Bubuljica na bradavici dojke

Andjelka777

Primećen član
Poruka
625
Pre dve nedelje mi je na bradavici leve dojke izraslo nesto belicasto. To se jedva videlo, izgledalo je kao kad skinete brus, a bradavica vam je malo pobelela od pritiska, eto tako. Ali juce je pocelo da me boli na dodir, kao da je iziritirano. Imam utisak kao kad imam na licu potkoznu bubuljicu pa je dodirnem a ona je osetljiva. Tako i sad osecam, i svaki kontakt te tackice sa odecom ili dodir me iritiraju.
Molim vas da mi neko odgovori sta ovo moze da bude, zabrinuta sam.
 
  • Tužan
Reactions: DUH
ja imam neku belu izraslinu, niti boli niti smeta, ali jednostavno nije uvek tu bila :) pokusala sam da istisnem i uspela sam, ali to se konstantno vraca....... ne znam sta bi moglo biti...takodje mi je i koza oko bradavica tj. na jednoj bradavici suva...... isla bih lekaru......ali mrzi me cekati u onoj studentskoj....... zanima me samo sta bi moglo biti, i kakve su to promene, usled cega se javljaju..... obe stvari su na istoj dojci
nisam radjala, dojila, itd. hvala
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
ja imam neku belu izraslinu, niti boli niti smeta, ali jednostavno nije uvek tu bila :) pokusala sam da istisnem i uspela sam, ali to se konstantno vraca....... ne znam sta bi moglo biti...takodje mi je i koza oko bradavica tj. na jednoj bradavici suva...... isla bih lekaru......ali mrzi me cekati u onoj studentskoj....... zanima me samo sta bi moglo biti, i kakve su to promene, usled cega se javljaju..... obe stvari su na istoj dojci
nisam radjala, dojila, itd. hvala

Moze da bude obicna laktacija - produkcija mleka (izazvana stresom) a moze da bude i tumor. I sve izmedju toga. Nadam se da te je dovoljno strah posle ovoga da te ipak ne mrzi nego da odes lekaru da promenu pogleda (Srbija je medju prvim zemljama Evrope ako ne i prva po raku dojke!)
 
  • Podržavam
Reactions: DUH

Back
Top