Koji mi je vrag

JA se sad kajem sto nisam sinoc razbio od batina jednu p*dercinu, dodju tu meni ortak i 2 ortakinje i kazu nemoj pravis sebi sr*nje ovo ono loze me tu nesto i dok sam ja onako janpi shvatio o cemu se radi ovaj ode i eto sad se kajem....(inace nisam agresivan al ovaj mi je bas iso na k*rac)
 
LUDICA:
Jel radite nekad stvari zbog kojih se u startu kajete?
Evo ja na primjer popih rakiju koju mi je tetka nabavila da za kosu :roll:
A ima jos milion primjera... :roll:


Lutko sto me nisi zvala da dodjem kod tebe pa da je zajedno popijemo :lol: .... sebicna si da znash :shock: :lol: :wink:

a sad da odgovorim na pitanje ... :-)
Jel radite nekad stvari zbog kojih se u startu kajete?

* kad doruckujem i odmah posle moram da izvrshim veliku nuzdu ... a zao mi svega sto sam pojeo .... :lol:
 
whitenicky:
Lutko sto me nisi zvala da dodjem kod tebe pa da je zajedno popijemo :lol: .... sebicna si da znash :shock: :lol: :wink:

a sad da odgovorim na pitanje ... :-)
Jel radite nekad stvari zbog kojih se u startu kajete?

* kad doruckujem i odmah posle moram da izvrshim veliku nuzdu ... a zao mi svega sto sam pojeo .... :lol:
Pa nisam je odjednom popila i nisam je sama popila... :lol:
Al kad bude nova, zvacu te, da znas :lol: :lol:
 
whitenicky:
Lutko sto me nisi zvala da dodjem kod tebe pa da je zajedno popijemo :lol: .... sebicna si da znash :shock: :lol: :wink:

a sad da odgovorim na pitanje ... :-)
Jel radite nekad stvari zbog kojih se u startu kajete?

* kad doruckujem i odmah posle moram da izvrshim veliku nuzdu ... a zao mi svega sto sam pojeo .... :lol:
To se kaže: "Easy come, easy go". Osim ako je tvrdo pa iskaču oči...
 
LUDICA:
Jel radite nekad stvari zbog kojih se u startu kajete?
Evo ja na primjer popih rakiju koju mi je tetka nabavila da za kosu :roll:
A ima jos milion primjera... :roll:


Pa koristila si je oralno... mozda i tako deluje na kosu... ko zna... i stvarno, nisam znala da se rakija koristi za kosu... jesi li bas 100% sigurna?
 

Back
Top