Najvece predizborne lazi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Chedo Kokardic

Primećen član
Banovan
Poruka
963
Ovaj topic otvaram sa zeljom da ovde skupljamo najvece predizborne lazi nasih politicara.

eto za pocetak ja sam izabrao ove dve masne, debele ogromne predizborne lazi:

Kragujevac -- Slobodan Vuksanović kaže da će prosečne profesorske plate do kraja 2007. godine dostići iznos od 500 evra mesečno.

Ministar prosvete i sporta je kazao da je ovogodišnje "rekordno povećanje plata u prosveti" najkonkretniji doprinos vlasti razvoju obrazovnog sistema u zemlji i stvaranju osnovnih preduslova za normalno funkcionisanje prosvete.
 
Pobeda DS-a = ukidanje viza
8. decembar 2006. | 13:47 -> 16:03 | Izvor: B92, Beta
Beograd, Kruševac -- Božidar Đelić kaže da će buduća vlada, ako bude predvođena DS-om, do kraja 2008. omogućiti ukidanje viza za EU.



B. Đelić (FoNet)


"Uvešćemo Srbiju na belu šengensku listu do kraja 2008. godine", izjavio je kandidat za poslanika DS-a na konferenciji za novinare u beogradskom odboru DS-a, i dodao da će vlada, u saradnji sa EU, napraviti akcioni plan koji će biti završen najkasnije za 24 meseca.
 
Pa svi znamo da to nije realno i da Djelic laze. Isto kao sto laze Vuksanovic kad kaze da ce prosvetarima do godine plate biti 500 evra.

Ne znam da l se secas kad je DOS lagao narod da ce sudijama, doktorima i profesorima kad oni pobede plate biti 1000 maraka. Eto proslo 6 godina od tada a plate su im 200-300e :D
 
Chedo Kokardic:
Pa svi znamo da to nije realno i da Djelic laze. Isto kao sto laze Vuksanovic kad kaze da ce prosvetarima do godine plate biti 500 evra.

Ne znam da l se secas kad je DOS lagao narod da ce sudijama, doktorima i profesorima kad oni pobede plate biti 1000 maraka. Eto proslo 6 godina od tada a plate su im 200-300e :D
evo ovako sudije imaju danas platu preko 600 evra...a lekari recimo moj cale je primio 51.000 dinara za novembar...pa ti vidi...
 
Chedo Kokardic:
Pa svi znamo da to nije realno i da Djelic laze. Isto kao sto laze Vuksanovic kad kaze da ce prosvetarima do godine plate biti 500 evra.

Ne znam da l se secas kad je DOS lagao narod da ce sudijama, doktorima i profesorima kad oni pobede plate biti 1000 maraka. Eto proslo 6 godina od tada a plate su im 200-300e :D
Pa pred kraj mandata tj. posle ubistva Djindjica je nosonja Batic uveo uredbu da su plate sudija 60 000 din ali je Stojke to ponistio i jos su trazili od nekih sudija da vrate razliku retroaktivno sto je svojevrstan presedan :roll:
 
Winston Smith:
Миланче, можда зато што су кампању почели пре једва два дана?
Istina je da je bilo vanrednog povecanja ali koje nije bilo nesto enormno i istina je da su zarade u zdravstvu,skolstvu,pravosudju daleko vece nego ranije.
To su sad poslovi koje se isplati raditi mnogi advokati konkurisu za mesta sudija ili tuzilaca sto je ranije bilo nezamislivo.
 
Stvarno, ima gomila laži, ali bilo bi džentlmenski da je stvaraoc teme spomenuo po koji "biser" svoje stranke. Ovako mi to izgleda pristrasno :grin:
Elem, narod će sve manje i manje da veruje u takve stvari i za koju godinu će se slušati samo suva realnost, kažnjavaće se ostali glasom na izboru.
 
Chedo Kokardic:
Ovaj topic otvaram sa zeljom da ovde skupljamo najvece predizborne lazi nasih politicara.

eto za pocetak ja sam izabrao ove dve masne, debele ogromne predizborne lazi:

Kragujevac -- Slobodan Vuksanović kaže da će prosečne profesorske plate do kraja 2007. godine dostići iznos od 500 evra mesečno.

Ministar prosvete i sporta je kazao da je ovogodišnje "rekordno povećanje plata u prosveti" najkonkretniji doprinos vlasti razvoju obrazovnog sistema u zemlji i stvaranju osnovnih preduslova za normalno funkcionisanje prosvete.
Ovako ćemo. Tema je otvorena, zna se zašto. Ok, pošteno. Ali onda se kao laž navodi ono boldovano. Uvidom u kalendar sa zida, a proverom na računaru i pitanjem ljudi oko sebe koji je danas datum i naknadno prizivajući zdrav razum, zaključujem da citat ne može biti laž.
Zahtevate da rasprava i komentari budu bolji i da liče na nešto, a onda upravo isti korisnici odvale ovako nešto.
Aha... :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top