Gadljivi?

stealth:
Da li vam je gadno da se ljubite sa devojkom koja vam je pre toga pruzila oral ili ste joj svrsili u usta?


Meni to ne smeta.

Ako njoj ne smeta da joj svrsim u usta sto mnooogo volim sigurno se necu posle gaditi da je poljubim... :) Tim pre sto ce pre toga progutati! :)
 
a sto se ne bi ljubio sa njom?????moj ku*ac je cist bre ko suza!

a posle svrsava*a........nikako.....to je vec prica za sebe...

cak sta vise....izuzetno mrzim cak i ako jedna kapljica sper*e kane na mene.....skoro da mi pokvari ceo sex
 
Ma... :roll:
Kad joj cackas gornju usnu, ona ima osecaj kao da joj cackas klicu, sto su uzbudjenije i taj osecaj je intenzivniji.
Donja usna ima slabiji efekat i odrazava se na celu ribicu.
Zato generalno uopste devojke vole vise da se ljube od muskaraca. Mozes vrlo zajebano da je napalis, samo ako si nezan s njenim usnama.
Podsvesna je reakcija da kad su uzbudjene, jako uzbudjene, traze i vishe ljubljenja. To ce svaka da ti ceni, ako joj ne zaboravish usne.

Usne su im u glavi povezane sa ribicom.
Ma bug obichan u tabeli Neuro Receptora...
 
Kad_LupimLupim:
Ma... :roll:
Kad joj cackas gornju usnu, ona ima osecaj kao da joj cackas klicu, sto su uzbudjenije i taj osecaj je intenzivniji.
Donja usna ima slabiji efekat i odrazava se na celu ribicu.
Zato generalno uopste devojke vole vise da se ljube od muskaraca. Mozes vrlo zajebano da je napalis, samo ako si nezan s njenim usnama.
Podsvesna je reakcija da kad su uzbudjene, jako uzbudjene, traze i vishe ljubljenja. To ce svaka da ti ceni, ako joj ne zaboravish usne.

Usne su im u glavi povezane sa ribicom.
Ma bug obichan u tabeli Neuro Receptora...

slazem se sa ovim....ja se uzasno palim kad mi neko samo prstima pipne usne...
 
haha... ok, ako je progutala ne smeta mi.. tj malo mi smeta, ali se trudim da budem covek... necu je siliti da joj svrshim u usta ili da guta, naravno... a tebi Peta to ne smeta ili smeta?
 

Back
Top