Srpska Dobrovoljacka Garda

Sale81

Zainteresovan član
Poruka
119
]
e-1.jpg

1a-1.jpg

2a-1.jpg

3a-1.jpg

4a-1.jpg

5a-1.jpg

6a-1.jpg

7a-1.jpg

8a-1.jpg

9a-1.jpg


111111111111-1.jpg

444444444444444-1.jpg

33333333333-1.jpg

22222222222-1.jpg
[/quote]
 
Ne mogu da verujem da ima likova koji jos veruju u srpske"heroje" poput arkana.Bio je tamo samo da bo pljacka i nista vise ga nije zanimalo.Kakva je on garda.Obican proleter.Dok je prava vojska inela sav teret ratovanja on je tamo glumio nekog vojnika po medijima.
 
to je sve bilo Slobino maslo.Stvaro je "super heroje".Gledali ste kako je maltretirao srbe koji su izbegli.Vraca ih nazad na ratiste.Mogao je to da radi jadnim ljudima kojima nije do nicega.Sto nije maltretirao 63. ili 72..Mislim da bi se vratio kod Cece u krilo.Pa se secate njegovih gostovanja kod Minimaksa i ona proseravanja. Najjaci smo u svetu i tako
 
Samo na Kljucu je poginulo preko sedamdeste pripadnika od muslimanske artiljerije.Nego videste li na onim slikama onog pacera kako postavlja protiv tenkovsku minu pod prag pruge.Jesu pozeri :D .Inaca kao i u svim jednincama bilo je i kod Arkana mnogo dobrih momaka.Ali kao sto Serafim rece Arkan je krimos, pa tek onda sve ostalo,a mozda i patriota
 
Jel treba sada aplauz da dam za ovo ??????

Sta je ta ista jedinica radila u ERDUTU ... srecom sto je sve snimljeno `95 i postoje snimci na kojima ista ta kurcheva Arkanova usrana jedinica odvodi izbeglice iz Krajine u Erdut .. tamo ih shishaju do glave , nekima su vezali lanac i postavljali ih kao pse cuvare .... neki su nosili i kamen po 20 dana .... to im je bila nova kuca ... usrani trubadur koji ***** sa nekim zvucima divljine .... motore koje su krali pripadnici te jedinice ... licno sam video ... stoka je krala i satelitske antene sa kuca.... ali sa SRPSKIH ... debili ARKANOVI .... !!!

Izvinjavam se zbog ovakvog posta ... jer sam kao dete imao priliku da se sretnem sa tom stokom .... imali su i uspesnih akcija ...ali prevenstveno su tu dosli zbog kradje .... pljacke ...koliko su samo civila srpske nacionalnosti pobili ..... za to im treba suditi ....

METAK U CHELO !!
 
polako... kakvih sedamdeset poginulih u jednom danu , pa ja mislim da ta jedinica nije imala nikada preko 200 ljudi ukupno.. Primer njihove dobre akcije je lastovo, stvarno su ga sami uzeli to znam licno , i zarobili 2 tenka , nekoliko bov., a to sto su ocistili bjeljinu od muslimana kao sto je to neko rekao , pa to je isto kao da su ocistili Novi beograd od muslimana... u bjeljini muslimani pusku imali nisu a kamoli nesto drugo , a i bili su debela manjina u tom okruzenju, tako da... a puno se pricalo medju vojnicima da su oni otimali bogatije muslimane po zvorniku, i bjeljini i onda davali uz otkup porodica iz inostranstva i iz bosne... A cuveni je onaj snimak kada mladic pita vojnika koji strazari pored na sednici glavnog staba "ko je zvao ovu budalu"? a sve to arkan cuje jer sedi odma pored , a onda se njemu obratio i reko sta ces ti ovde , ajde da te nisam video... odlazi , ko si ti da dolazis u glavni stab... mislim da znate o cemu pricam... ?
 
ZORANNS83 ... znam za taj detalj kad mu kaze ovaj KO SI TI ... ??

Ma i treba tako .... od cega je zaradio tolike pare ... posteno je sigurno zaradjivao ..radio u Zastavi , mozda u VISKOZI ... :)))

Sve je to bio jedan skup lopova na jednom mestu ...
 
