Prljavi i pokvareni prevaranti

Ma sve je to bagra pokvarena.Sto se kvizova i nagradnih igara tice oni uzmu 99% ukupnih para a 1 % ide dobitnicima.,reklame ko reklame ko jos u njih veruje , proroci i astrolozi su smesni to je tek zatupljivanje mozga ma ja bi njih sve na lomacu zbog vesticarenja ma salim se ali ne razumem sto bi neko u to verovao ...Sto se tice vremenske prognoze oni su tacni barem u 60-70% slucajeva
 
Dug je spisak loših i ispraznih emisija, naročito vidovnjaci koji u kartama "vide" tvoju sudbinu, pa neke osmosmerke, zagonetne reči itd. Videli ljudi gde je narod slab, pa tu udario. Na žalost, uvek ima publike. Onaj ko se jednom opekao, OK, ali kada to neko stalno radi, kao hipnotisan, njega ne treba žaliti.
 
ili onaj na Palmi Plus.
-Tarot?-pita djecak oko 8-9 god.
-Da izvoli?-pita ''voditelj''.
-Mene interesuje kakvo ce mi biti zdravlje?
-Lose, lose...-
-A kakva ce mi biti skola?-
-Mucenje mucenje....-
-A ja imam takmicenje u Nisu pa me interesuje kako cu proci.-
-Pa moras ponovo da nazoves.Samo dva pitanja takav je redosled, mene su ucili u Americi gde sam studirao.-
Posle 5 minuta(a on gleda crtane sa ELmer Davezom.
-Tarot?-
-A Elmer!Elmer Davez!Tako se on zove!To je lovac na Duska Dugouska!-
-Sta?-
-Evo sad je rekao, Maj Nejm Elmer Davez(My Name is Elmer Fudd eto kako je studirao u Americi...)
 
e tog lika sam gledao i cerekam se kad vidim kako baca karte i predvidja...
kad cu da se udam??
sa` ce da vidimo sta kaze tarot.......mhmhhhmmm evo za 7 meseci 3 dana 14 sati 25 minuta 5 sekundi i 25 stotinki.....nema sta sve se vidi u tarotu

e lik je mlooogo dobar kako provaljuje :lol:
 

Back
Top