Vi-sense

Videla sam samo neku reklamu u prolazu, nisam bas sigurna u to, kao ni u one testove za otkrivanje hiv infekcije u kucnim varijantama.
Nije bas jednostavno izolovati mikrobioloski uzrocnika infekcije, neki mikroorganizmi traze posebne uslove zasejavanja...da ne davim, ne ,mislim da ne daje pravo stanje stvari.
Tema je mogla da ide pod ginekologiju!

Sto se tice drugog oblika testa za dijagnostiku oticanja plodove vode, tu pricu vec mogu da razumem.
 
Čula da se prodaju takvi ulošci - par košta 1400din. A da l su pouzdani, ne znam...Što lepo ne odeš kod ginekologa?

P.S. I je l ovo Vi- sense ili VI- sense? VI grupa sekreta je Candida.
 
Za 1400 din, dodas jos malo pa se u laboratoriji testiras na sve moguce mikroorganizme, i znas na cemu, lepo izoluju uzrocnika infekcije, antibiogram pa znas na cemu si, a ovo ako poplavi onda je verovatnoca da je ovo ovolika, ako pozeleni, onda je tolika...
Glupost!
 
OK. Trenutno nemam nikakve tegobe, pa stoga ni razloge da idem kod ginekologa. Ovo sam pronasla u nekom casopisu, otisla na njihov sajt i procitala sve o tom proizvodu, cisto da se informisem jer sam sklona problemima sa VI grupom. Hvala na odgovorima, u svakom slucaju!
 

Back
Top