Veeeeeeeelika ljubav? Jel postoji?

KleoS

Početnik
Poruka
37
Ovako: ja verujem u onu savrsenu,slobodnu,ocaravajucu,bozanstvenu Pravu Ljubav! I mislim da sam je i uhvatila! :D Ali... Kako da mi ne pobegne? Velika vecina ljudi u mojoj okolini kaze da je to nemoguce,da ta famozna Velika Stvar ne postoji i da ce to proci ... Znam da nece,da je jaka ali ... A? :?
 
nemam poijma,ja sam imala i jos uvek imam jednu jedinu ljubav,ali mnogo toga je izmedju nas. hvata me na trenutke zuja da je to samo iluzija ,idealizacija nekoga da ljubav ne postoji,samo puko odusevljenje nekom licnoscu,ali opet sve mi se to cini mnogo duboko za obicnu iluziju,ne znam...
 
KleoS:
Ovako: ja verujem u onu savrsenu,slobodnu,ocaravajucu,bozanstvenu Pravu Ljubav! I mislim da sam je i uhvatila! :D Ali... Kako da mi ne pobegne? Velika vecina ljudi u mojoj okolini kaze da je to nemoguce,da ta famozna Velika Stvar ne postoji i da ce to proci ... Znam da nece,da je jaka ali ... A? :?

Ta velika stvar sigurno postoji kod crnaca najvise.:lol:

Kazu da likovi koji imaju velika jaja imaju mogucnosti zeni pruziti veliku i ocaravajucu, pravu ljubav.
Greska zena je sto se previse bave kucnim poslovima pa ne vide kako im muskarac pruza ljubav u domudno velikim kolicinama.
 
recepcionerka:
nemam poijma,ja sam imala i jos uvek imam jednu jedinu ljubav,ali mnogo toga je izmedju nas. hvata me na trenutke zuja da je to samo iluzija ,idealizacija nekoga da ljubav ne postoji,samo puko odusevljenje nekom licnoscu,ali opet sve mi se to cini mnogo duboko za obicnu iluziju,ne znam...
E vidis to"ne znam" me i ubi ... U sustini.... U sustini ne bi trebalo da bude tako komplikovano,apsolutno nista,ali sta da radim kad se zakucam tako kao luda!
 
2pike:
Ti si prva pocela!!! Ono za naprlitane cica-mace... Kako oces, zdravo
kao prvo ja nisam znala da se ti salis...jer nije ni izgledalo tako pa sam odgovorila kako sam mislila da treba...
a sta tebi sad smetaju nafurane ribe??? (napirlitane cica mace)
sledeci put ako se salis stavi neki smajli ...da znam.....jer ovako ne mogu ja da citam izmejdu redova ko je sta zeleo da kaze...
 
KleoS:
Ovako: ja verujem u onu savrsenu,slobodnu,ocaravajucu,bozanstvenu Pravu Ljubav! I mislim da sam je i uhvatila! :D Ali... Kako da mi ne pobegne? Velika vecina ljudi u mojoj okolini kaze da je to nemoguce,da ta famozna Velika Stvar ne postoji i da ce to proci ... Znam da nece,da je jaka ali ... A? :?

Sta si ti nasla veliku kitu ili veliku ljubav??


sinnke:
Ta velika stvar sigurno postoji kod crnaca najvise.:lol:


I meni se cini!! :D:D
 
Velika čokolada sa lešnjacima....
Velika čokolada se slomi .
Ako je polako otvaraš i držiš je dugo u rukama , ona se otopi i zamaže.
A i ukus promeni.
Da li je prava čokolada?
Neko je proturio priču da se prava čokolada prepozna tako što se zamahne sa njom par puta, pa ako se ne prelomi. Gledam ljudi lome čokoladu , još neotvorenu , ne osete ukus.
Pa kupi loz piroćancu....

U šta narod sve veruje , to ni ludak ne može da zamisli.

Pa neki vidim otvorili čokoladu, pa probali , pa im se svidelo, pa čuli priče da može da ugoji, da šteti.
Pa se uplašili i od straha više ne diraju čokoladu, samo praznicima i to kao da ih biješ....
A gladni se mravi i crvi raduju.

Deca se najviše raduju čokoladi, zato i treba da je dobiju.
To što ih zlurade babe naučiše da ne pojedu sve onda kad je najsladje , već taktiziraju i ostavljaju ko kir janja za starije dane, zlo je veliko....
I mirišu čokoladu svaki dan, gricnu ponekad, ko zna šta govoreći sebi u bradu....

Moj pogled još uvek traži čokoladu preteći . Da zna da ću da je razbucam dok mi je najsladja, najlepša, najtvrdja, najludjih ukusa. Neću da se rastopi , hoću da eksplodira....
Kad je nadjem , zazvoniće zvono.....
 
KleoS:
Ovako: ja verujem u onu savrsenu,slobodnu,ocaravajucu,bozanstvenu Pravu Ljubav! I mislim da sam je i uhvatila! :D Ali... Kako da mi ne pobegne? Velika vecina ljudi u mojoj okolini kaze da je to nemoguce,da ta famozna Velika Stvar ne postoji i da ce to proci ... Znam da nece,da je jaka ali ... A? :?

BigLove tesko da postoji ali zato postoji BigBrother ....MISLITE O TOME !!!:shock: :lol:
 

Back
Top