Da li je global tours prevara?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

little danny

Obećava
Poruka
72
Pre nedelju dana moji roditelji su dobili pozivnicu za besplatni ručak. Održao se u jednom Beogradskom hotelu i nakon krkanja sledila je neka prezentacija o preskupoj posteljini od vune, kašmira i sl. Zanimljivo je to što su dobili putovanje u Istru u trajanju od 3 dana, pri čemu jedno ide za džabe a drugo plaća neku svotu novca. Zanima me da li je neko od vas išao u ili bar čuo za tako nešto?
Išle bi moja sestra i ja, ali nije mi baš svejedno jer još nigde ništa nisam o tome ni čula ni pročitala.
Hvala unapred.
 
Meni su sve te seme gde, kao, nliesto dobijas za dz bago receno sumnjive. Odmah se setim price, kada su moji prijatelji iz provincije dosli prvi put kod nas u bg. I povedemo mi klinca od oko 4-5 godina u Mek, a odmah sa vrata ga docekaju sa balonima i ostalim zezalicama. On se nasao u cudu i pitao je mamu: A sta oni hoce od nas? Znaci, i dete je provalilo da tu nisu cista posla:)
 
100% tacno!
Ja sam dosla iz istre pre dve nedelje a isto sam isla preko global tursa i taj rucak i sve to.Sve je besplatno i ekstra sam se provela ako ne odes kajaces se veruj mi.Hotel se nalazi u Baderni a ici ce te u Opatiju,Rovinj,Pulu iPoreč idi neces se pokajati a ako planiras sestru da vodis onda treba da platis za nju 125e.poz
 
IZLET TI KOŠTA 25 E NA KOJI NISI OBAVEZNA DA IDES I TO CETE ICI U NEKU VINARIJU U ROVINJU.A ZA TROSAK TI TREBA MNOGO JER JE SKUPO KO DJAVO TREBA TI SIGURNO 150 E ZA TROSAK .HOTEL SE NALAZI U BADERNI I EKSTRA JE SOBE SU VREH ODUSEVICES SE.KAD TREBA DA IDES?
 
Ne znam kada cemo ici. Rekli su da ce nam javiti, a najverovatnije sredinom januara. Pa kontam da je fora da svi idu preko zime. Leti se to ne isplati. Inače daju za dž jednoj osobi, ali ova druga plati za oboje. Gledala sam ponude raznih agencija i videla da za 170 evra možeš da ideš tamo 7 dana, ali sve u full-u, tako da se ovo i ne ispalti baš, ali ipak ću iskoristiti.
 
E i meni je to stiglo i idem na veceu u restoran LOLA veceras. I ja sam mislila da je prevara pa sam ih malo proveravala i cini mi se da su OK. Ja idem sa drugaricom jer je moj brat zapravo dobio vaucer ali ja idem osto on radi i vodim drugaricu. samo je trulo ako se ide u januaru...sta da radim u januaru tamo!?!?!
 
Secam se da su moje roditelje tako nesto anketirali na ulici, a posle ih pozvali u neki hotel i dobili su slicno putovanje.
I nikad nisu otisli jer je to u stvari bila bas ova varijanta.
To je bilo davno, pre npr 7-8 godina.
Vidis ista stvar i dalje opstaje.
Da li je prevara ili ne? Vrlo interesting :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top