Srpski protivnapad na Kosovo

Kira Neris:
Ne zaboravi da taj "stranac" potiče iz familije koja ima viševekovnu tradiciju na ovim prostorima i koja je oslobađala i Beograd i Srbiju da bi ti danas mogao da kakiš u njima. I dok su ga tvoji preci duvali Turcima,moji su bili svoji na svome i mogu danas da čitam o njima na google-u,zato razmisli dvaput ko je ovde stranac..

Може бити да су твоји преци заиста били неки фини људи - али судећи по овоме што пишеш на овом форуму ТИ СВАКАКО НИСИ ЊИХОВ ДОСТОЈНИ ПОТОМАК.

А то ко је коме "дувао" остави за кафанске приче пред фајронт, или треба да те потсећам коме су све Татари дували а коме дуванили.......немој боље......

Када је ГУГЛ у питању - када будеш ЗНАО и ОНО ШТО НЕ ПИШЕ НА ГУГЛУ, онда ћеш се моћи похвалити ЗНАЊЕМ ! Овако, само знаш да рукујеш највећом манипулативном справом на свету. :roll:
 
svetolik trpkovic:
pa i meni je pradeda imao Hotel u Zajecaru i sto ektara zemlje i odose sve u majcinu 45. a ni sada se nisu nesto pretrgli iako smo podneli zahtev.Al to nema veze sa temom i sa licemerima i dijaspore .Niko ih nije terao da idu na zapad i pricaju onda kako je tamo sranje jer svet je sirok i ima jako mnogo zemalja a oni svi izabrase bas one "antisrbske '"i "genocidne".

Pa ja trenutno zivim na Zapadu i mislim da je ovde njesra ... a ni u Srbiji nazalost nije nista bolje (jos uvek je 45- a)
 
svetolik trpkovic:
pa i meni je pradeda imao Hotel u Zajecaru i sto ektara zemlje i odose sve u majcinu 45. a ni sada se nisu nesto pretrgli iako smo podneli zahtev.Al to nema veze sa temom i sa licemerima i dijaspore .Niko ih nije terao da idu na zapad i pricaju onda kako je tamo sranje jer svet je sirok i ima jako mnogo zemalja a oni svi izabrase bas one "antisrbske '"i "genocidne".

A moj čukundeda je,između ostalog,posedovao zemljište na kojem su izgrađeni Sečanj i Jaša Tomić,pa pojela maca dva'esprve...
 
Auuu, bre kako ste tuzni svi vi radikali i koji volite tako da se nazivati. Svi ste puni neke filozofije, a ne vidim nikog da se pakuje i sprema na Kosovo i da ide da ga brani! Kako ne shvatate da je cela ova nasa tuzna prica od '91 pa do sada samo dobro smisljen plan koji se privodi kraju. I protiv koga cete bre vi da ratujete, to vam je jos onaj milosevic isprao mozgove kako smo pobedili NATO, pa ste sad okurazeni time resili da ponovo ratujete. Pogledajte malo kako jevreji to rade. Oni se naseljavaju tamo gde je najzesce. Skupi se njih 5000 i odu i nasele selo u pojasu Gaze, pa na Zapadnoj obali, pa onda sledeca tura, i ocas posla i njih i palestinaca isto. Pa kada njihova vlast pocne da ih prisilno iseljava (leto 2005) oni nece da idu i kukaju i jaucu zbog toga.

Ali, k'o sto rekoh, vas nesto ne vidim da odlazite dole, ali ste veliki junaci odavde kad treba objasnjavate sta i kako treba uraditi. Tim ljudima koji su dole svaka cast, i da je meni neka vlast, sve bih ih povukao odatle i naselio u Srbiji, a onoj mudzahedinskoj bagri bih dao sve samo da ne unistavaju zivote tih vec unistenih ljudi!!!
 
Ja mrzim ovakve kao ovaj inagavida, Banshee, svetolik trpkovic. Mrzim i prezirem usput. Vise postujem Siptare 3 put nego njih. Jer Siptar se bori za svoje a ovi otpadnici se bore protiv svojeg. Protiv Srba i Srbije. . Oni su za mene otpad srpske nacije. I nije problem sto su oni takvi problem je sto se kao svuda drugde, kod nas djubre ne cisti nego mu se dopusta da smrdi i prlja kucu.

I pre nego neko krene da kaze da ja vredjam, nije uvreda reci otpadniku da je otpadnik. Izdajniku da je izdajnik, kukavici da je kukavica. To je samo realno sagledavanje cinjenica.

Nije mi zelja da bilo koga vredjam vec samo da ukazem kakvu vrstu ljudi generalno mrzim i prezirem.
 
Chedo Kokardic:
Ja mrzim ovakve kao ovaj inagavida, Banshee, svetolik trpkovic. Mrzim i prezirem usput. Vise postujem Siptare 3 put nego njih. Jer Siptar se bori za svoje a ovi otpadnici se bore protiv svojeg. Protiv Srba i Srbije. . Oni su za mene otpad srpske nacije. I nije problem sto su oni takvi problem je sto se kao svuda drugde, kod nas djubre ne cisti nego mu se dopusta da smrdi i prlja kucu.

I pre nego neko krene da kaze da ja vredjam, nije uvreda reci otpadniku da je otpadnik. Izdajniku da je izdajnik, kukavici da je kukavica. To je samo realno sagledavanje cinjenica.

Nije mi zelja da bilo koga vredjam vec samo da ukazem kakvu vrstu ljudi generalno mrzim i prezirem.
Mrzis li mene.Molim te reci DAAAAAAA
 
Kira Neris:
Ja mislim da je postovanje slika korisnika foruma prekršaj za momentalni ban...
Nisi mogao vređanjem i lupetanjem da me nadmašiš, pa bi sada ovako da me skloniš sa foruma...
Bedan pokušaj.
Prvo, nemam ništa protiv i ako me banuju, ali ja sam napisao: "Nije valjda ovaj..." i postavio sliku ka liku koji se zove tako i tako.
Pošto nemam pojma ko je Erasehead, pitanje je postavljeno forumašu koji je napisao da se lik zove Mašan...
U svakom slučaju, Kiro, ulizice, tužibabo, ped... ;)
 

Back
Top