ASPEKTI - značenje - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 60 od 60

Tema: ASPEKTI - značenje

Početnik -non-toxic- (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ASPEKTI 2

[FONT=Lucida Sans Unicode]Ne vidim cemu ova odbrana ako niko s druge strane ne napada?
    Niti je moja prva poruka bila konkretno upucena tebi, niti sam imala nameru da solim ikome pamet; jednostavno sam dala komentar na aspekte! Koliko sam ovde danas citala - mnogi su skloni da fatalizuju stvari, pocevsi od toga da ih jure sekirom, preko ja - ovan / on blizanac - imamo li perspektivu, da bi na kraju stigli do groblja!
    Ja u svojoj glavi imam sasvim dovoljno primera za potvrdu aspekata, ovo je bio samo prijateljski savet onima koji se mozda uplase "nepozeljnih aspekata" i nista vise.[/FONT]

Obećava angie_k (avatar)
    Učlanjen
    02.01.2006.
    Reputaciona moć
    32

Ha,ha!!!Da,skroz si u pravu da ovde ljudi malo preuvelicavaju stvari,pa necemo svi umreti tako sto ce nam voz otkinuti glavu ili nesto drugo...

Početnik -non-toxic- (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

[FONT=Lucida Sans Unicode]Drago mi je da se napokon razumemo Angie Smatram da svako ko (u najmanju ruku) voli astrologiju, i posveti dobar deo vremena njenom proucavanju i izucavanju - mora da reaguje kad cita odredjene stvari na koje naleti. I ovde ima puno onih koji pokusavaju da skapiraju stvari, a sigurno ih nece skapirati ako svi toliko banalizujemo nesto sto ne moze da se nauci za par sati, prepitas se - i gotovo. Verujem da je i tebi upalo u oci ono sto sam navela kao primer; eto takav pristup astrologiji upravo daje prostor tim kvazi-tumacima da divljaju i vrsljaju kako stignu. Zato - pruzam ruku za kreativnu diskusiju i razmenu misljenja :wink: [/FONT]

Starosedelac Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    397

Evo zaboravljene teme o aspektima...

Domaćin StoRmyGirl (avatar)
    Učlanjen
    04.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Povoljan aspekt Venere i Saturna

Ovaj aspekt govori o ozbiljnoj i vernoj ljubavi. Ovo je najjači aspekt za brak, koji sam po sebi podrazumeva ugovor o ljubavi, pa i kao takav, ljubav prema sam jednoj osobi. Čsto postoji i razlika u godinama osoba koje se vole.
    Dakle, ovaj aspekt uvek ukazuje na stabilnu vezu ili brak. Čak i da drugi aspekti ovo negiraju, ova osoba je bar vaspitana da ljubavi pristupa verno i da o njoj razmišlja na odgovarajući način.
    U ženskoj natalnoj karti ovo može biti i ljubav sa bradatim muškarcima.

Domaćin
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    76

Ovo je najjači pokazatelj trajnosti braka ako je Venera vladar VII polja (odnosno IX za drugi brak itd.)
    Venera je opšti signifikator ljubavnih odnosa i braka pa i tumačenje njenih aspekata mora biti uopšteno. Venera i Saturn u skladnom aspektu je jedan od pokazatelja trajnosti odnosa odnosno sposobnosti osobe da održava duge veze.

Početnik
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano aspekti?

dali mi netko moze protumaciti sto znaci jupiter u kvadratu s plutonom i sunce u kvadratu s mjesecom??hvalaa

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    21

Podrazumevano Re: ASPEKTI - značenje

Zanima me šta u natalnoj znače Chiron, Part of Fortune i Lilith?
    Molim vas odgovorite ukoliko znate....hvala

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    21

Podrazumevano Re: aspekti?

Citat Original postavio vladorv Pogledaj poruku
    dali mi netko moze protumaciti sto znaci jupiter u kvadratu s plutonom i sunce u kvadratu s mjesecom??hvalaa
    Jupiter u kvadratu sa Plutonom......
    Retko se slažete sa utvrđenim pravilima ponašanja.Ponašate se kao da ste sami sebi zakonodavac, ali vam je potom teško da prihvatite posledice.Dogmata ste, skloni pretvaranju i aroganciji, mogli biste biti avanturista ili kockar.Balansirate između preterane samouverenosti i velikih sumnji u sebe samog, i morate učiti iz sopstvenog iskustva.Budite izuzetno oprezni, kako vam se ne bi događalo da eksploatišete druge u želji da postignete korist za sebe.

Sunce u kvadratu sa Mesecom...............
    Sunce predstavlja princip samopotvrđivanja, a Mesec osetljivost, emotivni poriv, tako da uvek postoji konflikt između ega i emocija.Ovaj konflikt se može izraziti kroz ličnost, zdravlje, roditelje i partnera.Pokušaji mirenja muškog i ženskog principa mogu dovesti do akutnog sukoba u čovekovom ja.Može doći do neslaganja između provesionalnih faktora ili pak roditelja.Može se pojaviti i neka nevolja u odnosima sa partnerom, koja bi mogla da dovede do razvoda i finansijskih razlika.Pa ipak, ova unutrašnja tenzija dovodi do velikog elana i sposobnosti ostvarivanja rezultata.

Nov član
    Učlanjen
    09.05.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: PLANETE PO KUCAMA...

Pozz svima..Da li mi neko moze reci nesto vise o ovome:

Conjunction Mars-Sun <0°18'51">
    Conjunction Mars-Mercury >0° 2'31"<
    Sextile Mercury-Lilith <60°25'19">