muci me...

srećica

Aktivan član
Poruka
1.918
mislim da je najbolje da ovu temu postavim na tinejdzerima jer ovde ima najvise mladih.

Zelela bih da ovde napisete sve sto vas muci! Znaci, da li je to skola, momci/ devojke, roditelji, izlasci... I sta vas sve muci kod tih stvari? Koji su vasi bitni problemi, a ne znate ko bi mogao da vam pomogne da ih resite...?

Hvala na svim odgovorima

P.S.
ovo radim u zelji da napravim jedan projekat za mlade,a potrebno mi je da znam koji su problemi mladih.
 
Limunovo_Drvo:
Mene najvise muci to sto nikad nemam dovoljno novca,uvijek treba,ali ne za neke gluposti vec za stvari koje ce valjati nekad u zivotu.

sta bi ti, svrstao u stvari koje ce valjhati nekad u zivotu?
Sta bi kupio sa tim kesom?
Sto se tice para,i ja se slazem sa tobom. Pare su neophodne svima nama i to je problem drzave jer su plate nasih roditelja minimalne.
 
mene recimo muchi shta pishe u mojim zadacima koje sam dobio.... kako dodjavola napon (koji je jednak sili kroz povrshinu) mozhe biti jednak sili plus zapremina kroz povrshinu? mislim neverovatne stvari se deshavaju kad pozajmljujete od kolegi i koleginica koji su polozhili ispit njihove zadatke, prosto se zapitate kako su oni polozhili a vi niste.

zatim me muche prava obespravljenih pandi u kineskim rezervatima. kako cje one dochekati sutrashnji dan? i shta se deshava sa onim retkim vrstama kitova koje jure po tihom okeanu? muchi me i shta cjemo raditi i kako zhiveti bez ozonskog omotacha.
 
da ti ja kazhem, evo tih muka:
pranje vesha, pranje vesha, pranje vesha... to su najbitniji problemi.
zatim slede varijante kako kibnuti iz shkole i uvaliti bulju na neko toplo mesto.
to je isto bitan problem.
zdravstvo ih muchi kad treba dobiti opravdanje za kibanje iz shkole.
alkoholizam ih muchi samo kad preteraju i pochnu da baljezgare, a mene alkoholizam muchi kad dodju sa slikama toga na PhotoDiary.

sve u svemu, slobodno ti u radu napishi jednu rechenicu:
"doshla sam do zakljuchka da tinejdzheri najvishe muche sami sebe."
tachka.
 
Keeper:
da ti ja kazhem, evo tih muka:
pranje vesha, pranje vesha, pranje vesha... to su najbitniji problemi.
zatim slede varijante kako kibnuti iz shkole i uvaliti bulju na neko toplo mesto.
to je isto bitan problem.
zdravstvo ih muchi kad treba dobiti opravdanje za kibanje iz shkole.
alkoholizam ih muchi samo kad preteraju i pochnu da baljezgare, a mene alkoholizam muchi kad dodju sa slikama toga na PhotoDiary.

sve u svemu, slobodno ti u radu napishi jednu rechenicu:
"doshla sam do zakljuchka da tinejdzheri najvishe muche sami sebe."
tachka.
to jeste....:(...nazhalost je to istina...
ne muchi me alkoholizam :roll: :lol:.....pijem samo kada je neki rodjendan i sl....al to nije alkoholizam
a ni ne pushim :roll:...samo ponekad
shkola me muchi...muchi me nash obrazowni sistem...i loshe ocene :x...i moja razredna tj.profesorica matematike...
 
mene muci guzba u stanu, komunikacija sa kinezima preko neta, pdv zakon, caletovi tripovi, ortak victor sto me tera da mu uplacijem tikete na kladzi i sto me smara da su sve ribe konzervativne i sponzoruse, sto ne mogu da nadjem dokumenta od moje prababe, manjak kilograma, sto nemam uvek pripremljen obrok............
dosta je bilo kukumavcenja za danas
 

Back
Top