Dr. Patrick Barriot:Шешељ ће умрети у наредне две недеље

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2006/12/05/AR2006120500765.html

"Веома је слаб и у колико настави штрајк могло би доћи до отказа рада срца. Ако настави он ће умрети у наредне две недеље... Он изгледа одлучан да наставу штрајк глађу. рекли смо Др. фаусту покару (пред. "хашког суда") "судбина Др. Шешеља је у вашим рукама"
 
Највећи проблем је аритмија срца.
Велико Срце Војислава Шешеља и даље куца,
куца за Србију куца за отаџбину.
Србија је наша отаџбина бранимо је!
У хашком казамату убијају Шешеља убијају Србију !
Србија је наша отаџбина бранимо је!
Слобода свим Србима заточеницима хашког казамата слобода Шешељу!
 
Markelja:
Seselj ubija sam sebe. Ko ga *ebe. Moze da jede, moze da pije. Njegova volja.......

Ти никада у својој атрофираној емоционалној сфери мозга нећеш схватити шта
значи када неки четник-комита каже


С вером у Бога - Слобода или смрт !

п.с. Ко зна зашто је то добро.
 
eremita:
Ти никада у својој атрофираној емоционалној сфери мозга нећеш схватити шта
значи када неки четник-комита каже


С вером у Бога - Слобода или смрт !

п.с. Ко зна зашто је то добро.

Po nekada je mentalna ogranicenost dobra osobina.
 
Markelja:
Seselj ubija sam sebe. Ko ga *ebe. Moze da jede, moze da pije. Njegova volja.......
Значи, у реду је да га "хашки трибунал" , тј. затворске (и остале) власти пусте да умре?

Ах, тај либерализам...

Ја већ рекох, можда се не слажем са идејама и поступцима СРС и Шешеља, можда их у неким деловима и оштро осуђујем, имам доста замерки. Али , упркос свему, испод неких цивилизацијских, хришћанских и људских нивоа , и принципа, напросто, не могу да се спустим. Принцип штрајка глађу је један легитиман принцип, ма ко га чинио. И с њим ми некако не иде овакав резон. Поготово што је он у суштини контрадикторан. Ви заправо - не знате шта хоћете.
 
Korner zastavica:
Kao sto su se radikali radovali ubistvu Djindjica,tako i ja zeljno ,svakim danom, iscekujem samo jednu vest! He he!

Inace,vest o smrti Cobeta docekao sam u jednom pabu (Jo-jo se zvao) ,van zemlje,svi smo obrnuli turu. Moguce da ce i ovaj put biti tako...mislim za pokoj duse.

:D:D:D

Vidi , brate, ako jos budes u Bgd , kada debeli zakovrne ocima, platices ne samo ono pivo , sto si obecao, u "Strahinji", vec celu gajbu........prase je na moj racun :wink:
 
inagadadavida:
Vidi , brate, ako jos budes u Bgd , kada debeli zakovrne ocima, platices ne samo ono pivo , sto si obecao, u "Strahinji", vec celu gajbu........prase je na moj racun :wink:

Vala,brate nema frke placam i dve gajbe ako treba,mozes da biras koje ces pivo.
Imamo Jelenka,Cicu...Tuborg,Carslberg,Fosters,Amstel...Kaiser...Bavaria...ma nema sta nema,samo reci.
A prase moze...da bude vruce! :D:D
 
_Milanche_:
covek je neurcunljiv i kao takav sklon je suicidu..
_Milanche_:
mislim da ga je potrebno vezati i odrzavati u zivotu putem infuzije a na njegovo ponasanje delovati psihoanalgeticima...mislim da ima osnova za oslobadjanje od krivicne odgovornosti i odredjeivanja mere bezbednosti lecenja u psihijatrijskoj ustanovi...ovo ne karikiram....

A takav mentalni sklop je imao i Sloba ,pa ti vidi, da li je cudo , sto smo tu gde smo.......
dvanaest godina Srbijom vladala dva klasicna ludaka.......nije da ih u Srbiji nema jos, ali ova dvojica su ipak vladali....... :roll:
 
_Milanche_:
covek je neurcunljiv i kao takav sklon je suicidu..mislim da ga je potrebno vezati i odrzavati u zivotu putem infuzije a na njegovo ponasanje delovati psihoanalgeticima...mislim da ima osnova za oslobadjanje od krivicne odgovornosti i odredjeivanja mere bezbednosti lecenja u psihijatrijskoj ustanovi...ovo ne karikiram....

Кад се ове речи једног дана окрену против вас, онда нема кукања, ок?
 
Winston Smith:
Па кад једног дана неко вас буде кренуо да везује онда нема оно "немој тако јако стаће ми циркулација" и сличне форе... Важи?

gar3js6.gif


Winstone, duvaj............... :D

avatarhellstrawberrymurjd9.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top