Gde da pametno ulozim........?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa eto pokusavam......ipak cu sad ovih dana da dobijem sveze informacije o Crnoj Travi i nekretninama koje nevrede ni po lule duvana. To mislim da pazarim ako sve bude kako sam planirao. Kad nesto nista nevredi onda nemoze manje od toga , razumes ? Pozdrav 1
 
Pa eto pokusavam......ipak cu sad ovih dana da dobijem sveze informacije o Crnoj Travi i nekretninama koje nevrede ni po lule duvana. To mislim da pazarim ako sve bude kako sam planirao. Kad nesto nista nevredi onda nemoze manje od toga , razumes ? Pozdrav 1

Bio sam sa jednim Crnotravcem pre par dana i dogovorio se da mi prepise deo svog imanja u samoj Crnoj travi negde kod JP benz.pumpe. On je to hteo da mi pokloni i rekao je da ga vodim samo negde na rucak ali ja to necu. Dacu mu par stotina eura da me negrize savest. Kaze mi jos da je sve istina da se placevi bukvalno poklanjaju ali ne uz samo Vlasinsko jezero. Tu ima neka cena i u planu je da se gradi. Obavesticu Vas sta sam uradio. Pozz
 
Imaćeš samo troškove oko tih imanja , a možda i dobro zaradiš za nekoliko decenija kada neki budža , tajkun ili ministar reši da tamo treba da se gradi , ako to bude deo Srbije . Pisao sam ti par puta ali ti nikako da odgovoriš za neke ozbiljne stvari . Pozdrav . :roll:
 
Posto je opstina Crna trava najnerazvijenija opstina u Srbiji, porez za celo imanje za proslu godinu je bio 50 dinara. Ponavljam 50 dinara. Ja stvarno neznam dali je to neki trosak ali mogucnost da neki kako ti kazes budza, tajkun ili ministar jednog dana rese da da treba nesto da se gradi je za mene realna mogucnost s obzirom da na svakih 50-100 m ima prirodni izvor vode [licno sam se uverio]. Ako ja nedozivim tu mogucnost, dozivece moja deca. Nesto cu im ipak ostaviti. Pozz
 
Ulaganje u zemlju je dugorocna investicija i sigurno ce ti se kamatizovati dobro. Samo nemoj sav novac da ulozis u zemlju, razpodeli malo na vise strana, na razlicite investicije i na razlicito vreme.

U pravu si. U ovu zemlju koju nameravam ovih dana da uzmem i nije neka investicija tj nisu neke pare a drugo tako sigurno ulaganje za sada neznam. Hvala na podrsci !
 
Dogovor je pao. Za 10-tak dana idemo kolima na Vlasinsko jezero da vidimo papirologiju koja nam je potrebna za prenos vlasnistva. O parama nismo pricali ali racunam da ce biti ok. Obavesticu Vas sta sam uradio. A vi koji nemislite da sam napravio posao trk u banke i napravite dobar posao. Pozz
 
SwissX;5096064]U Akcije... Aik banka ili nesto drugo vidi na http://aikb.....


ovaj forum je PREVARA!
otvorili su ga ljudi sa 7-8 nick-ova sa jednog ozbiljnijeg foruma, nakon što su provaljeni) i služi za "navlačenje" novih investitora.
Biću ljubazan, pa ću poslati pp administratoru da obriše ovaj post


E moj prijatelju...
Vidi na http://aikb.

opet su provalili PO DRUGI PUT da moderatori pumpaju akcije za sebe, nA ECONOMY.CO.YU, prvo su to bili neki Bokica i BM (Bojan Butumira i Boris Karan) a sada nekakav Alehin (Vitomir Palalic) koji postuje pod dva nika VITO i Alehin, brinuci samo o svojim akcijama,... eh... valjda je to sve ljudski... al http://aikbovaj forum ih provaljuje, tu nema lazi nema prevare... idi i pogledaj...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top