Mala skola svaleracije...

Pa lepo ti je Hani rekla, isto ko sto se nalazi decko, samo sto ga obavestis da ti decka vec imas ili muza, tako da te mnogo ne smara, svaleri su tu da nam donesu razbribrigu, a ne da nas zamaraju sa vecnim pitanjima i temama. :-)
 
divlja:
Pa lepo ti je Hani rekla, isto ko sto se nalazi decko, samo sto ga obavestis da ti decka vec imas ili muza, tako da te mnogo ne smara, svaleri su tu da nam donesu razbribrigu, a ne da nas zamaraju sa vecnim pitanjima i temama. :-)


E,tako reci pa da i plavusa ukapira.;)Sorry Hani, stvarno te nisam skapirala (mislim vidi se iz prilozenog).:oops:
 
Nactu, pile, a jesi li cemu? Mislim, da se ne nudim za badava...
Ma zezam se... Necu da bude svaler. Dozlogrdilo mi... niko nece sa mnom ozbiljno. Sve bi da iskoriste od mene samo ono sto je korisno, a da istrpe i poneku falinku - e to ne bi. Te ova ne bi da se udaje, te ne bi da radja decu, te ona jedna ima muza, te ova ima mladog decka koji joj je veci ziher...
Jbt, osecam se kao one devojcice sto dodju ovde da otvore temu kako ih iskoristavaju matore drtine. Potpuno ih razumem...
A i sta ce ti svaler? Mislim, kako bi sve organizovala? Pa priselo bi ti... Da l' mozes da zamislis kakva je verga sve to udesiti? Gde se vidjati, kad se vidjati, sta raditi, kako sakriti, kako naci vreme za sve to... Veliki posao, a mala vajda. Bolje da igras bridz...
A vidim da nece cure da ti pomognu... nema solidarnosti na forumu. A verujem da dobar deo zna kako se to radi...
Nego, evo ja cu da ti pomognem... Nije nikakva mudrost, ne treba biti pametan, niti se praviti pametan - trazis svalera, a ne gurua. Znaci, odaberes primerak, otvoris jos jedan nalog (u tvom slucaju i ne moras, jer nisi napisala preko 1000 postova) i posaljes zrtvi PP... Naslov - "Cao.." Sadrzaj poruke - "Cao... Kako si?"
Nemoj da mislis da to nije dovoljno... Svaki forumas ce da se zainteresuje o kome/cemu se tu radi. Uopste ga nece interesovati to sto nisi elokventna... Jedino sto je bitno je da se ustanovi da si zaista zenskog pola.
E, onda on tebe pita ko si, ciji si klon (nikad, ali NIKAD ne priznaj da si neciji klon) i kako to da si bas njemu poslala PP... Tu ti njemu odgovoris nesto u hvalospevima... uobicajene fraze. Postoji obrazac za to, imam ga u sanducetu, ali je bezveze da ga ovde citiram... Znaci to ti je kao cirkularno pismo, prijava za posao.. tako nesto. Sve sto moze da imponuje muskarcu - ti napisi u taj odgovor. E, tu si ga kupila! Onda nastupa konverzacija, pa razmena fotografija, pa predjete na mesindzer, pa se cujete telefonom... pa se vidite - i eto ti svalera!
Ne, ne moras da mi se zahvaljujes... ja svoja znanja nesebicno delim.
 
Julian_Duranona:
Nactu, pile, a jesi li cemu? Mislim, da se ne nudim za badava...
Ma zezam se... Necu da bude svaler. Dozlogrdilo mi... niko nece sa mnom ozbiljno. Sve bi da iskoriste od mene samo ono sto je korisno, a da istrpe i poneku falinku - e to ne bi. Te ova ne bi da se udaje, te ne bi da radja decu, te ona jedna ima muza, te ova ima mladog decka koji joj je veci ziher...
Jbt, osecam se kao one devojcice sto dodju ovde da otvore temu kako ih iskoristavaju matore drtine. Potpuno ih razumem...
A i sta ce ti svaler? Mislim, kako bi sve organizovala? Pa priselo bi ti... Da l' mozes da zamislis kakva je verga sve to udesiti? Gde se vidjati, kad se vidjati, sta raditi, kako sakriti, kako naci vreme za sve to... Veliki posao, a mala vajda. Bolje da igras bridz...
A vidim da nece cure da ti pomognu... nema solidarnosti na forumu. A verujem da dobar deo zna kako se to radi...
Nego, evo ja cu da ti pomognem... Nije nikakva mudrost, ne treba biti pametan, niti se praviti pametan - trazis svalera, a ne gurua. Znaci, odaberes primerak, otvoris jos jedan nalog (u tvom slucaju i ne moras, jer nisi napisala preko 1000 postova) i posaljes zrtvi PP... Naslov - "Cao.." Sadrzaj poruke - "Cao... Kako si?"
Nemoj da mislis da to nije dovoljno... Svaki forumas ce da se zainteresuje o kome/cemu se tu radi. Uopste ga nece interesovati to sto nisi elokventna... Jedino sto je bitno je da se ustanovi da si zaista zenskog pola.
E, onda on tebe pita ko si, ciji si klon (nikad, ali NIKAD ne priznaj da si neciji klon) i kako to da si bas njemu poslala PP... Tu ti njemu odgovoris nesto u hvalospevima... uobicajene fraze. Postoji obrazac za to, imam ga u sanducetu, ali je bezveze da ga ovde citiram... Znaci to ti je kao cirkularno pismo, prijava za posao.. tako nesto. Sve sto moze da imponuje muskarcu - ti napisi u taj odgovor. E, tu si ga kupila! Onda nastupa konverzacija, pa razmena fotografija, pa predjete na mesindzer, pa se cujete telefonom... pa se vidite - i eto ti svalera!
Ne, ne moras da mi se zahvaljujes... ja svoja znanja nesebicno delim.