Istina je negde ismedju... ali da je imao iskrene namere ,ne bi bas rekao, mada je usput tu i tamo ratovao... a jos je i najbolja prica kada je naleteo na odred sa romanije , kojima je (malo su se zajebali) u bjeljini arkanova straza pokusala da oduzme dzip kojim su ovi dosli da prevezu neke njihove ljude... da ti skratim pricu onda su vodje (pazi sad prezimena) palikuca i zlokuca ,(bas se tako prezivaju ) pokupili ljude sa linije potrpali se u autobuse i krenuli za bjeljinu , cak je i mladic intervenisao da ovi ne ulete tamo i nepobiju sve na sta naidju... njih se bre plasili i nasi i njihovi , tamo niko normalan nije bio kunem ti se, oni su drzali potez prema sarajevu , i ta tri sela su se bukvalno tukla sa pola grada i zatvorila sarajevo sa te strane da niko nije mrdno do kraja rata
 
whitenicky:
Jel treba sada aplauz da dam za ovo ??????

Sta je ta ista jedinica radila u ERDUTU ... srecom sto je sve snimljeno `95 i postoje snimci na kojima ista ta kurcheva Arkanova usrana jedinica odvodi izbeglice iz Krajine u Erdut .. tamo ih shishaju do glave , nekima su vezali lanac i postavljali ih kao pse cuvare .... neki su nosili i kamen po 20 dana .... to im je bila nova kuca ... usrani trubadur koji ***** sa nekim zvucima divljine .... motore koje su krali pripadnici te jedinice ... licno sam video ... stoka je krala i satelitske antene sa kuca.... ali sa SRPSKIH ... debili ARKANOVI .... !!!

Izvinjavam se zbog ovakvog posta ... jer sam kao dete imao priliku da se sretnem sa tom stokom .... imali su i uspesnih akcija ...ali prevenstveno su tu dosli zbog kradje .... pljacke ...koliko su samo civila srpske nacionalnosti pobili ..... za to im treba suditi ....

METAK U CHELO !!
Whitenicky u pravu si za metak.Ali i metak je skup za takav olos.
 
ZORANNS83:
polako... kakvih sedamdeset poginulih u jednom danu , pa ja mislim da ta jedinica nije imala nikada preko 200 ljudi ukupno.. Primer njihove dobre akcije je lastovo, stvarno su ga sami uzeli to znam licno , i zarobili 2 tenka , nekoliko bov., a to sto su ocistili bjeljinu od muslimana kao sto je to neko rekao , pa to je isto kao da su ocistili Novi beograd od muslimana... u bjeljini muslimani pusku imali nisu a kamoli nesto drugo , a i bili su debela manjina u tom okruzenju, tako da... a puno se pricalo medju vojnicima da su oni otimali bogatije muslimane po zvorniku, i bjeljini i onda davali uz otkup porodica iz inostranstva i iz bosne... A cuveni je onaj snimak kada mladic pita vojnika koji strazari pored na sednici glavnog staba "ko je zvao ovu budalu"? a sve to arkan cuje jer sedi odma pored , a onda se njemu obratio i reko sta ces ti ovde , ajde da te nisam video... odlazi , ko si ti da dolazis u glavni stab... mislim da znate o cemu pricam... ?
Zorane vecito izigravas pametnjakovica.Nema terena na kom nisi bio.Moj odlican prijatelj sa kojim sam bio u Pancevu je presao u Tigrove.I gle cuda bas na Kljucu je i bio.Molim te ne kenjaj vise.Hebote svaciji post ispravljas.Kazes da si bio i u Vukovaru.Covek kod koga sam ja isao na specijalizaciju predvodio je dobrovoljce pri gardiskoj u Vukovaru.Sad je osudjen za Ovcaru kao jedan od glavnih aktera uprkos tome sto ga Hrvatska nije trazila.Kako se zove taj covek Zorane.Samo nadimak me interesuje.Hajde mangupe da vidimo sta stvarno znas.Ako si prismrdeo Vukovaru mora da znas za tog baju.Covek je stvarno Baja.
 
