Albanci odlucili da glasaju

Yan

Zainteresovan član
Poruka
376
Evo desilo se i to, Albanci iz Preseva, Medvedje i Bujanovca odlucili da posle 1998 ponovo glasaju na nekim izborima, u ovom slucaju na parlamentarnim. Sta li ih je navelo na to, otkud iznenada ta zelja za participiranjem u politickom zivotu Srbije? Bicete iznenadjeni, ali meni je odmah na pamet pao izvesni cedica jovanovic i njegova proalbanska koalicija LUD. Eto njima prilike da glasaju za cedicu kako bi ovaj usao u parlament i tako ostvario njihove zahteve da se pripoje buducem nezavisnom Kosovu...

Pa neka neko kaze da albanac nije pragmatican... :idea:
 
Izlaze na izborima da bi ušli u parlament, sasvim jednostavno i prosto. Kada mi "vodimo poltiku" 21- og , oni će masovno da izađu i biće jači faktor i od Čede i od Vuka zajedno. Sutra ujutru će da stvore koaliciju sa balijama u Raškoj oblasti, a neko od ovih "naših" će da im predloži mesto u Vladi. Tada će da pristanu pod određenim uslovima koji neće biti za javnost. Dobiće sledeća ministarstva: za vere i nacionalne manjine i za lokalnu samoupravu..........

A onda će cigani da se sete da i oni mogu da glasaju i da imaju pravo na to. Sledeći put na izborima stvoriće se koalicija, među njima i zauzeće jednu trećinu parlamenta u Srbiji....
A ti se brate Srbine češi po glavi !!!
 
prof.Grof:
Izlaze na izborima da bi ušli u parlament, sasvim jednostavno i prosto. Kada mi "vodimo poltiku" 21- og , oni će masovno da izađu i biće jači faktor i od Čede i od Vuka zajedno. Sutra ujutru će da stvore koaliciju sa balijama u Raškoj oblasti, a neko od ovih "naših" će da im predloži mesto u Vladi. Tada će da pristanu pod određenim uslovima koji neće biti za javnost. Dobiće sledeća ministarstva: za vere i nacionalne manjine i za lokalnu samoupravu..........

A onda će cigani da se sete da i oni mogu da glasaju i da imaju pravo na to. Sledeći put na izborima stvoriće se koalicija, među njima i zauzeće jednu trećinu parlamenta u Srbiji....
A ti se brate Srbine češi po glavi !!!
Ali to su tvoje komšije, prijatelji, građani ove zemlje. Ne može Srbin biti ugrožen niti manjina u svojoj zemlji. To nas može samo unaprediti. Kad se setim da su ti isti Albanci sa juga Srbije bili u rovovima, sad će svoje probleme da rešavaju u parlamentu. To je jedan dobar korak.
 
Mlohavi:
Devojcice,a kakove tebe crne patriJotske misli more kada ne vereujes sopstvenim culima.
Ispred te brojkice stojati ce iz keca u dva,razumes devojcice.

Kakva crna devojcica mlohavi prijatelju, to sto se "palim" na devojcicu sa slike me ne cini devojcicom, zar ne...
Dovoljno je da to uporedis sa sobom, i ti se "palis" na zavisnika sa slike pa ja ne kazem da si ti musko :wink:
 
prof.Grof:
Izlaze na izborima da bi ušli u parlament, sasvim jednostavno i prosto. Kada mi "vodimo poltiku" 21- og , oni će masovno da izađu i biće jači faktor i od Čede i od Vuka zajedno. Sutra ujutru će da stvore koaliciju sa balijama u Raškoj oblasti, a neko od ovih "naših" će da im predloži mesto u Vladi. Tada će da pristanu pod određenim uslovima koji neće biti za javnost. Dobiće sledeća ministarstva: za vere i nacionalne manjine i za lokalnu samoupravu..........

A onda će cigani da se sete da i oni mogu da glasaju i da imaju pravo na to. Sledeći put na izborima stvoriće se koalicija, među njima i zauzeće jednu trećinu parlamenta u Srbiji....
A ti se brate Srbine češi po glavi !!!

