Javne kuce

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Transocean

Početnik
Poruka
9
Da li ima u Novom Sadu ili negdje u okolini neka javna kuca ?
Dolazim iz Italije u Novi Sad sredinom decembra i dovodim par drugara , pa bi smo se malo opustili uz neke lijepe curice ...!!!
 
gucci_novosadjanka:
dakle boze dragi...............ni pet ni sest nego javna kuca............imas KISS-striptiz bar.............desno od mosta.............mislim na kraju mosta............ :) :) :)

Je li gucci, a jel postoji jos onaj striptiz bar blizu katedrale, zvao se cini mi se "MM"? Tu smo bili pre 5 godina s drusstvom kad smo bili na ekskurziji.
 
pola grada je javna kuca, samo odvrni "bad copy - uno due tre" u svojoj alfi sa talijanskim tablicama ispred nekog od mrestilista i 90% posla je obavljeno. ostalih 10% je da obezbedis nekakvo cmarno mazivo!
 
Mare:
pola grada je javna kuca, samo odvrni "bad copy - uno due tre" u svojoj alfi sa talijanskim tablicama ispred nekog od mrestilista i 90% posla je obavljeno. ostalih 10% je da obezbedis nekakvo cmarno mazivo!


To sam i ja mislio da mu kazem.


Ako dodje u Novi Sad sa keshom i spikom kako je iz Italije, uglavnom ce mu svaka novosadjanka rado posisati tuki, i sve ostalo... ;)

Ali covek mozda ipak hoce bas profi ribe! ;)
 
Mene su nauchili u stranoj zemlji da su Italijani lopovi....i ne zhelim nishta da imam sa njima,nikad! :p N kraju krajeva,i da nemam nishta,mozh' mene da ukrade,pa shta cu onda?: :?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top