Gde da pametno ulozim........?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sve vrste automata za samousluzivanje, opreterstvo takvim automatima, distribucija istih, sirovine, oprema...
Sem automata za grickalice tu su i oni za tople i hladne napitke, sladoled, kokice, pizze, higijenske proizvode, cigarete, dopune, suvenire... samo reci sta ti treba a ja cu da ti nadjem.
U Japanu prodaju i zenske gacice...
 
Ne slusas, Jerotije! Meni ce da bude dobro samo ako i tebi bude. Naravno da hocu da prodam, to mi je posao. Pokazao si tipicno malogradjansko ponasanje, tako se ne radi posao. Razmisli jos jednom a ja ti dajem 5% popusta na sve automate.
A pitanje za zaimb-a - otkad su investicioni fondovi 100% siguran posao? Ni jedan nije. Pare se zaradjuju na riziku a ne na sigurnom. A ti Jerotije, ako hoces siguran posao idi glancaj cipele.
 
Pa cak i to samo da je sigurno. A to za malogradjansko ponasanje.......tu nemam komentar. Samo hocu da ti kazem da sam krajnje oprezan. A nudili su mi bas kao i ti sve i svasta. Da sam svakohga slusao nebih imao za leba. a ti postavi sam te automate pa zaradjuj. Zasto ti trebam ja da delimo zaradu. Kao ortaci smo, dobar sam covek........NEKUPUJEM NISTA. Pozdrav !
 
Beogradska berza, naravno.
Poceo sam sa 2000 eura i zaradio 10.000 eura za 4 meseca, tj. nista nisam radio.
Retko ko ce vam reci koliko se na berzi zaradjuje, jer to je javna tajna.
Uglavnom, zarada od 10.000 eura za par meseci je sasvim realna.
Zarada je proporcionalna ulogu, sto vise ulozite veca je dobit.
Mnogi zaradjuju preko 10.000 eura za jedan dan.
Priliv stranog kapitala u zemlju dovodi do rasta deonica, samim tim i vaseg uloga.
Zasto da radite za pare, kad pare mogu da rade za vas?
 
Vinetu:
Beogradska berza, naravno.
Poceo sam sa 2000 eura i zaradio 10.000 eura za 4 meseca, tj. nista nisam radio.
Retko ko ce vam reci koliko se na berzi zaradjuje, jer to je javna tajna.
Uglavnom, zarada od 10.000 eura za par meseci je sasvim realna.
Zarada je proporcionalna ulogu, sto vise ulozite veca je dobit.
Mnogi zaradjuju preko 10.000 eura za jedan dan.
Priliv stranog kapitala u zemlju dovodi do rasta deonica, samim tim i vaseg uloga.
Zasto da radite za pare, kad pare mogu da rade za vas?
Vinetu, ovo je u domenu naučne fantastike, čak i teoretski je gotovo nemoguće.
Ako bi napisao kada si tačno počeo, koje su akcije u pitanju i kada si ih prodao, kao i u šta si uložio nakon toga, mogli bi da diskutujemo.
Ako sve to ne napišeš, završili smo sa diskusijom. Prosto zar ne?
Možda i da nas edukuješ čime se rukovodiš pre kupovine neke akcije.
Ovo boldovano mi najviše bode oči.
 
DellBoy-011:
Vinetu, ovo je u domenu naučne fantastike, čak i teoretski je gotovo nemoguće.
Ako bi napisao kada si tačno počeo, koje su akcije u pitanju i kada si ih prodao, kao i u šta si uložio nakon toga, mogli bi da diskutujemo.
Ako sve to ne napišeš, završili smo sa diskusijom. Prosto zar ne?
Možda i da nas edukuješ čime se rukovodiš pre kupovine neke akcije.
Ovo boldovano mi najviše bode oči.

Konkretno, Roe, P/E, P/B itd su gluposti. Poceo sam pocetkom ove godine. Nisam kupovao tehnickom analizom, jer je nase trziste preterano podcenjeno sa laznim bilansima. Kupovao sam fundamentalno podcenjene akcije. Obicno su to hartije koje vam brokeri kazu da ne kupite. Brokeri navlace na hartije koje svi imaju i koje su naduvane da bi vrteli vas novac. Poceo sam pre letnje korekcije u vreme kada bi i baba zaradila +300%. U sustini malo sam zaradio jer su mnogi zaradili daleko vise. Svako ko prati dnevna trgovanja videce da promet varira od 3-10 miliona eura dnevno. Za berzu ne treba neko veliko znanje. Forsiraju se investicioni fondovi da bi se odbili mali investitori, i javna je tajna da postoje igraci koji dnevno vrte preko 100.000 eura. Razni spekulanti koji su na berzu usli mozda godinu dve ranije, i sada prosipaju lazne price kako je berza komplikacija gde postoje gubici itd.

Zarada je obrnuto proporcionalna ulogu. To znaci ako ulozite u bilo koju stabilnu hartiju 100.000 eura, za max godinu dana imate 200.000 eura. Nemam razloga da lazem. Koliko para toliko i muzike. Odgovorno tvrdim da su mnogi za 3 meseca zaradili preko 100.000 eura, samo zato sto su isli na kvantitet kvalitetnih akcija koje garantuju +100% u veoma kratkom roku. Pozurite, ukljucite se, jer jos nije kasno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top