pegla

purpurna magla

Iskusan
Poruka
5.737
poznato je da postoje masine koje ti bukvalno izspeglalju glas ...
e kod nasih folkera toga ima previse ...

e sad ... nit sviraju nesto vec imaju neki bolesni tehno ,koj inace nije ni t od tehna ...
nit pevaju nego masina im pegla glas ....
pa onda jos kao igraju nesto ...
nit imaju neke tekstove ...nego neke bolestine ....
i sta se desava ... smatraju se kao dobri pevaci ( ! :shock: :shock: :evil: :evil: )


a ljudi ih vole i slusaju ...
i gde je ovde muzika ...

...
 
brate kad bi znao koliko sam ja lupao glavom o zid pokushavajuci to da shvatim.....veruj mi pre cesh da provalish nachin nastanka univerzuma nego razlog zbog kog neki nazovi ``ljudi``su u stanju da slushaju tako neshto.....
 
Hahahahahhaha....dobro bi bilo kada bi se njihova muzika uopste mogla definisati kao techno...greh je background nechega onakvog nazivati techno...
a textovi su uzas! uzas! i najgore sto svi ljudi koje ja poznajem iz okoline, a slusaju tu muziku(treba ih odlikovati za hrabrosti i pozrtvovanje, btw) su ili neuspesni u onome sto rade, neambiciozni, priglupi, priprosti, svedeni na najnize ljudske instikte, rasejani, nedefinisani...bas se nadju sa muzikom. Ja ne mogu to da razumem uopste.
 
Znaš, ja se tim ljudima divim, što ... proizvode te... zvuke (ne mogu da nazovem muzikom). Oni napišu neke nebuloze, nešto što nema veze s' vezom i postanu popularni, vidiš, čak su dobili i naziv sa sopstvenu glupost (turbo folk)... Mada, da su isto to uradili u nekoj drugoj državi... ne bi dobili ništa, osim možda MOŽDA malo sažaljenja, i podsmeha... i naravno rezervisano mesto u mentalnoj instituciji... To samo dokazuje koliko će jadne postati sledeće generacije.
 
/I/I@Ī@:
poznato je da postoje masine koje ti bukvalno izspeglalju glas ...
e kod nasih folkera toga ima previse ...

e sad ... nit sviraju nesto vec imaju neki bolesni tehno ,koj inace nije ni t od tehna ...
nit pevaju nego masina im pegla glas ....
pa onda jos kao igraju nesto ...
nit imaju neke tekstove ...nego neke bolestine ....
i sta se desava ... smatraju se kao dobri pevaci ( ! :shock: :shock: :evil: :evil: )


a ljudi ih vole i slusaju ...
i gde je ovde muzika ...

...
E jer znash mozhda gde to mozhe da se kupi?
 

Back
Top