Hackers' Handbook

Кулиража:
Kad sam ubacio ovaj CD u citac i (kao i uvek) testirao ga antivirusom, antivirus je u njemu nasao 96 kojekakih trojanaca, crva i tako tih stvari. Koliko je bezbedno sa tog CD kopirati nesto na hard :?: bez posledica po njega :!:

Hahahahaha.....sta si ocekivao da ces naci,uputstvo"Ukucaj ovo pa ces dobiti milion evra" ili "ukucaj ovo pa ces hakovati drugov komp"....itd.
evo jos jednog primera napaljenog klinca,nije da imam carobnu kuglu ali znam scenario:
Sisao covek sa planine,ustekao neke pare za polovan komp,lopatu baca,tastaturu u ruke,nabavlja kasete,gleda "Hakere" "sword fish" i naravno "Matrix",sanja o hakovanju banaka,rusenju servera-mada nije ni siguuran sta to znaci,kupuje cd i za sat vremena je spreman da terorise ceo svet svojim novostecenim vestinama,svi ga se boje a niko ne zna ko je.......hahahaha.

Budi srecan da vec nisi dobio nekog trojanca sa tog cd-a ako ti je ukljucen ******** na cd-romu!

Mani se toga uzmi opet lopatu.
 
Leka:
Кулиража:
Kad sam ubacio ovaj CD u citac i (kao i uvek) testirao ga antivirusom, antivirus je u njemu nasao 96 kojekakih trojanaca, crva i tako tih stvari. Koliko je bezbedno sa tog CD kopirati nesto na hard :?: bez posledica po njega :!:

Hahahahaha.....sta si ocekivao da ces naci,uputstvo"Ukucaj ovo pa ces dobiti milion evra" ili "ukucaj ovo pa ces hakovati drugov komp"....itd.
evo jos jednog primera napaljenog klinca,nije da imam carobnu kuglu ali znam scenario:
Sisao covek sa planine,ustekao neke pare za polovan komp,lopatu baca,tastaturu u ruke,nabavlja kasete,gleda "Hakere" "sword fish" i naravno "Matrix",sanja o hakovanju banaka,rusenju servera-mada nije ni siguuran sta to znaci,kupuje cd i za sat vremena je spreman da terorise ceo svet svojim novostecenim vestinama,svi ga se boje a niko ne zna ko je.......hahahaha.

Budi srecan da vec nisi dobio nekog trojanca sa tog cd-a ako ti je ukljucen ******** na cd-romu!

Mani se toga uzmi opet lopatu.

Gde si nabavio taj cd i posto?
Sta cu kad sam covek sa planine :)
 
Zajebite vi ucenje Hackinga.. Prvo vi dobro upoznajte OS sisteme, izucite Linux ili Unix, i sve o njemu.. Neke programske jezike, mreze i ostala sranja, neke od web programsskih jezika, e pa kad sve to do yaya naucite, onda mozete polako da pocnete da ucite hacking, a fala bogu o tome ima pun k stvari na netu, a dok to gore pomenuto ne naucite.. Drizte se dalje od tog, jer necete nista da skapirate..
 
Evo i Rasta da se ukljuchi...
Kao shto reche chovek iznad mene i josh jedan malo gore....Necete se deco od toga leba najesti...
Hahahah...
Hack....Znate li vi uopshte deco shta to znachi?
1. Znachi da morate dosta knjiga da prochitate...
2. Iz tih knjiga veci deo morate i da zapamtite...
3. Godine vam trebaju, volje mnogo vishe nego shto verovatno imate
4. Ne palite se na takve stvari, nema poente...

Respect za chovu koji je prichao o lopatama i motikama, zaista je tako...

Sa druge strane, taj hackers handbook nije nishta drugo do zbirka kojekakvih patch-eva i gluposti koje nikada nikome nisu zatrebale....

Pozdrav, Rasta
 
Sta ste se svi istripovali da nesto znate pogotovo ovaj planinar sto kaze da ima neku azdaju od kompa....
E pa bato vidim da imas fobiju od hakera ali pazi se crackera......
A sto se tice hakovanja tudjeg kompa pricuvaj svoj stavi ga pod katanac.......
8)
 
odgovor na pitanje za onog lika s pocetka..normalno da je pun virusa kad trojani ustvari i jesu virusi ali sve je ok dok ih ne startujes....mada to ne treba da koristis jer ce tesko neko da primi exe. fajl a i vecina anti-trojana/virusa danas nalaze sve,tako da dok ne budes naucio kako da napravis svoj trojan za koji nijedan anti-trojan nece znati zaboravi na to,a ni nekupuj/download-uj za dzabe ta sranja sneta kao hakers handbook i ta sranja jer je puno tih glupih programa s kojima ces samo sebe da sjebes.mali savet:prvo nauci kako se koristi windows,onda kupi neku distribiciju linuxa i onda pocni da citas o internetu....imas milion tih sajtova.a za ove druge sabane koji se prave pametni i prozivaju bolje cutite posto ni vi sigurno ne znate mnogo vise od lika koji je postavio topic
 