Vidi, vidi, ovde i hitlerovci imaju slobodu govora... :shock:
 
filatelista:
Ali to su tvoje komšije, prijatelji, građani ove zemlje. Ne može Srbin biti ugrožen niti manjina u svojoj zemlji. To nas može samo unaprediti. Kad se setim da su ti isti Albanci sa juga Srbije bili u rovovima, sad će svoje probleme da rešavaju u parlamentu. To je jedan dobar korak.

Oni za sebe govore da žive u "Istočnom Kosovu". A ti si mali i gledao si "Duška Dugouška", kada sam ja sa njima lomio glave i koplja....

p.s. Akcija u "Maxi".........., pojeftinila "plazma". Misli Mišković na sve...
 
prof.Grof:
Oni za sebe govore da žive u "Istočnom Kosovu". A ti si mali i gledao si "Duška Dugouška", kada sam ja sa njima lomio glave i koplja....

p.s. Akcija u "Maxi".........., pojeftinila "plazma". Misli Mišković na sve...
Ja tebe kao sagovornika nisam nigde nipodaštavao... ;)
Mogu oni da pričaju šta god hoće, dok god svoje težnje, želje i zahteve iznose u parlamentu. Znači veruju u institucije ove države. To je važno.
 
filatelista:
Ali to su tvoje komšije, prijatelji, građani ove zemlje. Ne može Srbin biti ugrožen niti manjina u svojoj zemlji. To nas može samo unaprediti. Kad se setim da su ti isti Albanci sa juga Srbije bili u rovovima, sad će svoje probleme da rešavaju u parlamentu. To je jedan dobar korak.

Sustina cele price je da glasaju iz odredjenog razloga a taj razlog je gore dovoljno jasno naveden i nikako ne moze da bude "dobar korak"...
 
prof.Grof:
Izlaze na izborima da bi ušli u parlament, sasvim jednostavno i prosto. Kada mi "vodimo poltiku" 21- og , oni će masovno da izađu i biće jači faktor i od Čede i od Vuka zajedno. Sutra ujutru će da stvore koaliciju sa balijama u Raškoj oblasti, a neko od ovih "naših" će da im predloži mesto u Vladi. Tada će da pristanu pod određenim uslovima koji neće biti za javnost. Dobiće sledeća ministarstva: za vere i nacionalne manjine i za lokalnu samoupravu..........

A onda će cigani da se sete da i oni mogu da glasaju i da imaju pravo na to. Sledeći put na izborima stvoriće se koalicija, među njima i zauzeće jednu trećinu parlamenta u Srbiji....
A ti se brate Srbine češi po glavi !!!

Cuti, srecom se Srbija uskoro otcepljuje od Kosova.......
Zamisli da se dva miliona siptara sa Kosova udruze u koaliciju sa ovima sa juga Srbije, pa svi zajedno sa muslimanima , i eventualno jos nekom manjinom............

Dobili bi vecinu u parlamentu, pa bi imali i predsednika vlade , ministra vojske i ministra policije siptara...........a ti , bi se Srbine cesao po bu*lji :roll:
 
A ti mu Grofe dodjes kao neka reinkarnacija srpskog Himlera?... A uvek msam se pitao kako vi nacisti mislite da srpski narod prezivi na Balkanskom pouostrvu,ako se pokoljemo sa Hrvatima,Albancima i Muslimanima? Pa to je bre i tehnicki nemoguce,a kamoli ideoloski degensko...

Naravno da je dobro sto ce i Albanci da ucestvuju u institucijama sistema,kome to nije dobro neka ide u Kongo da se bori za casna narodna prava
 
inagadadavida:
Cuti, srecom se Srbija uskoro otcepljuje od Kosova.......
Zamisli da se dva miliona siptara sa Kosova udruze u koaliciju sa ovima sa juga Srbije, pa svi zajedno sa muslimanima , i eventualno jos nekom manjinom............