sjajno :)
 
Moj teča je imao mnogo brži recept.....Ljubavi koliko hoćeš uvek imam, i hrabrosti da zatvorim kasapnicu u sred radnog vremena, za 20 minuta mesa.....Ovo ne sme da se propusti.......Kad ga jednom označe kao uvek raspoloženog, promet cveta i kasapnici i teči.....ili ovde nije reč o švaleru nego o je.ba.ču, možda sam pogrešio...izvinjavam se....
 
Julian_Duranona:
A vidim da nece cure da ti pomognu... nema solidarnosti na forumu. A verujem da dobar deo zna kako se to radi...
Nego, evo ja cu da ti pomognem... Nije nikakva mudrost, ne treba biti pametan, niti se praviti pametan - trazis svalera, a ne gurua. Znaci, odaberes primerak, otvoris jos jedan nalog (u tvom slucaju i ne moras, jer nisi napisala preko 1000 postova) i posaljes zrtvi PP... Naslov - "Cao.." Sadrzaj poruke - "Cao... Kako si?"
Nemoj da mislis da to nije dovoljno... Svaki forumas ce da se zainteresuje o kome/cemu se tu radi. Uopste ga nece interesovati to sto nisi elokventna... Jedino sto je bitno je da se ustanovi da si zaista zenskog pola.
E, onda on tebe pita ko si, ciji si klon (nikad, ali NIKAD ne priznaj da si neciji klon) i kako to da si bas njemu poslala PP... Tu ti njemu odgovoris nesto u hvalospevima... uobicajene fraze. Postoji obrazac za to, imam ga u sanducetu, ali je bezveze da ga ovde citiram... Znaci to ti je kao cirkularno pismo, prijava za posao.. tako nesto. Sve sto moze da imponuje muskarcu - ti napisi u taj odgovor. E, tu si ga kupila! Onda nastupa konverzacija, pa razmena fotografija, pa predjete na mesindzer, pa se cujete telefonom... pa se vidite - i eto ti svalera!
Ne, ne moras da mi se zahvaljujes... ja svoja znanja nesebicno delim.
Mnogo bre dugo traje to nalaženje, tačnije, u ovom slučaju, barenje švalera... Bre, kao da traži momka, dok se sretnu, proći će ih volja...
Idi ti na chat, brže je, odmah pređete na messenger, razmenite slike, brojeve telefona, SMS-ove čisto da utanačite vreme i mesto i već iste večeri možeš da varaš svog koga god ;)
 
