prevarila sam ga posle 7 godina braka

anita13:
U braku tako reci u mraku sa sa mojim muzem 7 godina prevaril sam ga ,znala sam da on mene vara ali uvek me bilo strah da ga prevarim konacno sam se osudila i bilo mije ludo sada ga vidam 3 u nedelju posle posla imamo sex koji traje 30 minuta a sa mojim muzem 3-4 minute sada konacno imam zasta da zivim neko me hoce zeli itd sta vi mislite jeli to uredu ili ne jos nesto nije mi zao.


Sta samo 30 minuta te delje ;)
E Anita,Anita !!!! Muza necu ni da komentarisem.
Mada pazi;mozda si mu se zgadila pa cisto te raspali 3-4 minuta da ispuni bracnu duznost.A i ovaj mi je sumnjiv sto te delje samo pola sata.To ili je zato sto vise vremena od pola sata nemate ili zato sto on nista ne oseca prema tebi vec si mu dobro dosla da se malo isprazni.
Jeste da je surovo ali tako je.
 
S moje tacke gledista-ako ti je stalo do toga da taj brak opstane,cuvaj ga.Nemoj dozvoliti da se tvoje svrljanje oseti u smislu da prestanes,ili da manje budes,supruga svom muzu,domacica svojoj kuci i majka svojoj deci.Ako ti prija i bolje se osecas u vezi sebe dok varas-varaj.Ali to radi kako treba.
Meni licno nije toliko strasno kada neko vara koliko mi je grozno kada to radi aljkavo i bezobrazno,pa daje materijala da se ruzno prica o njenom/njegovom partneru.Sta to govori o tebi?Ti si ga takvog sebi izabrala u dobru i zlu...do kraja zivota.Tvog ili njegovog, koji pre dodje.
 
nivea_soft:
S moje tacke gledista-ako ti je stalo do toga da taj brak opstane,cuvaj ga.Nemoj dozvoliti da se tvoje svrljanje oseti u smislu da prestanes,ili da manje budes,supruga svom muzu,domacica svojoj kuci i majka svojoj deci.Ako ti prija i bolje se osecas u vezi sebe dok varas-varaj.Ali to radi kako treba.
Meni licno nije toliko strasno kada neko vara koliko mi je grozno kada to radi aljkavo i bezobrazno,pa daje materijala da se ruzno prica o njenom/njegovom partneru.Sta to govori o tebi?Ti si ga takvog sebi izabrala u dobru i zlu...do kraja zivota.Tvog ili njegovog, koji pre dodje.


uuuuuu jbt - kakav savet!
varaj - ali ne aljkavo!
ne budi postena - ali da se ne sazna!
i na kraju ubi njega ili sebe!

anci darling - udala si se za arapina i oni po kuranu imaju pravo na vise zena. oni - da, ti - ne! ako tako nastavis...ne pise ti se dobro!
 

Back
Top