Dal' je moguce da bas svi muskarci nesto lazu? Samo zelim iskrenu ljubaaav...

Derya

Početnik
Poruka
5
:confused:

Koliko veza... koliko otvorenih razgovora... koliko razumevanja (dobro, bar je tako delovalo...)... koliko bliskosti... koliko uzitka, u seksu, ljubljenju, mazenju... i koliko puta ja zamolim coveka do kog mi je stalo ili u koga znam da mogu da se zaljubim da me samo NE laze. Nista da me ne slaze... ali bas...
I sta se desi? ... uvek, uvek nesto slaze... i ode moje poverenje dodjavola, i ode sve dodjavola! :mad:
:cry:

Ja kazem "zasto sam baksuz pa stalno nalecem na neke takve" :-( ... ali drugarice mi kazu "Draga, oni svi lazu. Samo ih ti svaki put provalis!"...
Jaooo kako bih volela da ne razmisljam toliko, da mi mozak ne radi 200 na sat, da razmisljam o trivialnim stvarima...

Zelim da mogu da verujem, da opusteno volim svim srcem (sto i vama svima najvise zelim), da se prepustim i osetim sve ono sto se samo tada moze osetiti - rizik jeste veci, ali vredi! :-D
D.
 
Derya:
:confused:

Koliko veza... koliko otvorenih razgovora... koliko razumevanja (dobro, bar je tako delovalo...)... koliko bliskosti... koliko uzitka, u seksu, ljubljenju, mazenju... i koliko puta ja zamolim coveka do kog mi je stalo ili u koga znam da mogu da se zaljubim da me samo NE laze. Nista da me ne slaze... ali bas...
I sta se desi? ... uvek, uvek nesto slaze... i ode moje poverenje dodjavola, i ode sve dodjavola! :mad:
:cry:

Ja kazem "zasto sam baksuz pa stalno nalecem na neke takve" :-( ... ali drugarice mi kazu " Draga, oni svi lazu. Samo ih ti svaki put provalis!"...
Jaooo kako bih volela da ne razmisljam toliko, da mi mozak ne radi 200 na sat, da razmisljam o trivialnim stvarima...

Zelim da mogu da verujem, da opusteno volim svim srcem (sto i vama svima najvise zelim), da se prepustim i osetim sve ono sto se samo tada moze osetiti - rizik jeste veci, ali vredi! :-D
D.
evo ja ne lazem ;-)
 
Ili stvarno bas nemas srece ili ti negde gresis. Mozda su ti preterana ocekivanja. Ja sam bila u vezi sa deckom koji je zbog svoje posesivnosti bio atak na mozak! Recimo ja mu kazem nalazim se sa drugaricom u gradu pa idemo posle na pice. Nadjem se sa njom, ona me zamoli da odemo do Piramide da pogleda tamo nesto, razgledamo malo, tamo popijemo pice, ... i onda on napravi skandal. Kao stalno lazes, rekla si da ces piti pice u centru a ti si bila na nekom drugom mestu.... U pocetku se ja ubedjivala sa njime a onda shvatila da se stalno pravdam ni kriva ni duzna i lepo cao, cao.
 
bubica12:
Ili stvarno bas nemas srece ili ti negde gresis. Mozda su ti preterana ocekivanja. Ja sam bila u vezi sa deckom koji je zbog svoje posesivnosti bio atak na mozak! Recimo ja mu kazem nalazim se sa drugaricom u gradu pa idemo posle na pice. Nadjem se sa njom, ona me zamoli da odemo do Piramide da pogleda tamo nesto, razgledamo malo, tamo popijemo pice, ... i onda on napravi skandal. Kao stalno lazes, rekla si da ces piti pice u centru a ti si bila na nekom drugom mestu.... U pocetku se ja ubedjivala sa njime a onda shvatila da se stalno pravdam ni kriva ni duzna i lepo cao, cao.
xe xe imas ti neke bubice u glavi... :razz:
 
Derya:
:confused:

Koliko veza... koliko otvorenih razgovora... koliko razumevanja (dobro, bar je tako delovalo...)... koliko bliskosti... koliko uzitka, u seksu, ljubljenju, mazenju... i koliko puta ja zamolim coveka do kog mi je stalo ili u koga znam da mogu da se zaljubim da me samo NE laze. Nista da me ne slaze... ali bas...
I sta se desi? ... uvek, uvek nesto slaze... i ode moje poverenje dodjavola, i ode sve dodjavola! :mad:
:cry:

Ja kazem "zasto sam baksuz pa stalno nalecem na neke takve" :-( ... ali drugarice mi kazu "Draga, oni svi lazu. Samo ih ti svaki put provalis!"...
Jaooo kako bih volela da ne razmisljam toliko, da mi mozak ne radi 200 na sat, da razmisljam o trivialnim stvarima...

