SPO-Evropa uzivo-Studenti idu u Brisel

odgovor0

Zainteresovan član
Poruka
245
Поводом акције "Evropa uzivo", одржана је конференција за новинаре на којој je говориo Срђан Срећковић,потпредседник СПО.

„ Српски покрет обнове наставља акцију „Европа уживо“ посетом српских студената седишту ЕУ у Бриселу, зато што је наш државни и национални интерес улазак у Европску унију уз очување традиционалних и културних вредности нашег народа.Студенти ће сутра поподне присуствовати састанку високог представника ЕУ за заједничку спољну политику и безбедност Хавијера Солане и министра спољних послова Србије Вука Драшковића. Након сусрета биће одржана заједничка конференција за новинаре министра Драшковића и делегације студената. Студенти ће се, између осталог, срести и са Јелком Кацином, послаником Европског парламента."- rekao je Sreckovic
Студенти су најпрогресивнији део сваког друштва и зато овом акцијом желимо да им пошаљемо јасну поруку да је њихова будућност у Србији и да је њихов задатак да од наших градова направе неки нови Брисел или Рим,a zадатак државе је да им обезбеди економску перспективу и извесну будућност.

Делегација студената у дводневној посети Бриселу имаће прилику да на лицу места види зашта се СПО тако снажно залаже", рекао је Срећковић у обраћању присутним медијима.
 
odgovor0:
Након сусрета биће одржана заједничка конференција за новинаре министра Драшковића и делегације студената. Студенти ће се, између осталог, срести и са Јелком Кацином, послаником Европског парламента.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Уз извињење учесницима (пошто рекох да у овим предизборним топицима нећу учествовати) али ово је јаче од мене. Мислим, ово треба сачувати и послати Грејнингу и екипи, да убаце у "Симпсонове", кад им понестане јуротреш-заебанција.

Студенти, ето, иду у Европу УЖИВО, па им је још добри СПО омогућио да се, ИЗМЕЂУ ОСТАЛИХ селебритија, сретну и са Јелком Кацином химселф! Еј, Јелко факинг Кацин, па још УЖИВО, стварно да деца знају једног дана да су проживела... Гарант им ни унуци неће веровати, кад их буду држали на крилу неке 2067, и причали им "деда је срео и ЈЕЛКА КАЦИНА кад је био млад". Деца ће мислити "ма деда сенилан, па му се помешало, где,бре, он да упозна Јелка, нема шансе".

Мислим, немам појма ко је Јелко Кацин и чиме је задужио човечанство (мислим да су га поменули као неку чирлидерицу Сљободне Косове у Парламенту ЕУССР, али можда није он, не тврдим категорички). Али ово, "студенти ће се, између осталог, срести и са Јелком Кацином"... Као СКОЈ 1946, и наградно путовање у Политичку школу у Алма Ати (говориће, између осталих, и друг Абунидзе, истакнути члан Политичког комитета ЦК КП СССР, и разменити ставове са гостима из осталих социјалистичких земаља). Тиха језа.
 
Веома лепо је учинити нешто лепо за младе !
Извините што и ја ово горе морам мало да покварим питањем, где прође 4 године па их не одведоше у ЕУ ? Баш сад ?
У суштини - боље икад него никад !
 
Пролазе године и свака политичка гарнитура ''чини велике кораке'' у унапређењу квалитета студирања,али само кад је у питању пропаганда!Године пролазе,студентски лидери се мењају и од њих добијамо политичаре-дебиле.Тужно.Онај мали проценат стварно вредних студената одлази у иностранство.Ако се осврнемо поименце двадесетак година уназад,можемо да приметимо запањујући број бивших студентских лидера,а сада политичара-дебила свих боја!Да ли се ико икада запитао требају ли студентима политички лидери,и чему и коме они служе?:shock::shock::shock:
 

Back
Top