ZA ZENSKE SKORPIJE

  • Začetnik teme RADOZNALI
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Škorpija u krevetu:
........
ŠKORPIJA-VODOLIJA Prvi je klasičan tip, a drugi pristalica slobodne ljubavi. Njihova veza je mistična. Počinje iznenada pogledima koji obećavaju. Ipak im u seksu nešto nedostaje..................................

nebi se reklo da su vodolije onda, ajde neka odgovore neke devojke koje imaju dosta iskustva bre!
 
Sto si sada nezadovoljan? Nisi vodolija?

I ja TVRDIM da nam vodolije najvise odgovaraju u sex-u.

Evo moje iskustvo:
Bik - spor
Ovan - jak, izdrzljiv, ali nemastovit
Riba - interesantan, ali nema snage do kraja
Lav - treba da mu stalno aplaudiras

A vodolija ... nista mu nije strano i nije tacno da nema zavrsnice. Zavrsnica je ...
 
bikovi-neinventivni i sebični
blizanci-površni bez strasti
vage-odlične kad su sa jačim podznakom(jarac ili bik npr)
ribe-iz krajnosti u krajnost(zavisno od podznaka)od neumornih i maštovitih do zamlaćenih i zamornih
vodolije-perfektno ali samo fizički(a za škorpiju zna se seks nije samo vrsta fitnesa tako da ta varijanta vrlo brzo pukne)
 
(ne)upućena:
bikovi-neinventivni i sebični
blizanci-površni bez strasti
vage-odlične kad su sa jačim podznakom(jarac ili bik npr)
ribe-iz krajnosti u krajnost(zavisno od podznaka)od neumornih i maštovitih do zamlaćenih i zamornih
vodolije-perfektno ali samo fizički(a za škorpiju zna se seks nije samo vrsta fitnesa tako da ta varijanta vrlo brzo pukne)

bravo!!!
ribe! to je tacno!
a ovo za vodolije, bar sto ja znam, totalno suprotno, verovatno si imala srece...
da i nisam ja "riba" da ne pomislis, hehe
 
Shkorpija:
Sto si sada nezadovoljan? Nisi vodolija?

I ja TVRDIM da nam vodolije najvise odgovaraju u sex-u.

Evo moje iskustvo:
Bik - spor
Ovan - jak, izdrzljiv, ali nemastovit
Riba - interesantan, ali nema snage do kraja
Lav - treba da mu stalno aplaudiras

A vodolija ... nista mu nije strano i nije tacno da nema zavrsnice. Zavrsnica je ...

naravno da nisam vodolija, mada nisam ni medju ponudjenim tj. probanim...
o kakvoj zavrsnici ti pricas????
jer ako je samo jedna??? onda hehehe
 
Radoznali, spusti malo Ego pa ili citaj do kraja
ili upotrebi mastu kada vec ne znas kako to u praksi izgleda.



Zavrsnica je ... sa vodolijom put duuuuuuuuuuuuuugog i neprekidnog zadovoljstva
 
Na duze staze zenu Skorpiju moze da smiri samo muskarac rodjen u znaku Ribe ili Raka( jer to ni ne pokusavaju pa se smiri(m) sama).
Uz to, ova dva znaka imaju toliko intuicije da tacno znaju sta treba i bez mnogo price ( i to cini mi se vise Riba nego Rak), a to odusevljava zenu rodjenu u znaku Skorpije, tj. mene).

Ostalo ne racunam.
 
J.L.:
Na duze staze zenu Skorpiju moze da smiri samo muskarac rodjen u znaku Ribe ili Raka( jer to ni ne pokusavaju pa se smiri(m) sama).
Uz to, ova dva znaka imaju toliko intuicije da tacno znaju sta treba i bez mnogo price ( i to cini mi se vise Riba nego Rak), a to odusevljava zenu rodjenu u znaku Skorpije, tj. mene).

Ostalo ne racunam.

BRAVOOOOOO !!!!!
PA TI ZNAS TAJNU 8)
 
Shkorpija:
Znam iz svoje okoline vise uspelih brakova skorpija/vodolija, nego skorpija/riba.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
moj decko je Rak...bas je kao sto pise :twisted:
Rak i Skorpija
Raka privlaci naglasena sexualnost Skorpije, a Skorpiji je
jako stalo da vodi ljubav sa tako jako senzualnom osobom kakav je Rak.
I zbog toga ih nosi plima velkog telesnog zadovoljstva. Oboje
uzivaju ravnomerno, tacno znaju kada im sta treba i ne stide se da saopste cak i one
erotske zelje koje drugima i nepokusavaju da kazu. Ipak, Rak je taj koji ce opomenuti
Skorpiju kada predje granicu dozvoljenog. Na kraju oboje ce stici do
onoga sto su pozeleli u pocetku ljubavne igre: do veoma jakog vrhunca koji ce
ih ispuniti ne samo fizicki vec i duhovno...
 
Za raka ne znam,ali iz vaseg iskustva definitivno cu za sledeceg partnera potraziti osobu u znaku raka. Iz mog iskustva, sto se tice sexa NAJBOLJA osoba za to, je osoba u znaku jarca.
 
Dve Škorpije u jednoj tegli mogu da budu ili nerazdvojni prijatelji, ili krvni neprijatelji. Ova kombinacija daje seks na kvadrat. To su fatalne veze praćene ljubomorom, strašću, suzama, dokazivanjem vernosti. Pa, ko izdrži! Mada moram priznati i da je skorpija+rak izuzetna kombinacija. Moguća je duga i srećna veza. Uzbuđuju se kod prvog dodira. Seksualni kontakt im je praćen vrhunskim užitkom. Ljubomora partnera Škorpije, Raka čini više vrednim. 8)
 
Svi kazu da skorpija i vodolija nikako ne ne mogu da sloze, a sad svi pisu kako su vodolije po skorpijama najbolje u krevetu. Pa ljudi ovde se nezna ko pije,a ko placa!!!
:D POZDRAV :D
 
IMA JEDNA ADRESA GDE MOZETE DA DOBIJETE KOMPJUTERSKO SLAGANJE LICNOSTI TO JEST DVE OSOBE KROZ CEO ZIVOT TO JE TAKOZVANO BODY CONDITINAL NESTO NAJNOVIJE. KOME GOD JE RADIO OD MOJIH PRIJATELJA NEVEROVATNO JE POGODIO 100%. SALJI PORUKU NA dm-@eunet.yu PITAJ STA TE INTERESUJE I KOJA JE CENA. NA ZAPADU CEO POSLOVNI SVET JE KRENUO DA KORISTI OVU NOVU TEHNIKU, A ODLICNO JE PRIMENJIVA I U LJUBAVI. RETK OKO ZNA ZA TO A JA MOSLIM DA JE OVO JEDINA MOGUCNOST NA NASIM PROSTORIMA PA I NA BALKANU.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top