Gde da pametno ulozim........?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pera zdera

Buduća legenda
Poruka
37.150
Imam sakupljeno par hiljada eura i miruju mi kuci. Hteo bih da to ulozim u nesto pametno i isplativo. Nezanima me velika zarada ali hteo bih da sve bude legalno i sigurno-da nepuknem. Ako neko ima dobru ideju nek predlozi. Ja sam iz Beograda. Unapred hvala !
 
Banke su ti jedina sigurica. Ako ne trazis mnogo i najbolje su. Na svakih 1000e mozes da dobijas mesecno (zavisno od uloga i duzine orocenja) neto oko 5e. Nije mnogo ali je sigurno i legalno. A mozes i da ulozis u pistolj pa po zaradu u najblizu banku.
 
Kupi obveznice stare devizne stednje serija koja dospeva 2016-te god.Kupis obveznice po ceni 55%od vrednosti i 2016-te godine naplatis obveznicu 100% vrednosti i zaradis za 8 god 45% na sumu koju ulozis.Pa ako ulozis 10 000 e zaradjujes jos 4500 e za 8 godina ili godisnje 500 e vise nego da orocis u banci.
 
jerotije:
Imam sakupljeno par hiljada eura i miruju mi kuci. Hteo bih da to ulozim u nesto pametno i isplativo. Nezanima me velika zarada ali hteo bih da sve bude legalno i sigurno-da nepuknem. Ako neko ima dobru ideju nek predlozi. Ja sam iz Beograda. Unapred hvala !
Ako te zanima kako ustedeti 3 do 5 puta vise nego u banci, a siguro i jednostavno, javiti mi se posle 10.januara pa ti mogu objasniti.
 
Slazem se sa @_guru_ ...
Mislim da je za sada banka najsigurnija investicija, jeste kamata mala ali ako sa tim parama ne radis nista bolje da im das i da dobijes nesto malo nego da uh cuvas...

Ja tako radim i mislim da je tako najbolje!
 
Drugovi, prijatelji, savetnici, mislim da niste dobro pricitali sta hocu. Imam krvavo zaradjenih oko 8.000 eura, kuci imam sve, svaki dan ponesto padne oko 20-30 eura. Znam i za akcije i za obveznice. Sve je to ulaganje sa rizikom. Secate li se proslih vremena sta se sve desavalo sa obveznicama. Izgleda da brzo zaboravljate a akcije ko akcije. To ti je kao u kladionici. Sa jevrejima necu da imam posla tj sa bankama. Ako ima neka druga kombinacija recite. Svima se zahvaljujem na savetima i molim Vas da se neljutite. Nisam dobio nasledstvo da bih rizikovao. Zadovoljavam se sa malom zaradim ali sigurnom. Ovo sto Vi kazete je NESIGURNO. Pozdrav svima !
 
jerotije:
Imam sakupljeno par hiljada eura i miruju mi kuci. Hteo bih da to ulozim u nesto pametno i isplativo. Nezanima me velika zarada ali hteo bih da sve bude legalno i sigurno-da nepuknem. Ako neko ima dobru ideju nek predlozi. Ja sam iz Beograda. Unapred hvala !

Поздрав Јеротије
Мој ти је предлог да имаш свој сајт па доведеш разне фирме да се рекламирају на твом сајту. Нађеш фирму која ради квалитетне сајтове, добру тему и СИГУРИЦА. Поготово посао којим се бавиш могао би на свом сајту да све фирме објединиш итд.. итд...Укратко али мислим да си ме разумео и мислим да би ти успело. Размисли. То је мој предлог.
Поздрав.
 
A fransiza ? Swisslion takovo ? Ja to upravo otvaram i mogu ti reci da sam zadovoljan kako to trenutno izgleda. Imas 15 posto zarade od dnevnog pazara a roba je njihova (neplacas robu) vec vrsis prodaju njihove robe. Ovo ti je ukratko. Ako te interesuje ideja javi se na pp. Inace ulaganje ti je oko 3hiljade evra a u to ti je uracunato i 3-mesecna kirija od 400 evra mesecno. Pozdrav i nadam se da sam ti pomogao.
 
tikatina:
A fransiza ? Swisslion takovo ? Ja to upravo otvaram i mogu ti reci da sam zadovoljan kako to trenutno izgleda. Imas 15 posto zarade od dnevnog pazara a roba je njihova (neplacas robu) vec vrsis prodaju njihove robe. Ovo ti je ukratko. Ako te interesuje ideja javi se na pp. Inace ulaganje ti je oko 3hiljade evra a u to ti je uracunato i 3-mesecna kirija od 400 evra mesecno. Pozdrav i nadam se da sam ti pomogao.


