gay life u ns

smatram da smo kao grad dovoljno kulturni i zreli da tolerantno pristupimo slobodnom ispoljavanju svih vrsta opredeljenja. koliko sam upoznat, situacija nije toliko ni losa u nasem gradu, sto me i ne cudi. da zakljucim, nemam nista protiv. ljudi, cinite onako kako zelite i osecate.
 
Anonymous:
smatram da smo kao grad dovoljno kulturni i zreli da tolerantno pristupimo slobodnom ispoljavanju svih vrsta opredeljenja. koliko sam upoznat, situacija nije toliko ni losa u nasem gradu, sto me i ne cudi. da zakljucim, nemam nista protiv. ljudi, cinite onako kako zelite i osecate.

eto "kako da novosadjani rese problem sa novosadjankama"
*shala mala, naravno* :lol: :wink:
 
u poslednje vreme sve vise i vise ljudi to radi. da li zbog mode ili se oslobadjaju.. nemam pojma.
probao sam sa nekoliko drugova i bilo je toliko dobro da cesto ponavljamo...
znaci, ja sam za.
 
zox.ns:
u poslednje vreme sve vise i vise ljudi to radi. da li zbog mode ili se oslobadjaju.. nemam pojma.
probao sam sa nekoliko drugova i bilo je toliko dobro da cesto ponavljamo...
znaci, ja sam za.
Underwater definitivno ce nase devojke morati malo vise da se angazuju,ili ko zna u sta ce se pretvoriti Novi Sad.Razumem da se okrenemo ka beogradjankama,ali nisam ni sanjao,da neko moze da se okrene "ovome".Ja licno nisam dosao u ovakvo iskusenje,a i tesko i da cu doci.Jesu nase devojke zahtevne,i traze zestoke momke,ali bez obzira na sve ima lepote u tome da ih osvojite i da se mucite oko njih.Na kraju ko uspe,dobije u svakom slucaju lepu nagradu.
 
Kao pubertetlija sam se grozio toga,odrastao sam na Podbari,i secam se da smo pravili racije po Dunavskom parku i tukli ih.Danas,kao zreo covek,mogu samo da ih sazaljevam jer i pored najbolje volje ne mogu da razumem sta se to desava u njihovim glavama.
Zar neko moze da se zagleda u muskaraca koji da izvinete:prdi,smrdi na duvan i alkohol,psuje.. A sve to pored NAJLEPSIH zena na svetu novosadjanki.Obisao sam veci deo sveta i nigde nisam video vecu koncentraciju lepih zena.To sto su uobrazene,ohole..,to je vec druga tema.

Ipak,homosi ovo je najtolerantnija sredina uz onu suboticku i radite ono sto vam je srcu drago.Samo tako covek moze biti zadovoljan i sretan u zivotu.
 
sch:
Kao pubertetlija sam se grozio toga,odrastao sam na Podbari,i secam se da smo pravili racije po Dunavskom parku i tukli ih.Danas,kao zreo covek,mogu samo da ih sazaljevam jer i pored najbolje volje ne mogu da razumem sta se to desava u njihovim glavama.
Zar neko moze da se zagleda u muskaraca koji da izvinete:prdi,smrdi na duvan i alkohol,psuje.. A sve to pored NAJLEPSIH zena na svetu novosadjanki.Obisao sam veci deo sveta i nigde nisam video vecu koncentraciju lepih zena.To sto su uobrazene,ohole..,to je vec druga tema.

Ipak,homosi ovo je najtolerantnija sredina uz onu suboticku i radite ono sto vam je srcu drago.Samo tako covek moze biti zadovoljan i sretan u zivotu.
NE BUSAM SE PRETERANO STO SAM GAY I NE BIH NISTA NI NAPISAO DA NISAM OVO PROCITAO... HVALA, TO JE SVE STO IMAM DA KAZEM :-)
 
Firmas:
A beograd ove godine po drugi put organizuje gay paradu.Zelimo vam lepo druzenje * beogradske!

Novom Sadu gay parade nisu ni potrebne. Posto ste svi odreda pe.eri za vas je svako okupljanje (3 i vise osoba) gay parada...
Postali ste srpski San Francisko...svaka cast na emancipaciji i modernoj orijentaciji !!!

ha ha ha
 
Peta W.:
Hm...A gde se nalazi,da ga posetim?! :shock: :wink:
Ako se ne bojite napisite gde se nalaze vasi klubovi :twisted: .Ne treba zaboraviti,da su se beogradjani lepo zabavili,dok su ih mlatili.Kod nas ne smete ni da izadjete u javnost,jer bio bi zanimljiv scenario koji bi se desio.Takvim osobama porucujem,ovde vam nije mesto,a beogradjani su bili po meni veoma "nezni".
 
zox.ns:
u poslednje vreme sve vise i vise ljudi to radi. da li zbog mode ili se oslobadjaju.. nemam pojma.
probao sam sa nekoliko drugova i bilo je toliko dobro da cesto ponavljamo...
znaci, ja sam za.

heh beogradjani se neshto ne izjasnjavaju o tome heeh balkanci su cvrsci...a jel su ti jos drugovi

a sto ja ovde ovoliko pisem :roll:
 
Hurricane:
Firmas:
A beograd ove godine po drugi put organizuje gay paradu.Zelimo vam lepo druzenje * beogradske!

Novom Sadu gay parade nisu ni potrebne. Posto ste svi odreda pe.eri za vas je svako okupljanje (3 i vise osoba) gay parada...
Postali ste srpski San Francisko...svaka cast na emancipaciji i modernoj orijentaciji !!!

ha ha ha
Boze Boze kako si ti glup.
 
Peta W.:
Hm...A gde se nalazi,da ga posetim?! :shock: :wink:


Nezalost nalazi se preko puta Saborne crkve i Vladicinog dvora u bivsem rock kaffeu ATRIJUM. :shock:
Da citate jos nesto osim ovog foruma znali bi ste...
Pre mesec dana novine (Kurir, Danas,Blic,Svet...)su brujale o tome da su redovni posetioci ovog kluba i Gradonacelnik, Alen Selimovic, Kole MK, Bojan Pakjtic & co. :idea:
 
Ova tema je izgleda zaista podgrejala strasti...
Neka svako radi ono sto hoce, ali bez pompe i prasine, jer, nije najbitnije sa kim spavas vec kakav si covek, a na obe strane ima svega i svacega
 

Back
Top