MUSKARCI VOLE TO STO SAM GLOOPA, A JA SE BAS I NE BUNIM...

kriger:
GLUPA-CICA:
Mora da je zbog toga sto izgledam k`o sex-bomba... :roll: A ako to nije razlog onda stvarno ne znam u cemu je stvar... :roll: 8)

Sta mislite o tome?
nisi ti ni malo gloopa cim to kazes.
druga stvar je u tome sto muskarci moraju stvarnu da te vole a ne takvu za kakvu se predstavljas.kao bombu te mogu voleti samo ograniceni idioti.no ako se to tebi svidja ,na tebi je odluka.
 
GLUPA-CICA:
Mora da je zbog toga sto izgledam k`o sex-bomba... :roll: A ako to nije razlog onda stvarno ne znam u cemu je stvar... :roll: 8)

Sta mislite o tome?

:idea: Nemoj tako da govoris.Ne mogu zamisliti nekoga ko moze da te voli zbog toga sto si "glupa".Ako je tako to nije normalno.
Nego pronadji nekoga ko ce da te voli zato sto si takva kao osoba a ne zbog "sex bombe".Ako si sex bomba to je dodatni plus za muskarca koji te voli, jer on ce imati priliku da uziva na svoj nacin.

P.S. Ne verujem da si glupa. :idea:
 
GLUPA-CICA:
Mora da je zbog toga sto izgledam k`o sex-bomba... :roll: A ako to nije razlog onda stvarno ne znam u cemu je stvar... :roll: 8)

Sta mislite o tome?

Nisi ti glupa cim postavljas ovakva pitanja da bi zezala ljude po netu i videla koliko ljudi ce da se napali na ovako nesto. Jer:
A)glupe devojke ne koriste net
B)definitivno ne idu na forum
C)nema sanse da se registruju pod nickom "GLUPA CICA"
D)mislim...stvaaaaarno :roll: :?
 
fakpuppet:
Incognito:
Postoji stara nasa izreka: Cega se pametan stidi, budala se ponosi... :roll:

OWNED by Gazdarica

Hehehe...
Vidim da su ti dali tempere sisko.
biggrinsanta.gif
 
Guardian:
GLUPA-CICA:
Mora da je zbog toga sto izgledam k`o sex-bomba... :roll: A ako to nije razlog onda stvarno ne znam u cemu je stvar... :roll: 8)

Sta mislite o tome?

Nisi ti glupa cim postavljas ovakva pitanja da bi zezala ljude po netu i videla koliko ljudi ce da se napali na ovako nesto. Jer:
A)glupe devojke ne koriste net
B)definitivno ne idu na forum
C)nema sanse da se registruju pod nickom "GLUPA CICA"
D)mislim...stvaaaaarno :roll: :?

Prvo, Guardian, ko te slagao za ove stvari?
Sedi, jedan!

A) Idu, i te kako idu...
B) Zachudio bi se koliko ih ima
C) Vidish da se registrovala
D) Slabo mislish prijatelju...
 

Back
Top