Dobili bi vecinu u parlamentu, pa bi imali i predsednika vlade , ministra vojske i ministra policije siptara...........a ti , bi se Srbine cesao po bu*lji :roll:

Nego "ina la vida loca", mi njima Kosovo - Evropa Srbima Republiku Srpsku, sta kazes...
 
inagadadavida:
Cuti, srecom se Srbija uskoro otcepljuje od Kosova.......
Zamisli da se dva miliona siptara sa Kosova udruze u koaliciju sa ovima sa juga Srbije, pa svi zajedno sa muslimanima , i eventualno jos nekom manjinom............

Dobili bi vecinu u parlamentu, pa bi imali i predsednika vlade , ministra vojske i ministra policije siptara...........a ti , bi se Srbine cesao po bu*lji :roll:


Tebi je matematika slaba strana. Ali zato imaš "pozadinu" pa se tu vadiš....
 
inagadadavida:
Cuti, srecom se Srbija uskoro otcepljuje od Kosova.......
Zamisli da se dva miliona siptara sa Kosova udruze u koaliciju sa ovima sa juga Srbije, pa svi zajedno sa muslimanima , i eventualno jos nekom manjinom............

Dobili bi vecinu u parlamentu, pa bi imali i predsednika vlade , ministra vojske i ministra policije siptara...........a ti , bi se Srbine cesao po bu*lji :roll:

Decko,Albanci sa Kosova ce biti partneri gradjanske Srbije,jer to od nas zavisi.
Sreca je sta domacinsko-patriJotska koalicija igra svoje oprostajno kolce po ostatku Srbije dok ne emigriraju TAMO DALEKO.
 
Yan:
Nego "ina la vida loca", mi njima Kosovo - Evropa Srbima Republiku Srpsku, sta kazes...

Bila bi to fer trampa, ali , nazalost, ne verujem da je sada moguca........
Da se nismo toliko mangupirali , i glupirali, sto i danas cini dobar deo maloumnika, i da smo stvarali saveznike umesto neprijatelja, pripanjanje RS uopste ne bi bila "mission impossible"

Ovako, mozda jednog dana RS i bude, u nekom regionalnom fazonu bliza Srbiji, ali Kosovo nema sanse........nikada vise........
 
Mlohavi:
Decko,Albanci sa Kosova ce biti partneri gradjanske Srbije,jer to od nas zavisi.
Sreca je sta domacinsko-patriJotska koalicija igra svoje oprostajno kolce po ostatku Srbije dok ne emigriraju TAMO DALEKO.

Decko, zayebi to shabansko oslovljavanje , kada mogu cale da ti budem.....

Licno, nemam nista protiv odvajanja Srbije od Kosova, i pravo da ti kazem, jedva i cekam, jer mi se smucilo to politikantstvo i foliranje oko Kosova..........ali, ne pada mi na pamet, da posle toga gradim neke partnerske odnose sa siptarima............

Pa, ako oni nece partnerski odnos u jednoj drzavi, koji ce mi tek onda K*rac, kada se odvoje???...........ako si pod "partnerski odnos " mislio malo gudre, da ti daju na "dodjem ti", gadno ces se iznenaditi sa siptarima.....

p.s.

Po sto evra, da si ti , obican, mali provokator, koji "satro" ovde zastupa LDP, i lupeta gluposti.........
 
inagadadavida:
Decko, zayebi to shabansko oslovljavanje , kada mogu cale da ti budem.....

Licno, nemam nista protiv odvajanja Srbije od Kosova, i pravo da ti kazem, jedva i cekam, jer mi se smucilo to politikantstvo i foliranje oko Kosova..........ali, ne pada mi na pamet, da posle toga gradim neke partnerske odnose sa siptarima............

Pa, ako oni nece partnerski odnos u jednoj drzavi, koji ce mi tek onda K*rac, kada se odvoje???...........ako si pod "partnerski odnos " mislio malo gudre, da ti daju na "dodjem ti", gadno ces se iznenaditi sa siptarima.....

p.s.

Po sto evra, da si ti , obican, mali provokator, koji "satro" ovde zastupa LDP, i lupeta gluposti.........

Decko,Srbija se ne moze da se odvoji od Kosova,kada je Kosovo vec odvojeno.
Decko,ako dodas barem jednu nulu ,onda prihvatam bacenu rukavicu.
 

Back
Top