argentina i ostatak kontinenta

multipl

Početnik
Poruka
3
Već podugo planiram jedno avanturističko putovanje po južnoameričkom kontinentu,pa je krajnje vreme da ga i realizujem.Pored već sakupljenih informacija koje se odnose na rutu i na razne tehničke i servisne detalje trebaju mi podaci iz "prve ruke" od nekoga ko je neku od tih destinacija već obisao ili nekoga ko je tamo.Planiram sletanje u Buenos Aires,pa kud me put dalje odvede.
Ljudi gde da idem,šta se ne sme zaobići i šta je bolje ne videti,itd...sve me baš zanima

hvala unapred
 
multipl:
Već podugo planiram jedno avanturističko putovanje po južnoameričkom kontinentu,pa je krajnje vreme da ga i realizujem.Pored već sakupljenih informacija koje se odnose na rutu i na razne tehničke i servisne detalje trebaju mi podaci iz "prve ruke" od nekoga ko je neku od tih destinacija već obisao ili nekoga ko je tamo.Planiram sletanje u Buenos Aires,pa kud me put dalje odvede.
Ljudi gde da idem,šta se ne sme zaobići i šta je bolje ne videti,itd...sve me baš zanima

hvala unapred

Nisam bio ali vec uveliko planiram slicnu stvar. Trenutno mozes naci informacije iz prve ruke na Serbian Cafe , jedan moma ke trenutno u Ekvadoru i planira spustanje preko Perua, Bolivie do Chilea i na kraju valjda zavrsava u BA. Tema je izdvojena.

Kod tebe ce to biti obrnuto ali nema veze.
Evo jedan moguci scenario, iz BA uzmes autobus dole do Patagonije, predjes u Chile, gore do Santijaga, odatle imas voz direktno za LaPaz-Bolivia, onda za Peru, .....povratak preko Bolivie i pokrajine Mendoza u AR i eto te nazad u BA.
Ako planiras Amazonsku dzunglu mozda, imas u Peruu popularno mesto, Iquitos.

Dobro se pripremi za put, treba prikupiti dosta informacija, trenutno sam na poslu pa nemam sve ono sto sam prikupio, ali u svakom slucaju, ima dosta varijanti , pa ko sta voli.
Pronadji na netu informacije za hostele za mesta koja planiras da obidjes, takodje, pogledaj i cene za prevoz, sve je to poprilicno jeftino, hosteli u Argentini su recimo oko US$ 5-7, nesto je Chile skuplji , ostatak manje vise kao AR.

Sve treba videti, Patagonija pod obavezno, ako si u Boliviji, jezero Titikaka, Amazon ako si avanturista, pustinja Atakama-Chile,..........samo krstari kontinentom, ne moze ti biti lose.
Cini mi se da ti samo za Boliviju treba viza.
 

Back
Top