Munje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tipcan primer bezobrazluka - nemam vremena da trazim - trazite vi umesto mene pa mi recite gde da skinem.... Pa sta je ona, ministar vojni pa nema vremena od silnih obaveza... ??
Yeeeebote, svakakvih nas ima, mis'm ali stvaaaaarno...
 
Da,zaista,koliko bezobrazluka na jednom mestu...stvarno, kako je uopste smelo da mi padne na pamet da pitam tako nesto???
Mislila sam da vama surferima to ne predstavlja veliki problem.
Sorry I asked!
Mogu li onda jedan savet da dobijem ili je i to bezobrazno pitati ili je suvise tesko odgovoriti ili sta vec?
eMule,LimeWire i Torrent sam pregledala,nisam nasla sve pesme.Gde jos da pogledam?
By the way,nisu samo vojni ministri ti koji nemaju dovoljno slobodnog vremena,ili gresim?
:)
Have a nice day!:D
 
U filmu Munje, imash pesama dosta (odnosno muzike) koja ide uz film, u principu sve je drum & bass. Ima i od grupe Meso - Rizlu imash licnu kartu nemas. Saznash koje su pesme u pitanju i skinesh preko nekog od peer to peer programa. DC ++ je isto tako dobar program koji sadrzi (veliki broj user-a), takodje i Bear Share. Tebi nije potrebna muzika iz filma, vec pesma iz filma, upishi pesmu koju trazish, i skinuces to sto zelis. Samo lampicu ukljuchis.
 
bittersweet:
Da,zaista,koliko bezobrazluka na jednom mestu...stvarno, kako je uopste smelo da mi padne na pamet da pitam tako nesto???
Mislila sam da vama surferima to ne predstavlja veliki problem.
Sorry I asked!
Mogu li onda jedan savet da dobijem ili je i to bezobrazno pitati ili je suvise tesko odgovoriti ili sta vec?
eMule,LimeWire i Torrent sam pregledala,nisam nasla sve pesme.Gde jos da pogledam?
By the way,nisu samo vojni ministri ti koji nemaju dovoljno slobodnog vremena,ili gresim?
:)
Have a nice day!:D
Zaista te ne razumem?! Znači svi oni koji surfuju imaju vremena da traže nešto za tebe, a ti si toliko zauzeta da nemaš? Shvatio bih da si pitala da li neko zna gde može da se nađe ili gde bi moglo da se potraži, ali da neko to uradi za tebe jer ti nemaš vremena?!

Ako se samo za trenutak zamisliš shvatićeš šta su rekla(napisala), nadam se.
 
bittersweet:
Da,zaista,koliko bezobrazluka na jednom mestu...stvarno, kako je uopste smelo da mi padne na pamet da pitam tako nesto???
Mislila sam da vama surferima to ne predstavlja veliki problem.
Sorry I asked!
Mogu li onda jedan savet da dobijem ili je i to bezobrazno pitati ili je suvise tesko odgovoriti ili sta vec?
eMule,LimeWire i Torrent sam pregledala,nisam nasla sve pesme.Gde jos da pogledam?
By the way,nisu samo vojni ministri ti koji nemaju dovoljno slobodnog vremena,ili gresim?
:)
Have a nice day!:D
Nisi ti pitala gde ima da se skine, vec si trazila da neko za tebe potrazi i onda ti servira link.
Ko su ti to surferi? Neko novo zanimanje? I ti si surfer kad god setas netom. nema profesionalnih surfera.
Nadam se da si procitala Legolasov odgovor i da ti se lampica upalila :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top