Zelim da mogu da verujem, da opusteno volim svim srcem (sto i vama svima najvise zelim), da se prepustim i osetim sve ono sto se samo tada moze osetiti - rizik jeste veci, ali vredi! :-D
D.
Paaa... Tacno je da veliki procenat nesretnih devojaka upravo imaju potrebu da ih muskarci lazu, jer im je tesko da prihvate realnost... nazalost. Kako se ono kaze - ono sto trazis, naci ces... Bljak, mrzim da se ponavljam, ali najveca istina je da NE MOZES IMATI SVALERA SAMO ZA SEBE! Ako je svaler once to i ostati. A svaki svaca laze, lazeeee i to tako lepo radiiii, da ne mozes da odolis... A posle burne pijane noci sledi otreznjenje... Brrrr....
 
storm cloud:
Да ми је да упознам ту особу која никад ништа није слагала, макар то било из најбоље намере.

Сви лажу.

Најлакше је бити неприлагођен и кукати. Треба научити да се носиш са тим.
Hoces da kazes da treba nauciti da lazes? :shock:
 
Derya:
:confused:

Koliko veza... koliko otvorenih razgovora... koliko razumevanja (dobro, bar je tako delovalo...)... koliko bliskosti... koliko uzitka, u seksu, ljubljenju, mazenju... i koliko puta ja zamolim coveka do kog mi je stalo ili u koga znam da mogu da se zaljubim da me samo NE laze. Nista da me ne slaze... ali bas...
I sta se desi? ... uvek, uvek nesto slaze... i ode moje poverenje dodjavola, i ode sve dodjavola! :mad:
:cry:

Ja kazem "zasto sam baksuz pa stalno nalecem na neke takve" :-( ... ali drugarice mi kazu "Draga, oni svi lazu. Samo ih ti svaki put provalis!"...
Jaooo kako bih volela da ne razmisljam toliko, da mi mozak ne radi 200 na sat, da razmisljam o trivialnim stvarima...

Zelim da mogu da verujem, da opusteno volim svim srcem (sto i vama svima najvise zelim), da se prepustim i osetim sve ono sto se samo tada moze osetiti - rizik jeste veci, ali vredi! :-D
D.

Nisi bila dovoljno precizna, o kakvim lazima se radi? Svi lazu, ama bas svi i ti i ja i svi koje poznajes. Pitanje je samo da li te je slagao za neku glupost ili za nesto jako bitno, jer razlika je ogromna, Muskarci, kao i mi lazu kada su priterani u tesnac, kada im je zbog necega neprijatno da kazu istinu, da bi se nama umilili (super ti je kosa danas ;) ). Nikada neces naci ni jednu osobu koja ne laze. Podji od sebe. Vidi oko cega te laze, pa odluci dal mozes ili ne mozes da se nosis sa tim, ali nemoj da ocekujes da te mozda neki nece lagati, jer hoce, veruj mi. Kao sto ces i ti njega, uostalom. I nemoj da gubis poverenje zbog toga (normalno ovo se odnosi na sitne lazi, zna se koje su neoprostive ;) ) Znam i kako razmisljas "ako me je slagao za ovo, ko zna za sta me je jos slagao". Mani se toga inace nikada neces dostici tu srecu o kojoj mastas. I nemoj da trazis savrsenstvo i sitne razloge da mucis sebe jer ga nikada neces dostici i nikada neces biti zadovoljna sa partnerom i vasom vezom.
 
Derya:
:confused:

Koliko veza... koliko otvorenih razgovora... koliko razumevanja (dobro, bar je tako delovalo...)... koliko bliskosti... koliko uzitka, u seksu, ljubljenju, mazenju... i koliko puta ja zamolim coveka do kog mi je stalo ili u koga znam da mogu da se zaljubim da me samo NE laze. Nista da me ne slaze... ali bas...
I sta se desi? ... uvek, uvek nesto slaze... i ode moje poverenje dodjavola, i ode sve dodjavola! :mad:
:cry:

Ja kazem "zasto sam baksuz pa stalno nalecem na neke takve" :-( ... ali drugarice mi kazu "Draga, oni svi lazu. Samo ih ti svaki put provalis!"...
Jaooo kako bih volela da ne razmisljam toliko, da mi mozak ne radi 200 na sat, da razmisljam o trivialnim stvarima...

Zelim da mogu da verujem, da opusteno volim svim srcem (sto i vama svima najvise zelim), da se prepustim i osetim sve ono sto se samo tada moze osetiti - rizik jeste veci, ali vredi! :-D
D.


zaboravi na trajanje emocija one se ne mogu obecati - samo se koncentrisi na trenutke i pamti ih....
kao sto su svi rekli - nema osobe koja ne laze - samo se treba navici na to i ne padati u ocaj
: ) ne daj se klosharima...
 

Back
Top