga najvise desavaju u zrelim godinama.
 
Za zenu sa greskom a sta ako nisam nov nego promenio ime
bobanap mozda sam malo nervozan ali ko danas nije
koji razlog moze biti za prevaru ako je sve u redu ama bas sve .
dali je to nesto neobjasnjivo pa niko ne prica o tome ili strah da saznamo da smo posle mnogo godina zajednickog zivota shvatili da je sv bilo foliranje.
 
skroz je nebitno da li si nov ili si prenickovan....
bitno je da si odlepio nacisto.
strefilo te izgleda nesto lose...mnogo lose.....
sta god da je ...polako....proci ce te....
o tome se prica naveliko....to niko i ne krije....
samo sa tobom je sada tesko o tome pricati jer si vec odlucio i zakljucio i presudio.....
 
U mom okruzenju u zadnjih mesec dana tri bracna para su na ivici razvoda sto me dost pogadja a reko bih da su imali idealne brakove tako da sam se pomislio da mozda i ja ne zivim u zabludi kao moji prijatelji .Nista nisam presudio ali priznajem crv sumnje me nagriza . Zato se pitam sta to unistava tzv savrsene brakove
 
dsmerlin:
Za zenu sa greskom a sta ako nisam nov nego promenio ime
bobanap mozda sam malo nervozan ali ko danas nije
koji razlog moze biti za prevaru ako je sve u redu ama bas sve .
dali je to nesto neobjasnjivo pa niko ne prica o tome ili strah da saznamo da smo posle mnogo godina zajednickog zivota shvatili da je sv bilo foliranje.

Ako si samo promenio ime onda se to tebi desilo ali nemas hrabrosti da kazes javno... :twisted: a uostalom nije ni bitno, ljudi se vole a onda prestanu da se vole i dodje do razvoda , sta tu ima cudno svako svoj zivot zivi onako kao najbolje zna i ume... :roll:
 

Back
Top