Radost ili tuga ako bi neko likvidirao Kandicku i co?

Da li biste se radovali, utuceni, ravnodusni ili tugovali ko da vam je majka umrela?

  • Radostan.

  • Utucen.

  • Ravnodusan.

  • Tugovao ko da mi je najdraza osoba umrela.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Љуба:
U Iraku svaki dan je slavlje kad se njihovi kandici i biserko dizu u vazduh. Pa red je da se ovde pokaze koliko ima Srba, a koliko onih sto zude za vremenom Ndh. Koji je jos u toku, samo u blazoj formi. Hrvatska jos uvek nista ne preduzima da spreci pakao Srpskih povratnika. Srbi na Kosovu krv pisaju svaki dan.

A ako je upucam, jel ćeš da podržiš nezavisnost Pinosave :?: :lol:
 
Obersturmfuehrer:
nesreco, i ti se usudjes da se nazoves Srbinom....
Ma ignoriši, mislim da bi ga Mlacić zadavio golim rukama kad bi ga video i čuo da ovo kaže. Zbog ovakvih Mladić i jeste na tapeti kao zločinac, kao što su i Srbi na tapeti.

A sada na temu. Kada bi neko likvidirao dotične, to bih u svakom slučaju osudio, ali lagao bih kada bih rekao da bi mi bilo žao.
 
pa to ti kazem...o tome govorim....
svi su oni neki takozvani hriscani kad je u pitanju njihov covek...kao ljudska prava, treba mu pomoci...sale na seseljev racun su bile docekane recima tip"kako mozes kad covek umire" i slicno...
kad kandicka u pitanju (o kojoj ja uopste nemam pozitivno misljenje)....e, tu mozemo da pijemo krv, igramo po grobovima, silujemo decu i ostalo....
 
Obersturmfuehrer:
pa to ti kazem...o tome govorim....
svi su oni neki takozvani hriscani kad je u pitanju njihov covek...kao ljudska prava, treba mu pomoci...sale na seseljev racun su bile docekane recima tip"kako mozes kad covek umire" i slicno...
kad kandicka u pitanju (o kojoj ja uopste nemam pozitivno misljenje)....e, tu mozemo da pijemo krv, igramo po grobovima, silujemo decu i ostalo....
Po obicaju bla,bla.Kakva krv,silovanje dece,i slicno.Razlika izmedju Natase Kandic i recimo Ramusa Haradinaja,ili Orica je ta sto su to dokazani zlikovci,ali ubedjeni da se bore za svoj narod.Ta ista Natasa Kandic polomi noge da pohvata sto vise Srba,a pri tom zanemaruje dokazane zlikovce.Navodno je borac za ljudska prava pa opali samar onom nesrecniku sa Kosova.Pa samo zbog toga treba joj ruke polomiti.Niko se ovde nebi zaista radovao da kucke nestane.Ali zasto neko sa toliko mrznje oslikava sopstveni narod,zar je nekom normalnom potrebna Natasa Kandic da mu kaze kako su Srbi cinili zlocine.Pa to znamo i bez nje.Medjutim kad kucka marginalizuje zlocine nad Srbima proradi u coveku odmah neka mucnina.Da je doticna drzavljanin Hrvatske razumeo bih je.Ali ovako nema sanse da provalis otkud tolika mrznja u njoj.Ona se nepostavlja neutralno u svom navodnom radu.Da li je iko primetio razliku i prici, i sa koliko strasti govori o nedelima Srba,a sa koliko hladnokrvnosti prica o nedelima nad Srbima.I cudo jedno pa su u svim NVO zene glavni faktor.Kao fora zene su pa pricaju istinu,majke i bla,bla
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top