Prvo malo popravi recnik , drugo citaj bolje moje postove , NIKADA NISAM REKAO DA SAM BIO I BORIO SE U VUKOVARU!!! samo da sam tuda cesto prolazio , i naveo sam samo jednu akciju koju smo mi odradili u sotinu , a to je bilo pre vukovara dakle.... ? Pregledaj postove, i sam se uveri da si pogresio.. Drugo, jer ti to mislis na kamenog ? :-) i na njegove "levate" ? nemoj pogresno da shvatis , tako su ih zvali iz zajebancije jer im se jedinica zvala "leva... e sad ubi me nemogu da se setim kako , leva pa nesto , kao neko mesto , mislim na S,mozda i nije mesto ali nesto tako, evo ti me podseti ?"
 
I ono naj bitnije , sve sto sam napisao od prvog do zadnjeg posta je istina (moja verzija,iz mog ugla gledano) i stvarno jesam puno toga presao , i bio na dosta mesta, i tamo gde drugi nisu hteli ni prst da proture ja sam proturao glavu,i nisam bas najsretniji da govorim i spominjem imena , ali eto naterao si me... a ti sada odgovori jesi zadovoljan sa odgovorom ,i ako hoces navescu ti dosta pojedinosti za tu jedinicu , dosta stvari koje verujem ni ne znas , i pogibije nekih od njih... gde, kako... pa ces videti da stvarno znam mnogo, i nije bas ok da me tako prozivas i napadas, posebno zato sto ti nisam dao povoda za to... a ovi gore navedeni, ovcaru da komentarisem necu , ali sve ostalo , kratko receno , nije takvih bilo mnogo... a sad ti daj komentar na sve ovo ?
 
whitenicky:
Jel treba sada aplauz da dam za ovo ??????

Sta je ta ista jedinica radila u ERDUTU ... srecom sto je sve snimljeno `95 i postoje snimci na kojima ista ta kurcheva Arkanova usrana jedinica odvodi izbeglice iz Krajine u Erdut .. tamo ih shishaju do glave , nekima su vezali lanac i postavljali ih kao pse cuvare .... neki su nosili i kamen po 20 dana .... to im je bila nova kuca ... usrani trubadur koji ***** sa nekim zvucima divljine .... motore koje su krali pripadnici te jedinice ... licno sam video ... stoka je krala i satelitske antene sa kuca.... ali sa SRPSKIH ... debili ARKANOVI .... !!!

Izvinjavam se zbog ovakvog posta ... jer sam kao dete imao priliku da se sretnem sa tom stokom .... imali su i uspesnih akcija ...ali prevenstveno su tu dosli zbog kradje .... pljacke ...koliko su samo civila srpske nacionalnosti pobili ..... za to im treba suditi ....

METAK U CHELO !!

sta ima da se izvinjavas....mislim o kome ovde govorimo....pa taj Arkan je poceo karijeru u zatvoru, i tako je obisao citavu evropu....
a kad posle cujem da ga neko proglasava herojem, meni se stomak prevrne....
tod sto ga proglasi herojem treba pitati da li se na primer seca imena onih pilota sto su poginuli za vreme bombardobanja.....
 
ZORANNS83:
polako... kakvih sedamdeset poginulih u jednom danu , pa ja mislim da ta jedinica nije imala nikada preko 200 ljudi ukupno.. Primer njihove dobre akcije je lastovo, stvarno su ga sami uzeli to znam licno , i zarobili 2 tenka , nekoliko bov., a to sto su ocistili bjeljinu od muslimana kao sto je to neko rekao , pa to je isto kao da su ocistili Novi beograd od muslimana... u bjeljini muslimani pusku imali nisu a kamoli nesto drugo , a i bili su debela manjina u tom okruzenju, tako da... a puno se pricalo medju vojnicima da su oni otimali bogatije muslimane po zvorniku, i bjeljini i onda davali uz otkup porodica iz inostranstva i iz bosne... A cuveni je onaj snimak kada mladic pita vojnika koji strazari pored na sednici glavnog staba "ko je zvao ovu budalu"? a sve to arkan cuje jer sedi odma pored , a onda se njemu obratio i reko sta ces ti ovde , ajde da te nisam video... odlazi , ko si ti da dolazis u glavni stab... mislim da znate o cemu pricam... ?

ne bih se bas slozila sa ovom konstatacijom...:roll:
 
