za dr: povisena sedimentacija

natam

Početnik
Poruka
41
Moj otac ima 67g.Prije 20 dana je bio prehladjen,zalio se na bolove u kostima.Nije htio da ide ljekaru do prije par dana.Vadio je nalaze i bila mu je povisena sedimentacija,propisane su mu inekcije koje je isprimao,kosti ga vise ne bole ali sedimentacija je i dalje povisena.Snimio je pluca,u redu su.Dobio je neke tri ampule i kad ih ispije da ponovi nalaze.Ja na zalost ne znam kolika mu je sedimentacija i koje su to ampule jer ne zivimo u istom gradu a on je skroz zbunjen i ne umije mi ni sve lijepo prepricati.Ja imam bebu pa ne mogu da putujem pa zbog toga se obracam Vama.Mozete li mi reci sta sve moze biti uzrok povisene sedimentacije i koje sve nalaze treba da izvadi?Napominjem da oni zive u malom mjestu pa mozda tamo i ne rade sve potrebne analize.

HVALA!
 
Nazalost ne mogu ti odgovoriti na pitanje jer stosta moze dati povisenu sedimentaciju, mnogo znaci i vrednost sedimentacije, plus klinicka slika ...nemam blagu ideju kakve ampule je dobio da pije.
Bilo bi neozbiljno i neodgovorno sa moje strane uopste da udjem u pricu sta bi bilo kad bi bilo.
Ovo nije ordinacija,i ne moze da zameni kontakt lekara i pacijenta.
 

Back
Top