Utjecaj TV Pinka na mozak modernoga seljaka

Ma ljudi su vec " asimilirani ", vazno je da je lako pamtljiva pjesmica , melodija neka iz rodnoga kraja i dobra pjevacica , po mogucnosti gola i uspjeti ce , samo treba uzeti melem Dr. Klimaksa .
Evo primjera , izlazi lik iz BMW , cipele , bijela trenerka , utrpana majica u trenerku i kozna jakna , u ruci drzi mobilni , kajla visi na debeloj vratini a u pozadini " udara " Cana , turbopopularna pevaljka ;)
A nase zenske odma , joj jes' lijep , jao jao moja mama bi poludila od srece kad bi bila s njim , jao .
 
Icarus:
Ma ljudi su vec " asimilirani ", vazno je da je lako pamtljiva pjesmica , melodija neka iz rodnoga kraja i dobra pjevacica , po mogucnosti gola i uspjeti ce , samo treba uzeti melem Dr. Klimaksa .
Evo primjera , izlazi lik iz BMW , cipele , bijela trenerka , utrpana majica u trenerku i kozna jakna , u ruci drzi mobilni , kajla visi na debeloj vratini a u pozadini " udara " Cana , turbopopularna pevaljka ;)
A nase zenske odma , joj jes' lijep , jao jao moja mama bi poludila od srece kad bi bila s njim , jao .
Joj brate pa ovde je to neka vrsta uniforme. Kozna jakna, neke shiroke pantalaone, elegantne cipele, lanci i mobilni telefoni, bre kakav je shet!!!!!!!
 
Jes`bre u pravu ste sve sto napricaste, i ja ne volem
taj novi turbofolk, alu tu seva lova, od ovi zabavnjacki Rock, Rap, Jazz itd. nema bre ni za vodu da se kupi, jes da muzika kuku-lele ali lova do krova, imau seljaci paru, dzabe vajda. I ako muzika neki put do one stvari, lova do krova bato a i ako ima neka gologuza pevaljka da se vidi i to moze da se podnese, navikne se covek na svasta,jes...
 
Ma sta vise reci na tu temu. Ta tema je vec toliko puta komentarisana, a ljudi i dalje gledaju sve te gluposti.U kome je onda greska u nama ili u njima?LJude izglada sva to opusta u ovoj jadnoj drzavi!Mislim da ce biti vrlo tesko iskoreniti sav taj kiceraj,mislim da je on vec duboko u nama samima.Okrenite se prirodi i rock&rolu!
 

Back
Top