Da li cete se prijaviti za ucesce u VELIKOM BRATU u sledecem serijalu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

pink_girl

Obećava
Poruka
90
Da li cete se prijaviti za ucesce u VELIKOM BRATU u sledecem serijalu i ZASTO?




Evo ja prva da odgovorim-NARAVNO DA HOCU, a zasto?-mislim da mogu mnogo vise da ponudim od sadasnjih ukucana. Nisam "ALAVA NA PARE" i nije to razlog zasto bi se prijavila, a nije ni "POPULARNOST" nego jednostavno iz radoznalnosti i znatizelje za necim novim! Nadam se da niko ne misli da nudim seks, kad sam rekla da mogu mnogo vise da ponudim, nisam mislila na to nego u smislu SMEHA, DRUZENJA, OTKACENOSTI, STALNOG BRBLJANJA NA SVE TEME, PAMETNIH PREDLOGA ZA UBIJANJE DOSADE...
 
Necu.
Zato.
a048.gif
 
pink_girl:
iskrena da budem toga se i plasim, sad kad su ljudi videli sta nedostaje SVI CE BITI MNOGOooo LUDJI... I radice svasta...
ljudi su ludi samo kad je neko tu da ih vidi,inache im je u prirodi da se ponashaju kao zhivotinje...a naravno da necu da se prijavim za ucheshce u toj kuci,glupo je smeshno na nivou male dece....generalno zabava sirotinje i glupaka.....
 
Tankian:
ma,vole da skrenu pazhnju sa svojih zhivota uzhivljavanjem u neke druge likove,kao gledanje shpanske serije.....

Znas onaj fazon - VISE VOLE DA ZAVIRE U TUDJE ZIVOTE nego da gledaju svoj!


Bas imam takav primer> u zgradi gde zivim ima jedna zenica pije kafu stalno sa mojom majkom vec ihihihi godina i stalno nesto pita gura nos gde mu nije mesto i BUKVALNO njoj treba da se pravda/mo ako nismo kuci gde smo bili sta smo radili....


E pa taj VELIKI BRAT JE ISTI PRINCIP-GLEDAMU NA TV-a zivote drugih... ko gde sta kad kako... I NISTA SE NE PROPUSTA!
 
pink_girl:
Nosis tvora (kao Ena onog medu) ako udjes u kuci VB ili???

VB je šou " bolje prvi u selu nego poslednji u gradu"....
Sa živim tvorom nema dileme ko će biti najveći smrad , a poverenje u ishod se uvek isplati....

Zar vam nisu dosadila kukumavčenja za sitnice....
Sa Smrdom (moj maleni ljubimac) bi bilo uvek interesantno, čik da bi se neko žalio što mu je neko obrisao ruke peškirom , a peškir još miriše....na sapun....

Nećeš da spavaš, hoćeš da se zajebavaš....odmah protrljam stomak Smrdi i nahuškam ga na tudji krevet i eto snimka u sutrašnjem pink dnevniku....Gledanost do neba, Miki piše zahvalnice, Vuku raste poseta u Zoo vrtu....

I šta taj Glas velikog brata....Da im zadatak da ne izadju iz sobe, oni izlaze....
Brate , samo overi Smrda i eto ti karantina.

Imam dobar njuh, nos, bio bih najviše pogodjen, ali zar nije i to suština, nesebičnost žrtve, izabrati oblast gde je lični najveći hendikep.....u ovom slučaju osetljivost.....

Golubići ubijaju, ukućani umiru PEVAJUĆI....
 
Evo odma ću da se prijavim i povešću mou drugaricu janu da mi pravi krofne jao što je to zanimljivo ima da budem tv zvezda pa da posle snimam reklame na račun qrajberisanja kako nisam završila osnovnu školu pa šta ako nisam ja sam najpametnia od sviju nji i ima da napravim tragični odlazak i svi će da me vole i onda ću da budem javna ličnos do kraja života akad umrem podićiće mi spomenik ispred filozskog vakulteta pošto ću da osnujem novu filozofiu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top