Ženska prva liga

Slazem se sa pozicijama 1 i 2, to je i moje misljenje,(naravno mislim da Dabovic nema premca u ovom trenutku), samo se dvoumim oko pozicija 3 i 4. Mozda je Jokovic zaista bolja na poziciji 3 i onda je zaista Drljaca resenje na 4.
Ali, da je Dara Kovacevic najbolja na poziciji 5, to je vec neozbiljno.Mozda ce biti jednog dana, ali sada ima boljih resenja (Matovic-Matic).
 
Ja mislim da je problem u tome sto nema para u klubovima, sve malo bolje igracice su otisle iz zemlje. Zenska kosarka vise nije atraktivna za publiku, nema dobru medijsku pratnju i svi je stavljaju po strani. Nazalost sada prozivljavam takvu situaciju jer sam clan kluba iz Nisa koji definitivno nema prebijenu paru nizasta.... STRASNO!!!
 
Evo , stize podrska . Moramo da zbijemo redove . Nish11 ?.., Hm., Tico , Milice,Milenice , ko je od vas.,.? :))) Ma , znamo se sve. Dal' ce taj Vita da nabavi vise neku paricu pa da vam krene .,. Srle.,. verujem da si i ti jedna od nas .,. PoZz.
 
Bocka:
Evo , stize podrska . Moramo da zbijemo redove . Nish11 ?.., Hm., Tico , Milice,Milenice , ko je od vas.,.? :))) Ma , znamo se sve. Dal' ce taj Vita da nabavi vise neku paricu pa da vam krene .,. Srle.,. verujem da si i ti jedna od nas .,. PoZz.
Hahahaha nisam jedna od vas vec jedan od vas....Trener koji je godinama bio u zenskoj kosarci...I solidno mi je islo,jos uvek se time bavim ali na drugi nacin,isplativiji ;)
 
Bocka:
:) Znaci - trener . Isplativije moze biti neka skola kosarke ... ako ponovo ne gresim . Joojj , i mene ceka letos tvrd rad na sutu .,. pod stare dane.. :)
Sta to znaci pod stare dane? :) Nikad nije kasno,pa Dzordan je odbranu poceo ozbiljno da igra u 26oj tek! Nikad nije kasno...A gde igras?I koje vezbe za sut radis?Pazi i to je vrlo bitno,nemoj bas bilo sta da radis :D Da,skola kosarke,nisi pogresila,ali ima tu jos stavki.
 
zanima me postoji li u novom sadu neki klub u koji se mogu upisati,imam 20 godina trenirala sam kosarku 3god,jednu pauzirala i sad hocu da nastavim ali ko da ne postoji klub u novom sadu osim za decu.mozete i na pp odgovoriti
 
Sto se Novog Sada tice - Vojvodina1 - igra 1.ligu ; - Vojvodina2- igra 1.b ligu . -Duga- je prosle god. izborila plasman za 1.ligu , a zatim zbog finansija odustala,pa ne znam sta sada igraju. (Ne znam da li postoji neki klub koji igra 1.srpsku ligu... )
S'obzirom na godine i da mozes da igras jedino za seniorke nekog kluba , mozes se po NSadu raspitati za taj klub :-Duga , ili da vidis postoji li neki klub koji igra 1.srpsku ligu.. /Jer kazes da si trenirala 3god, pa pauzirala . Mislim da bi 1.srpska liga bila ok ali raspitaj se po NS -u. Ako nesto saznam - obavesticu te .
******* Ma kakvi stari dani , salim se , okruglo 20god. :) Tek tu ima da se napreduje i ispravlja . Mada jeste tuzno kad cujem stavove nekih trenera : Sto je to je , kakav se sut usvojio, takav je ... *Made in Partizan:
 
Bocka:
Sto se Novog Sada tice - Vojvodina1 - igra 1.ligu ; - Vojvodina2- igra 1.b ligu . -Duga- je prosle god. izborila plasman za 1.ligu , a zatim zbog finansija odustala,pa ne znam sta sada igraju. (Ne znam da li postoji neki klub koji igra 1.srpsku ligu... )
S'obzirom na godine i da mozes da igras jedino za seniorke nekog kluba , mozes se po NSadu raspitati za taj klub :-Duga , ili da vidis postoji li neki klub koji igra 1.srpsku ligu.. /Jer kazes da si trenirala 3god, pa pauzirala . Mislim da bi 1.srpska liga bila ok ali raspitaj se po NS -u. Ako nesto saznam - obavesticu te .
******* Ma kakvi stari dani , salim se , okruglo 20god. :) Tek tu ima da se napreduje i ispravlja . Mada jeste tuzno kad cujem stavove nekih trenera : Sto je to je , kakav se sut usvojio, takav je ... *Made in Partizan:
E pa to nije tacno!Sut i tehnika se uvek mogu promeniti zavisi samo od toga kolike su radne navike!Znam da je tako,jer ja sam tek sa 19,20 godina nabacio ispravan sut,koji doduse nikad nije bio precizan kao onaj stari,ali da sam vezbao..A tek sa 24 sam naucio da mogu da sutiram sa distance i levom rukom,vrlo precizno!Sve moze,samo je pitanje koliko sebe covek ulozi u nesto.
 
Podrzavam vas skroz!!! Ne igram bash prvu nisam josh stigla dotle, igram I-b, ali polako. Dolazim na sve prvotimske utakmice kad mogu da stignem od mojih, pogotovu na Zvezdine. Sad kad se vratila Jokovic milina za ochi, shteta shto josh nije u pravoj formi, jedva chekam da pochne da igra onako kako ume, ima da melje sve! Inache ona mi je idol, ma i vishe od toga,valjda cu je jednom upoznati...
 
Ja bi malo o zenskoj kosharci, a nekako je sad u ovom trenutku Ana Jokovic sinonim za nju, vratila se u Zvezdu i svi chekamo da se vrati u formu i pochne da melje... Svi koji znaju bilo shta o njoj ili josh bolje nju pishite molim vas jer je bruka gotivim....
 

Back
Top