Вуче вуче бубо лења!
 
tikatina:
A fransiza ? Swisslion takovo ? Ja to upravo otvaram i mogu ti reci da sam zadovoljan kako to trenutno izgleda. Imas 15 posto zarade od dnevnog pazara a roba je njihova (neplacas robu) vec vrsis prodaju njihove robe. Ovo ti je ukratko. Ako te interesuje ideja javi se na pp. Inace ulaganje ti je oko 3hiljade evra a u to ti je uracunato i 3-mesecna kirija od 400 evra mesecno. Pozdrav i nadam se da sam ti pomogao.

Ako mislis na slatku kucu ja mislim da je to dobra ideja. Ja koliko vidim u bg-u rade odlicno, cesto prolazim pored jedne u pozeskoj i jedne isto na b.brdu ali u manje prometnoj ulici. Neverovatno je da je u njima uvek guzva, i vidi se da posao ide dobro. E sad da li te dve radnje drzi swisslion ili neko drugi drzi fransizu ne znam ali svejedno. Pretpostavljam da si ostvarila kontakt sa Swislionom, mozes li malo detaljnije da kazes kakve uslove treba da ispunis vezano za fransizing? pozdrav
 
U Srbiji je najbolja investicija kupovina obradivog zemljista..
Cena hrane ce ici gore u narednom periodu..
Kukuruz je ove godine skocio oko 80%..
Pokusaj negdje u Vojvodini da kupis 2-5 hektara obradive zemlje i izdaj pod arendu..
Ako je u Danskoj hektar obradive zemlje oko 30000 evra-moguc je i skok u Srbiji u narednom periodu..
Kazu da se cena hektra zemlje u Srbiji krece oko 2000 evra..
Ako imas dosta vremena i imas afiniteta pokusaj da trejdas valute..
Otvori demo account na www.oanda.com i ako sei dosta dobar na igri-mozes pokusati na stvarnom accountu..
Ipak je kupovina zemlje bolje resenje...
 
U okolini Valjeva prodaju ar obradive zemlje za 100 eura a niko nece da kupi a u nerazvijenom podrucju juzne Srbije Crna trava zemlju poklanjaju da nebi placali ionako mali porez na nju ali je niko nece ni na poklon. Ovo Vam je gospodo pouzdana informacija pa sad vi kupujte zemlju ako vidite perspektivu. Ja nevidim !
 
Zemlja je perspektivna za ulaganje samo ako znaš šta ćeš na njoj da radiš ili ako ima dovoljno onih koji bi je uzeli u zakup da sami nešto rade. U svim ostalim slučajevima je to investiranje u nešto što je pitanje kada i da li će se isplatiti. Ali tako je sa svim investicijama, bez obzira da li je u pitanju zemlja ili nešto drugo.
 
okosokolovo:
Поздрав Јеротије
Мој ти је предлог да имаш свој сајт па доведеш разне фирме да се рекламирају на твом сајту. Нађеш фирму која ради квалитетне сајтове, добру тему и СИГУРИЦА. Поготово посао којим се бавиш могао би на свом сајту да све фирме објединиш итд.. итд...Укратко али мислим да си ме разумео и мислим да би ти успело. Размисли. То је мој предлог.
Поздрав.

Za to mu bas treba 8.000 evra, da pametno ulozi,ha,ha.
 
jerotije:
U okolini Valjeva prodaju ar obradive zemlje za 100 eura a niko nece da kupi a u nerazvijenom podrucju juzne Srbije Crna trava zemlju poklanjaju da nebi placali ionako mali porez na nju ali je niko nece ni na poklon. Ovo Vam je gospodo pouzdana informacija pa sad vi kupujte zemlju ako vidite perspektivu. Ja nevidim !
A of ce ? Mislim stado od 100 ovaca?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top