Sloboda izrazavanja na demokratski nacin.

drvasic:
Kakva je veza ove teme sa politikom?

Ah izvini... nisam opisao smisao teme

Naime trebalo bi da se komentarise kakve veze sa demokratskim nacinom izrazavanja ima medijska kuca koja u svojim pravilima sadrzi navedeni tekst.


Durgim recima:

Izbor snimaka je pregledan od strane *** u cilju zastite kvaliteta javnog govora koji *** neguje.

Znaci ako snimak sadrzi nesto sto je protivno tome sto *** kuca neguje, on nece biti prikazan.

Za mene je to isto kao u vreme Milosevica samo drugacije objasnjeno. Tada je na TV moglo samo ono sto ima veze sa SPS-on.
 
jomini:
Pa to je normalno. Niko neće sebi da uskače u usta i da priča svoje gluposti i svoju sramotu. A kad ih neko raskrinka, onda svi opravdavaju svoje postupke, ma koliko bilo besmisleno.

How typical Mr. Pinoche.

Ako je tako, što onda dozvoljavaš određenima ovda da ovde pljuju po zemlji u kojoj živimo. Ili je to legitimno pravo svakoga vezano za slobodu mišljenja i govora.
 
Mozda bi bilo bolje da svi budu kaznjeni, nego da svi budu nekaznjeni.
A pre svega treba da snose posledice oni koji vredjaju (ne govorim o kritici vec primitivnom, otvorenom vredjanju i izazivanju koje je samo sebi cilj), ovu drzavu, naciju i njene najvrednije institucije poput Crkve.
Tesko da su drugi toliko toleranti i otvoreni prema takvim stvarima.
Tacnije ZNAM da nisu.
 
Salvantis:
Mozda bi bilo bolje da svi budu kaznjeni, nego da svi budu nekaznjeni.
A pre svega treba da snose posledice oni koji vredjaju (ne govorim o kritici vec primitivnom, otvorenom vredjanju i izazivanju koje je samo sebi cilj), ovu drzavu, naciju i njene najvrednije institucije poput Crkve.
Tesko da su drugi toliko toleranti i otvoreni prema takvim stvarima.
Tacnije ZNAM da nisu.
Ja sam poveo diskusiju oko uopštenih pojmova kao i ti. I slažem se sa tvojim stavom. Ne znam samo što se moderator prima na ličnoj osnovi.
 

Back
Top