The best

... devojka i nije tu (kajche), i nova je totalno...
imas predrasude...a mozda i gresim, samo sam videla sta je pisala na tinejdzerima...

inace, ne izdvajam nikog...nekako ne mogu...u neku ruku mi nije fer ...
 
gucci_novosadjanka:
najbolji-NEDODIRLJIVA, KAD LUPIM LUPIM, TAMPLIJA najgori-KAJCHE, HARPER...................SMARAJU!!!!!!!!!!!!!
tampLJa...;) :)
najbolji-bufla :)....sweet_jane i +SpookyGirl+...Pajper...ma i MM :mrgreen:...(nas dwoje isti oloshi ) ....Makijavelli,Tankian..Kajche :)....ima josh skroz ok likowa...
-najgori....hmmm ne znam guliverr....jako,ali jaaaaaako smara....i neki I.Sikorsky :roll:...%&^$&*!... :x
 
raspolozena sam da popujem...tema nije na nivou...i stvorice se chat...hm...pa sad.

krstarica 777 je ime ladje. idi na prirodne nauke, danas smo bas ''zalepljeni'' pa vidi o cemu je rec :)
 
nemoj se nervirash pa tek je prva strana.... evo meni se tun svidzha :D
e i borg mi se svidzha, borg ocjemo na pivo mi il shta bi pijanchenjem? :-D
 
e,ovako.ovo pišem nezavisno od onog šta su pisali o meni....OVO JE MOJE MIŠLJENJE:


najgotivniji-tamplja90(kraljica),zikica(jaaaako duhovit,uvek me nasmeje),marilyn manson(možda je darker i sl ali mi je tooootalno prijatan za spiku),astrodita(vedra,pametna.....),smokvica8(često dobro raspoložena,/me like it),pajper(nismo puno pričale,ali mi izgleda kao dobra drugarica),mala_nish(ko i za pajper),@chupka@ (simpatična,temperamentna,slatka),djoledjole(jaaako opušten i bez trunke isfoliranosti),keeper(nismo mnogo pričali,ali mi deluje kao jako pametan....RESPECT),kad lupim lupim(prijatan,iskren,objektivan).... :-D :-D :-D


najgori-gucci novosađanka(malo laže,čini mi se ko da ima masku,isfolirana),djorax(perverzan,smara....nervira me),makijaveli/tankian(mislim da je pametan i sve to,ali se malo precenio i nervira me),master92(imam utisak da i nije neka pametnica-BEZ UVREDE),ima još nekih likova,ali ne bih da ih napomenem....... :x :x :x


:-) izvinjavam se ako sam smorila :-(
 

Back
Top