LDP - biseri Nenada Prokica u vezi Kosova

Kira Neris:
Ako aludiraš na ono iz "Replike",mislim da se Prokić veoma loše i nespretno izrazio po tom pitanju. Mi iz LSV nismo za otcepljenje Kosova,ali smatramo da se to više ne može izbeći i da je najbitnije izvući što više za preostale Srbe tamo.
Колико га ја слушам, Прокић се и иначе углавном лоше и неспретно изражава у политичким стварима. Само што у неким случајевима се питам да ли то ради из те природне невештине, или намерно.

(Уосталом, као што се исто питам, годинама већ слушајући их, и за многе друге упетљане у политику).
 
Kira Neris:
Ako aludiraš na ono iz "Replike",mislim da se Prokić veoma loše i nespretno izrazio po tom pitanju. Mi iz LSV nismo za otcepljenje Kosova,ali smatramo da se to više ne može izbeći i da je najbitnije izvući što više za preostale Srbe tamo.

Stav je u tome sto se sumnja da su siprati potplatili LDP da lobira za nezavisnost Kosova u parlamentu (ukoliko predje cenzus), to je razlog postavljanja ove teme posto je izjava doticnog gospodina nesto sto samo potvrdjuje navedene sumnje.
 
Kira Neris:
Ako aludiraš na ono iz "Replike",mislim da se Prokić veoma loše i nespretno izrazio po tom pitanju. Mi iz LSV nismo za otcepljenje Kosova,ali smatramo da se to više ne može izbeći i da je najbitnije izvući što više za preostale Srbe tamo.

Није се он "неспретно изразио" него је рекао на инсистирање човека који је постављао питање... после дужег изврдавања: ДА, МИ СМО ЗА
НЕЗАВИСНО КОСОВО !
И ту нема шта било ко да га вади - постоји снимак.
 
anntaylor:
_Milanche_ i drustvo, de razjasnite o cemu se radi?
nije reko u inat komunjarama
vec chovek zaista misli
da je najstrashniji scenario da kosovo ostane u srbiji.

a ko god je imo priliku da upozna kosovara,
ili josh bolje, da mu bude nadredjeni u bilo kom smislu
slaze se s prokicem 8)

dovoljno je gledati onog "choveka" koji se obracao prokicu kad je ovaj reko shta misli.
 
Kira Neris:
Ako aludiraš na ono iz "Replike",mislim da se Prokić veoma loše i nespretno izrazio po tom pitanju. Mi iz LSV nismo za otcepljenje Kosova,ali smatramo da se to više ne može izbeći i da je najbitnije izvući što više za preostale Srbe tamo.

Требао си да слушаш Џатраса који је рекао да је идеја независног Косово банкротирала.

ипак је човек био аналитичар у Стејт департменту а сада саветник аналитичар за питања конгреса у републиканској партији и мало више зна од Прокића, ма ко био тај Прокић
:lol:
 
Ама није ми јасно да ли се то он социјалистички инати са целим народом и већ све већим делом МЗ кад је и даље за независност Космета.
Или можда Русија, Шпанија, Кина, Грчка терају инат? Коме?!?
 
limojed:
Ама није ми јасно да ли се то он социјалистички инати са целим народом и већ све већим делом МЗ кад је и даље за независност Космета.
Или можда Русија, Шпанија, Кина, Грчка терају инат? Коме?!?

Мора да одради плату копју је од клинтона примио, макар од себе правио будалу...
 
Feta Podouri:
Dobro, a ko će da me podrži u mojim secesionističkim težnjama i pri formiranju OSPa (oružane snage Pinosave) a naročito da proglasim nezavisnu državu DRP (Demokratsku Republiku Pinosavu)?

PIS (Pinosava ili smrt) Brother PIS

Obrati se canku, on ce dobre volje da ti stvori ne samo novu drzavu Pinosavu vec i novu balkansku naciju Pinosavce :wink:
 
Feta Podouri:
Janko bre, kaki si ti to demoklrata pa neš' da podržiš legitimne narodne inicijative, sram te bilo.
PIS Brother PIS

:shock: Pa Feta sestro, lepo ti kazem da ima ko da te podrzi, to ti je onaj debeli sa stapom... Upitaj svoju babu ili dedu imaju li i oni mozda koju muzicku zelju za novom drzavom pa pravac vojvodjanska skupstina, ako nema nenada neka pitaju za kostresa...
 
Yan:
:shock: Pa Feta sestro, lepo ti kazem da ima ko da te podrzi, to ti je onaj debeli sa stapom... Upitaj svoju babu ili dedu imaju li i oni mozda koju muzicku zelju za novom drzavom pa pravac vojvodjanska skupstina, ako nema nenada neka pitaju za kostresa...
Janko bre, mili brate! Sta ti je kriv taj Lonac, odnosno Čanak, ili kako se već zove. a Pinosava ti je na kapiji Šumadije i ostalih brda balkanskih. Znači nije ta vojvodjanska skupština nadležna.
Da si mi ti živko i zdravko! Mirko i Slavko, ili Voj(k)a(n) i Velj(k)a(n)!
Tebi na volju! :lol: :lol: :lol: :wink:
 
Calogero:
Svakome je vrlo dobro poznato da je Kosovo odvojeno od Srbije i da se tu svaka prica zavrsav. A oni koji skacu i napadaju one koji kazu da je stvar takva,su diletanti,prevrnti,obmanivaci,snjalice,sanjari,znesenjaci...itd.

Сваком ј епознато да Сорошевци мантрају у празно...
НАТО одлази из босне до 2007, (зато су трабуњали о року за Косово) и ускоро са Косова.
бај, бај!

Ciao, ciao bell soldatin!
bye, buye..
 
Alekasandar2:
Види ону масу иза, "Зиг хајл!" фазон!

Прво прецизна и јасна слика фирера, а у позадини безлична једнобојна маса која кличе:)

kad već reče zig hajl


Toma-1.jpg

heli1-1.jpg

Heil2-1.jpg



Heil3-1.jpg



:roll:
 
Alekasandar2:
Сваком ј епознато да Сорошевци мантрају у празно...
НАТО одлази из босне до 2007, (зато су трабуњали о року за Косово) и ускоро са Косова.
бај, бај!

Ciao, ciao bell soldatin!
bye, buye..


AKo bi nekada mogao da nadje neki protiv argument,a ne da svakom cije ti se misljenje ne svidja nazivas Sorosevcem,izdajnikom...i slicnim izrazima. Smesan ispadas i ti i cela ova "tvoja" ekipa,sto se pali i zari. :D
 
Тај Прокић је такође рекао да је ЛДП отворен за сарадњу са радикалима, то вам показује какви су папани ЛДП.

Alekasandar2:
Требао си да слушаш Џатраса који је рекао да је идеја независног Косово банкротирала.

ипак је човек био аналитичар у Стејт департменту а сада саветник аналитичар за питања конгреса у републиканској партији и мало више зна од Прокића, ма ко био тај Прокић
:lol:
Теби је речено да се ради о групи која удара контру званичној политици Вашингтона.
То је разлог што Борис Тадић није смео да се сретне с њима,
и то је разлог што се СРС срео с њима.
 

Back
Top