ZAŠTO STE SE OŽENILI?

Dezdemona

Obećava
Poruka
99
:) Dragi muškarci, na ŽENSKOM KUTKU postoji tema ZAŠTO STE SE UDALE, gde žene otvoreno pričaju o tome, a muškarci aktivno učestvuju svojim komentarima...E, sad, ako ne pitam previše otkrite nam zašto ste se vi oženili - iz ljubavi, lude zaljubljenosti, koristi, iz inata, ili .........? Jeste li srećno oženjeni ili ste pogrešili?
 
Dezdemona:
:) Dragi muškarci, na ŽENSKOM KUTKU postoji tema ZAŠTO STE SE UDALE, gde žene otvoreno pričaju o tome, a muškarci aktivno učestvuju svojim komentarima...E, sad, ako ne pitam previše otkrite nam zašto ste se vi oženili - iz ljubavi, lude zaljubljenosti, koristi, iz inata, ili .........? Jeste li srećno oženjeni ili ste pogrešili?

Nisam se ozenio jer sam nailazio samo na neke nezrele devojke i zene kojima je bilo bitnije da mene ubedjuju kako je u redu da one imaju svu slobodu ovog sveta umesto da radjaju decu i budu majke i domacice. Eto.
p.s.: kad saberem sve cetiri ozbiljne i duge veze, to iznosi cca 11 godina.
 
nesvrstani666:
bio sam mlad i glup...sad sam samo glup:)
Care. samo ne znam kako sebe da opisem. Ja nisam bio mlad a glup jesam. Kada sam se ozenio bilo mi je 33. Mora da su se neke zvezde pomesale cim sam uradio tu glupost. Takodje sad sam samo glup. Ali eto sta je tu je. Da se ponovo zenim kasno je a i nisam bas toliko glup a da se razvodim pitam se ko ce da me pere, pegla, kuva ruckove. Na koga cu da se derem, a nemam psa. Koga bih onda mogao da lazem za sitnice te ovo mi je dao ovaj drugar a ovo onaj... Pa zar brak nije divan... Pretpostavljam da i zene slicno razmisljaju s tim sto su one mnogo, mnogo lukavije od nas... Pozzz
 
Nole1:
Care. samo ne znam kako sebe da opisem. Ja nisam bio mlad a glup jesam. Kada sam se ozenio bilo mi je 33. Mora da su se neke zvezde pomesale cim sam uradio tu glupost. Takodje sad sam samo glup. Ali eto sta je tu je. Da se ponovo zenim kasno je a i nisam bas toliko glup a da se razvodim pitam se ko ce da me pere, pegla, kuva ruckove. Na koga cu da se derem, a nemam psa. Koga bih onda mogao da lazem za sitnice te ovo mi je dao ovaj drugar a ovo onaj... Pa zar brak nije divan... Pretpostavljam da i zene slicno razmisljaju s tim sto su one mnogo, mnogo lukavije od nas... Pozzz

ja se ozenio sa 23...i zavrsio sam sa tim retardiranim sportom!sad imam 32...do skora sam mislio da cu zivjeti sa nekom...vise mi ni to ne treba....boolje je zivjeti sam
 
Zato sto ima kola i vikendicu :-)
A i dobra je u dusi...i zgodna. I normalna.
Mozda izgleda cudno, ali mene glava vise ne boli. :-)
Jbg, nekom je zivot majka nekom maceha.
Ajde i malo ozbiljno (sto ne znaci da je ovo iznad zahebancija): normalno rezonovanje me je najvise privuklo za zajednicki zivot. Sve drugo je manje bitno. U 30-tim, koliko smo oboje imali kad smo se uzeli manje je bitan fizicki izgled, gledaju se druge stvari.
I da, nije dobro biti sam. Nikako.
 
Dezdemona:
:) Dragi muškarci, na ŽENSKOM KUTKU postoji tema ZAŠTO STE SE UDALE, gde žene otvoreno pričaju o tome, a muškarci aktivno učestvuju svojim komentarima...E, sad, ako ne pitam previše otkrite nam zašto ste se vi oženili - iz ljubavi, lude zaljubljenosti, koristi, iz inata, ili .........? Jeste li srećno oženjeni ili ste pogrešili?


samo da kazem da je malo onih ozenjenih ljudi(momaka) kojima imalo zavidim na udaji
(ups-zenidbi)
 

Back
Top