Dobro vece

beba_toronto

Ističe se
Poruka
2.642
Kad ste horny, odnosno kad vam se tuca, sta radite?..
Imate 50 telefonskih brojeva na lageru, pa onda zovete sve redom, pa ko upali za tu noc/dan....zaista nisam jos uvek naucila u zivotu koja je fora da imas redovan seks, ako npr nemas decka ili muza...ali i to je diskutabilno....
Moj bivsi decko me je optuzivao da sam previse seksualno perverzna i da hocu non stop, i da sam ga naterala da bude u vezi sa mnom preko seksa...tj vezala...
pa da...to jeste tacno, jer on nije normalan seks imao u zivotu, pa ga je to vezalo....
imala sam i muza koji nije hteo da ima seks, bio je aseksualan, a imala sam i jednog muza, koji mi se gadio pa nisam htela da imam seks s njim...
a naravno, ne mogu bilo s kim.....
Da li mogu da cujem od vas kako se vi snalazite , ali nemojte da lazete...znam vec da vecina laze....
ne krecem se toliko medju ljudima a nikad i nisam da bih imala ko zna koliko potencijalnih ljubavnika, citaj : tel. brojeva, pa ko upali...
ovako nekog bezveznjaka mogu da imam kad hocu, ali to me i ne cini nekom ribom zar ne...ali nema veze....
nije ni ovde svako "neki" frajer, i "neka" riba, pa sta ako sam rekla sta sam rekla....
moj problem je sto sam iskrena i zaista ne smatram da foliranje i laganje ima nekog smisla.....
znam ima i boljih od mene, ali ima i gorih...
a mozda sam ja najgora otkud znam....samo niko nije bio dovoljno iskren da mi to kaze.
 
beba_toronto:
Kad ste horny, odnosno kad vam se tuca, sta radite?...

Čuj, DOBRO, čuj... VEČE...
Nikad ne stignem da artikulišem da mi je horno... jer se već pri nagovještaju po'ote svrdla prigrabljeno međunožje... A kad stignem da se dobrano porazmislim šta i kako bi trebalo del(J)ati... do desanke, nema druge vajde...
 
ako sam u situaciji da nema nigde nikoga,ili ja ne mogu da se vidim sa nekim ili taj neko ne moze,ja masturbiram,ali poshto to svrshavanje kod mene ima kratko dejstvo,ja onda quqam,shto ljudima oko sebe,shto na forumu! i tako...
ali obichno ispunjavam svoje zelje i potrebe tog trenutka jer sam takva da sve hocu odmah i sada!!!
 
recepcionerka:
ako sam u situaciji da nema nigde nikoga,ili ja ne mogu da se vidim sa nekim ili taj neko ne moze,ja masturbiram,ali poshto to svrshavanje kod mene ima kratko dejstvo,ja onda quqam,shto ljudima oko sebe,shto na forumu! i tako...
ali obichno ispunjavam svoje zelje i potrebe tog trenutka jer sam takva da sve hocu odmah i sada!!!

Necu se buniti ako pozoves mene :)
 
Ako nemam nikoga, jbg, ne radim nista... Strpim se dok kriza ne prodje...
Inace, kad nisam u ljubavnoj vezi, praktikujem da imam ljubavnika... Ili ljubavnike... :lol:
Uglavnom, te sheme obicno traju po godinu-dvije, pa i vise...
Dio vremena provedemo u prici, dio u krevetu, i kud koji mili moji...
Ponekad izadjemo u grad, ljubavnici smo i dobri drugari, ali tu nema nekih dubljih emocija...

Ranije sam vise konzumirala i neke vikend varijante... Znaci, dopadne mi se neko, druzimo se neko vrijeme dok se malo bolje ne upoznamo, a potom provedemo vikend zajedno...
Ako bude bas dobro, iskustvo ponovimo jos koji put... I tako...
 
beba_toronto:
Moj bivsi decko me je optuzivao da sam previse seksualno perverzna i da hocu non stop, i da sam ga naterala da bude u vezi sa mnom preko seksa...tj vezala...
pa da...to jeste tacno, jer on nije normalan seks imao u zivotu, pa ga je to vezalo....
imala sam i muza koji nije hteo da ima seks, bio je aseksualan, a imala sam i jednog muza, koji mi se gadio pa nisam htela da imam seks s njim...
a naravno, ne mogu bilo s kim.....


Ti bas imas bogatog iskustva... :)

@tema... Pa ako bas nemam, onda se kajem sto sam ispalio onu bezveznu ribu koja mi je htela dati, a ja nisam hteo jel mi tada nije frka bila....

A tada drkam do iznemoglosti... I po 4-5 puta.... (mozda i vise/....)


I to zaista pomogne!!!!
 
Gazdarica:
Ranije sam vise konzumirala i neke vikend varijante... Znaci, dopadne mi se neko, druzimo se neko vrijeme dok se malo bolje ne upoznamo, a potom provedemo vikend zajedno...
Ako bude bas dobro, iskustvo ponovimo jos koji put... I tako...


A jel bude i sexa? :lol:
 
Sta znam...eksperimentisem,eksperimentisem, pa se kao zaljubim, onda se malo smirim ( to je to ovaj put! 100x), odljubim se, pa dalje, pa sam onda u fazonu da mi ne treba musko, pa me taj fazon prodje, pa opet eksperimentisem, eksperimentisem, pa mislim da zavolim, ali to samo mislim, pa tako....
A to kad prelazim iz faze cednosti u horny fazu, pa uzmem telefon, pa se razmisljam hocu li da ga zvrcnem ili ne - a jos pre dva dana nisam htela da se javim kad je zvao.
Moji prstici mi nisu toliko interesantni, kad ipak dodje do toga, jedan je cilj, fizicke prirode. Da svrsim dva, tri puta - bez fantazija i sl....
 
Ja sam imao jednu ženu sa kojom nisam mogao jer je bila mnogo visoka. Kad sam oženio ovu drugu, nisam mogao jer sam se prema njoj ponašao aseksualno. S trećom sam hteo, ali me ona terala svaki dan po 5-6 puta, a ja sam morao da idem u školu...
 
zaista odavno nemam tih problema. što neko reče, više ne moram ni da tražim, po pogledu se prepoznamo da smo oboje raspoloženi.
kakvi su ti to muškarci bili kada nisu hteli sex?!
 

Back
Top