ASPEKTI - značenje

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.315
Ova tema će se razlikovati od teme Aspekti u tome što ćete vi tražiti bilo koji
aspekt između planeta a ja ću vam pisati o povoljnim i nepovoljinim osobinma
recimo..Ne govorimo o 0.60,120.90 i 180 već samo o dve stvari koje gore
već napomenuh..
 
Recimo MESEC-URAN

pov: razna zanimanja,špijunaža,spiritizam,,dobra intuicija,ekscentričnosti ,raznije manije sakupljanja

nep: nervoza,preterana romantika,perverzije,svojevolja.ne sluša savete,podložnost astralnim uplivima
itd itd...

Znači dobre i nepovoljne stvari ....
 
Pluton-Venera

- umetnicki eros i pustolovac,dušom zalazi u drugo voljeno biće i ako su oba horoskopa super
to je onda Romeo i Julija
- duboki osećaj za lepotu i forme,muziku i druge umetnosti
- brutalna strast,pustolovine ( i - i +) ,neprijatne scene ljubomore, kompleksi
 
Evo malo da pripomognem!

Sunce-Saturn:govori o izdrzljivosti!
Povoljno:ambicija pod izgledom skromnosti,zatvorenost,ekonomija,astronomija,matematika,kasnija slava.Kod nizih tipova vrlo los upliv.

Nepovoljno:osama,egoizam,fatalizam,malo prijatelja,lutanje,bujno nesrecan zivot,kasno ostvarenje planova,skleroza.
 
Jupiter-Saturn:govori o sistemima
Povoljno:sinteze i konstruktivni metodi,bez milosti rusi prepreke,javni radovi narocito na zemlji,stedljiv i istrajan u radovima po pitanju opipljive materije,ozbiljan optimista koji ide pravo ka cilju i oprezno daje pomoc.

Nepovoljno:prezire javno mnjenje i netolerantan,nakane ostvarene sa zakasnjenjem,tesko odrziv polozaj,do podne mrzi sebe,od podne ceo svet,visi tip:kunktaktor,nizi tip:glup,bez muke dodje do cilja,ali ga ne zadrzi,zagusena inicijativa,kasno i tesko do delimicnog uspeha,depresije i melanholije,duza bolest,sukobi sa starijima,procesi i kazne,egoizam....
 
Mesec-Jupiter:prihodi

Povoljno:aspekt andjela cuvara,dobri putevi i poznanstva,aktivnost tiroide,izdavac dela,put popravlja polozaj,srecan,veran,voljen,vitalan,diplomata,pomaze siromasne;u Raku:lako bogatstvo.

Nepovoljno:protiv konvencija,jede premalo ili prevse,slaba krv,anemija,voli paradokse,nered u porodici,gubitak u losim poslovima zbog zene,s novcem vrlo tesko uspe,put u inostranstvo nepovoljan,procesi,promena religije...
 
sevilja:
Jos nesto:
Venera-Saturn?
Mesec-Saturn?

Venera/Saturn

ljubav ka dužnosti
tragična ljubav
požrtvovanost za porodicu
život pod uplivom ljudi i ideja
ima smisla za umetničku kritiku
dobra koncentracija
duhovna lepota
ozbiljna dublja osećanja
ljubav za staro i stare

nep:
surovi instinkti
hladan seks
oštrina prema deci
sumnjičavost
kontroliranje vernosti
ljubomora
 
Mesec/Saturn

pov:

melanholija
sujeverje
egoizam,sitničavost , pesimizam
autokritika,logika,organizovanost
diplomata ,dublji filozof,moralnost
pedantnost u kući
osećaj odgovornosti

nep:

paraliza
artroskleroza
nepoverenje u rad
moralno ropstvo
kleptomanija
neugodne studije i zvanja
intrige i laž pa i zavere
tiranin koji zna samo za jedno pravilo,tiranija
povlačenje i greške u govoru
crna magija i parazit
 
Bilja1:
Neptun-Merkur??? :)

Merkur-Neptun: izvidjanje
Pozitivne: ne bas pozeljan spijunski aspekt,manje simpatican,nekad politiki korumpiran,laz,maska,osecaj za boje,dobri nervi,oseca puls publike,finoca,intuicija,pesme,nadahnuce,sanjar,idealista,vizije,obmane...

Nepovoljne: diplomatske finese,prividni planovi,neobicna osecanja,prozire tudje namere,lukav,rastuzi se zbog nepravde,ili genije ili prakticar ili nebulozna romantika,
 
Bilja1:
Neptun-Merkur??? :)

Specijalno za tebe malo duži odgovor...
Odnos između ove dve planete uvek otkriva izuzetno senzualnu,intuitivnu
čak i vizionarsku osobinu svesti.Ovde može da se javi usklađenost sa višim dimenzijama života,pa stoga i osetljivost za lepotu,boje,muziku i mistične istine.
Ovakva osoba može da dobije informacije ispoznaje koje se nemogu racionalno objasniti.
Nastavuću jer je aspekt veoma zanimljiv..
 
Pišem dalje o ovom aspektu--Neptun ima otvorenu svest ka beskonačnosti.
Zapravo za ovakve ljude su reči frustrirajuće,a izuzetak su oni koji imaju pesničke sposobnosti..
Ovde često postoji talenat za književnost ali se uvek radi o pesništvu.
Zahvaljujući čulima koja se jako osetljiva osobi je teško da organizuje svoje misli..
A isto tako osoba može da se suptilno uskladi sa bilo kim.Sam tim čak da uhvati vaše
emitovanje nekih podsvesnih želja.Znači jaka intuitivna moć..
Mislim da je ovo dovoljno Bilja1...
 
Psihologue:
Pišem dalje o ovom aspektu--Neptun ima otvorenu svest ka beskonačnosti.
Zapravo za ovakve ljude su reči frustrirajuće,a izuzetak su oni koji imaju pesničke sposobnosti..
Ovde često postoji talenat za književnost ali se uvek radi o pesništvu.
Zahvaljujući čulima koja se jako osetljiva osobi je teško da organizuje svoje misli..
A isto tako osoba može da se suptilno uskladi sa bilo kim.Sam tim čak da uhvati vaše
emitovanje nekih podsvesnih želja.Znači jaka intuitivna moć..
Mislim da je ovo dovoljno Bilja1...

Puno hvala na ovako iscrpnom odgovoru Psiho!!! Istina je da imam pesnicke sposobnosti, zaista mogu da se uskladim sa bilo kim, sto me je mnogo puta iznenadjivalo, intuicija - istina, ponekad se samo na to oslonim, ali i sa mislima je ponekad teska organizacija, zaista, ovaj put pun pogodak...:)) Hvala jos jednom!!!
 

Back
Top