za dechake...

A oni jest', kad budem htjela da me neko voli, necu mu 3,14cke davati mjesec dana, pa ce poslije na nju da naskoci kao majmun na bananu... :lol: :lol: :lol:
Zvuci poznato, zar ne?! :P

Jbg, jedini je problem u tome sto se ne lozim na majmune... :mrgreen:
 
e yebiga sad...reko sam ti da nije moj stil...to mi je palo prvo napamet...nisam mnogo razmisljao..glup sam ko tocilo... :) mir mir mir niko nije kriv...evo oduzicu ti se pa kako god!:) nisam ni ja od kamena:) :arrow: :D
 
e jste ovom vasom raspravom us.rali temu... tz tz tz
@aleksej ql ti je mislenje... podrzavam u potpunosti

ispade da su na ovom forumu sve neke yebachice... a ovo "ako nedam prvo vece, nedam nikad.." je pravi biser, sugerise da ako muskarci nisu dovoljno brzi da odrade to prvo vece da ce da ga ispushu :)
 
Desilo se da sam vodila ljubav sa deckom na prvom sastanku i to jos uvek traje,mada smo se culi telefonom,dopisivali,razmenili fotografije tako da nismo bili potpuni neznanci.Takvo druzenje je trajalo nekoliko meseci jer je bio u inostranstvu i logicno kada smo se sreli zavrsili smo u krevetu,ne vidim nista lose u tome ako ti se osoba dopada.E,da,upoznali smo se preko neta,tako da internet ljubavi zaista postoje i desavaju se.....................................................................:)
 
Mortisa Adams:
Desilo se da sam vodila ljubav sa deckom na prvom sastanku i to jos uvek traje,mada smo se culi telefonom,dopisivali,razmenili fotografije tako da nismo bili potpuni neznanci.Takvo druzenje je trajalo nekoliko meseci jer je bio u inostranstvu i logicno kada smo se sreli zavrsili smo u krevetu,ne vidim nista lose u tome ako ti se osoba dopada.E,da,upoznali smo se preko neta,tako da internet ljubavi zaista postoje i desavaju se.....................................................................:)


Sram te bilo!!! :)

Zezam se!
 
Aleksej_BASO:
Ne razmisljaju svi tako ali ja da....

Ne volim da me riba ono zavlaci da nee da mi da nedelju dana ali zaista ne vidim okolnosti pri kojima bi mi dala prvo vece kada se upoznamo i da ja mislim o njij OK....

Mislim kako moze svakome da da?? Jer sam sam za nju tada savko, jer ne moze da me upozna za tako malo vremena...

Mislim zar nije logicno?????

Чекај, а да ли се ТИ дајеш прво вече? Да ли то значи да и ТИ можеш тек тако свакој да се даш, а да је не упознаш? Шта ли онда девојке мисле о теби? ''Лак мушкарац? Фуј, не треба ми такав који би са сваком!'' :lol:
 
nesvrstani666:
pomogao bih ti mozda nekim savjetom, ali tako tvrdokorno formiranoj licnosti nemosh nishta...ti jednostavno nisi stvorena za normalan zivot i odnos muskarac-zena...ti si neshto shto se narodski zove bitch! i sujetna si do neba! Ti nikad necesh osjetiti sta je toplina porodice i ljubav jednog muskarca...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

У праву си. Права жена не сме да воли секс, она само пристаје на њега да би задржала мушкарца (и то са благим гнушањем и после што дужег наговарања....)
Не дај, Боже, да осети страст и да сама пожели неког у кревету, фуј, фуј....таквом се не би требало женити....
 
A, ne, ne, Hellen, nisi skontala... Poenta je u tome da niko nece htjeti da me ozeni, jer sam mu dala na prvom sastanku... I, kako onda jedan muskarac da me voli i da mi daruje ljubav i toplinu porodice... :lol: lol: :lol:
 
Prvo vece odu u krevet, po izlasku iz njega dobijamo bayu i dronfu.

Ako se to pak odlozi - ona je svetica, a on je malo manji baya ili je baya do yaya jer ceni njenu patrijahalnost (?)...

Imamo malo promenljivih - predlazem da ubacimo i pushenje prvi dan - sta onda biva?
 
ccc kakve sunce li vam:lol: :lol: :lol: :lol:

ja sam u prethodne dve godine spavala sa tri tipa..i kad sam se odlucila, svu trojicu sam maznula na prvom sastanku:roll:
jbt, niko me nikad nece ozeniti:D
 
Gazdarica:
A, ne, ne, Hellen, nisi skontala... Poenta je u tome da niko nece htjeti da me ozeni, jer sam mu dala na prvom sastanku... I, kako onda jedan muskarac da me voli i da mi daruje ljubav i toplinu porodice... :lol: lol: :lol:

Ееее, видиш, ја сам бар успела да се удам зато што нисам дала на првом, него тек на другом састанку ....Шта да ти кажем, СВЕТИЦА ТАКОРЕЋИ!!! 8-)
(Спасло ме је то што је прво вече заспао у мом кревету обучен, после мноого пића на журци....:lol: 8-) ...и тако спасох част!:wink: )
 

Back
Top