ZORANNS83:
Prvo malo popravi recnik , drugo citaj bolje moje postove , NIKADA NISAM REKAO DA SAM BIO I BORIO SE U VUKOVARU!!! samo da sam tuda cesto prolazio , i naveo sam samo jednu akciju koju smo mi odradili u sotinu , a to je bilo pre vukovara dakle.... ? Pregledaj postove, i sam se uveri da si pogresio.. Drugo, jer ti to mislis na kamenog ? :-) i na njegove "levate" ? nemoj pogresno da shvatis , tako su ih zvali iz zajebancije jer im se jedinica zvala "leva... e sad ubi me nemogu da se setim kako , leva pa nesto , kao neko mesto , mislim na S,mozda i nije mesto ali nesto tako, evo ti me podseti ?"
Kameni je vic,naravno da neznas ko je baja kad se trpas u sve i svasta.Bas sad sam bio sa jednim muslimanom koji je bio u sedmoj muslimanskoj.Covek takodje zna tipa za koga te pitam.Moras jos malo da se kreces po kafanama i sakupljas price :D
Pricao si o Vukovaru kao ekspert.Pricas o citavoj Bosni,i Kosovu.Da ti nisi lazanjski :D
Mishonija si dovodio do ludila,a ako ovako nastavis i mene ces.Jos jednom. Ko je bio baja zaduzen za Vukovar.Ne pitam te za sminkere
Za dogadjaj koji sam ja spomenuo na kljuci,u startu si negirao mada pojma nemas sta se zaista tamo dogodilo.
 
Kameni je bio vodja (proverio u dnevniku , pun naziv je leva supoderica) jedine dobrovoljacke jedinice pri gardiskoj brigadi i bila direktno odgovorna Mrksicu. Dobio je 20 godina na sudjenu za ovcaru , tj najvecu kaznu,ako si slucajno mislio na Vujovica, on nie bio dobrovoljac , covek je iz vukovara i on je bio komadant TO vukovara, takodje dobio 20 godina , e to su jedina dvojica koji su bili vodje jedine dve jedinice koje su bile pod gardiskom brigadom , jedan je vodio dobrovoljce a drugi TO, a posto si ti rekao dobrovoljacka jedinica i da je bio vodja onda si se zajebao,e sada to sto si rekao da je kameni bio "vic" ja ter samo pozivam da ostavis ime i prezime posle takve izjave ,taj vise ljudi nosi na dusi nego sto to mozes da zamislis... A ko je tebe tamo nalagao nesto drugo , ja neznam , ovo sto sam ti rekao je istina i nije tesko dokazati . A masoneta sam uhvati u lazi , on se ovde izdavao za artiljerca a ispostavilo se da nezna kako izgleda sanduk sa granatama , kasnije se javio na pv ali o tome nije uredu da pricam. Za vukovar nisam strucnjak, ali znam sta se desavalo jer kad god smo dobijali odsustvo ja sam isao tamo , jer meni ovde ne zivi porodica , bukvalno niko, a tamo sam imao dosta prijatelja... Na kosovu, to sam ponovio 100 puta sam bio u ne borackoj jedinici i nisam metak ispalio ,mi smo radili nesto drugo , ja sam najvise ratovao po posavini i znam ime svakog tenka napamet, tamo sam i zaradio 2 gelera od 152 nase, i 3 polomljena rebra kada me je pogodio snajper u pancir u b. brodu... Po kafanama ne idem jer nikada nisam pio i neprija mi alkohol , a ti se sada javi pa lupi jos nesto , i bas da cujem na kog ti to junaka mislis ? Koji god da je , vodja nicega nemoze da bude , jer ovo su jedina dvojica koji su bili komadanti tih jedinica , dakle ti si mislio na nekog drugog , ali nisi dobro cuo iz te kafanske price pa im je neko malo podigao cenu , pa prica da je komadovao nekom jedinicom ... ? cekam ime tog komadanta za koga unapred znam da ne postoji, jer vec sam ti reako samo 1 dobrovoljacka jedinica pri gardiskoj postoji ???? cekamo svi sa nestrpljenjem , a kada vidis da si se zajebao , red je da se izvinis , ako si covek i drzis do obraza?
 

Back
Top