ma, lepo i lako...
Ne treba ti internet.
prvo, treba da odlucis da li zelis neki odredjeni egzemplar, ili samo vrsioca funkcije svalara(dakle, moze da bude bilo ko). Zatim, moras da imas neke polazne kriterijume, ali to je krajnje fleksibilno (npr. zamislis "plave oci, duhovit, veliki...osmeh" a zadovoljis se sa "smedja kosa, debeo novcaniik... ili sta vec...)
Dakle, odredila si objekat.
Sada dolazi na red strategija. Kao sto je vec primeceno, "cure" nisu spremne da pomognu... Ja, kao nacitana (a gledala sam i dosta filmova), evo jesam.
U prvom slucaju (tipovan objekat) aranziras "slucajni susret". Ili, ako ste u istoj sredini, glumis nezainteresovanost, cak netrpeljivost...
Pa se, npr., zaglavite u liftu...on usiljeno opusten (boji se jadnicak da se lift ne otkaci), ti imponujes hladnokvnoscu (sama si zaglavila lift, znas da nema frke) ), inteligentncijom (dajes kratku analizu situacije sa tehnickog, psiholoskog i socioloskog aspekta) i INTRIGIRAS NEKONVENCIONALNOSCU - to je sad najbitniji momenat! Dakle, zagledas mu se u oci i lagano, ali odlucno, rukom (ako si desnjak, desnom, i obrnuto) obuhvatis mu ONO(G). I kazes nazalnim (kao da si pevala bluz u Memfisu) glasom: "Sta je, uplasili smo se malo, a?".
Sacekas trenutak-dva, on jos nije povratio dah od iznenadjenja, odglavis lift i 'ladno isetas...
Posle on trazi tebe a ne ti njega...
U drugom slucaju, kad trazis V.D. svalera, posecujes neke kulturne manifestacije, veceri, prijeme isl...( moze i slava kod rodjaka). Tu je vazno da imas SJAJ u ocima (kupis kapi)...Pa privuceni tim sjajem tj. energijom koja "prosto izbija iz tebe" kandidati pocnu da prilaze...dalje zavisi od tebe...
Svakako da se strategija ne iscrpljuje samo na ova dva (skromna) primera...mozda ce jos neka cura da pomogne... Od mene, za veceras, toliko
 
Dobro, posto je zorab odlucila da pomogne prilikom pronalazenja svalera u RL, ja cu se zadrzati samo na VL:
Dakle, upravo sam i ja zeleo da sledeci post posvetim izboru svalera...
Tu treba biti veoma oprezan i postovati odredjena pravila.
Kao prvo, potreban ti je iskusan svaler... neko ko zna sta treba raditi; neko ko ce te voditi i uputiti u tajne svalerisanja, neko ko zna sve bungalove i konake u okolini Beograda, neko ko zna znanje. Najmanje ti treba neiskusan svaler... Delovalo bi kao da jedno drugom oduzimate nevinost. Znaci, ako bi trebalo da ti preporucim takvog - izbor bi pao na Bad Wolfa. On je covek pouzdan, diskretan, ma sve sto ti opisah...
Recimo, bundeva ili ja smo npr. suvise emotivni; nismo bas za svalere...
Kao drugo, bitno je da upecas forumasa sa kratkim stazom... ispod 500 postova. Ne znam zasto, ali izgleda da je bitno da mu bas ti skines djanu... Valjda se smatra - koja ga prva uhvati, njen je. Ima i onoga - "Ohoho... Vidi ga, sveze meso... Daj ga 'vamo".
Sta sam jos hteo da kazem... a, da: na prvom sastanku budi spremna da placas pice, ali u tom slucaju budi sigurna da svaler nije zadovoljavajuci. Eto, dolazila je ovde neka levodesno; zena s kim god da je izasla, platila i pice i veceru i jos dala pare za taksi - a seksa ni od korova.
Tebi treba galantan svaler, koji ne pravi problem oko 60 RSD. Tu bih ti preporucio naseg Peru... On ne pravi pitanje, mada je pomalo mlad i nefleksibilan u nekim drugim stvarima.
E da... Ne svidja mi se ovaj zorabin savet iz lifta.. i o tome sam hteo da pisem. Mislim, dok sam citao, bas sam se napalijo... ali - nemoj, molim te, da kad dodje do "onog", bas tako da nastupas. Nemoj da navalis k'o mutava - "Dajmiga, dajmiga, dajmiga, dajmiga..." To moze coveka, pogotovu u zrelim godinama (dogovorili smo se da ti treba iskusan svaler), da uplasi. Muskarci su osetljiva bica... Pocece da razmislja da li je dorastao zadatku.
S druge strane, nemoj previse ni da se femkas... Odradite to zbog cega ste se okupili odmah, bez prenemaganja. Prenemaganje moze da smori i ubije zelju...
Ako se setim jos necega, napisacu... stao mi mozak
 
Mali savet za hvatanje decka> Odes u kladionicu vikendom od 11-19h kad nadjes vremena i skupis hrabrosti da udjes unutra. Osacujes situaciju i sednes blizu nekog tipa i pitas ga da ti istipuje jedan tiket, naravno on ce ti to uraditi sa velikim zadovoljstvom, jos ako zatrepces svojim trepavicama...

I dalje se snadjite same...

Ja sam sigurna da moze da se nadje decko tu, ima ih ...mnogo

Ja sam bas danas sa mojim deckom bila, isli smo da uplatimo neke tikete, na sve strane momci, osim mene i jedne ruzne devojke koja radi na uplati tiketa.

Od 18-x godina u kladinoci moze da se nadje, a i mladji...


SRECNO U OVOME (AKO NEKA ISPROBA NEK JAVI STA JE BILO) :)
 

Back
Top