dza:
odgovor na pitanje za onog lika s pocetka..normalno da je pun virusa kad trojani ustvari i jesu virusi ali sve je ok dok ih ne startujes....mada to ne treba da koristis jer ce tesko neko da primi exe. fajl a i vecina anti-trojana/virusa danas nalaze sve,tako da dok ne budes naucio kako da napravis svoj trojan za koji nijedan anti-trojan nece znati zaboravi na to,a ni nekupuj/download-uj za dzabe ta * sneta kao hakers handbook i ta * jer je puno tih glupih programa s kojima ces samo sebe da *.mali savet:prvo nauci kako se koristi windows,onda kupi neku distribiciju linuxa i onda pocni da citas o internetu....imas milion tih sajtova.a za ove druge sabane koji se prave pametni i prozivaju bolje cutite posto ni vi sigurno ne znate mnogo vise od lika koji je postavio topic
Da se neko nadje pametan ovde. Znam da su to uglavnom praistorijski trojanci, i da ce ga i najgluplji antivirus prepoznati :!:
A ovaj CD sam uzeo cisto rekreativno da vidim sta ima na njemu i nije mi jasno sto se sad svi bune ako sam samo pitao da li ce skoditi ako nesto prebacim na hard :!:
:arrow: A ovi "hakeri" gore samo prepricavaju svoje dozivljaje i njihove bezuspesne pokusaje da nesto nauce :twisted: , pa sad savetuju druge da se odmah manu corava posla :idea:
 
dza:
odgovor na pitanje za onog lika s pocetka..normalno da je pun virusa kad trojani ustvari i jesu virusi ali sve je ok dok ih ne startujes....mada to ne treba da koristis jer ce tesko neko da primi exe. fajl a i vecina anti-trojana/virusa danas nalaze sve,tako da dok ne budes naucio kako da napravis svoj trojan za koji nijedan anti-trojan nece znati zaboravi na to,a ni nekupuj/download-uj za dzabe ta * sneta kao hakers handbook i ta * jer je puno tih glupih programa s kojima ces samo sebe da *.mali savet:prvo nauci kako se koristi windows,onda kupi neku distribiciju linuxa i onda pocni da citas o internetu....imas milion tih sajtova.a za ove druge sabane koji se prave pametni i prozivaju bolje cutite posto ni vi sigurno ne znate mnogo vise od lika koji je postavio topic

Dobro, Mitniche...
hahahah
 
Peruzzi:
Leka:
Кулиража:
Kad sam ubacio ovaj CD u citac i (kao i uvek) testirao ga antivirusom, antivirus je u njemu nasao 96 kojekakih trojanaca, crva i tako tih stvari. Koliko je bezbedno sa tog CD kopirati nesto na hard :?: bez posledica po njega :!:

Hahahahaha.....sta si ocekivao da ces naci,uputstvo"Ukucaj ovo pa ces dobiti milion evra" ili "ukucaj ovo pa ces hakovati drugov komp"....itd.
evo jos jednog primera napaljenog klinca,nije da imam carobnu kuglu ali znam scenario:
Sisao covek sa planine,ustekao neke pare za polovan komp,lopatu baca,tastaturu u ruke,nabavlja kasete,gleda "Hakere" "sword fish" i naravno "Matrix",sanja o hakovanju banaka,rusenju servera-mada nije ni siguuran sta to znaci,kupuje cd i za sat vremena je spreman da terorise ceo svet svojim novostecenim vestinama,svi ga se boje a niko ne zna ko je.......hahahaha.
GLUPI DEBIL
Budi srecan da vec nisi dobio nekog trojanca sa tog cd-a ako ti je ukljucen ******** na cd-romu!

Mani se toga uzmi opet lopatu.

Gde si nabavio taj cd i posto?
Sta cu kad sam covek sa planine :)
 
Pusti debile sto su ga dali po flejmu, jedina rupa koju su videli je ona od USB porta. Ako hoces da ucis uci i nemoj da ti drugi govore kako. Nego normalno je da je AV prepoznao viruse oni su tu kao primer a i stosta drugo AV skonta da je virus/trojanac/...
 
anonymous coward:
Pusti debile sto su ga dali po flejmu, jedina rupa koju su videli je ona od USB porta. Ako hoces da ucis uci i nemoj da ti drugi govore kako. Nego normalno je da je AV prepoznao viruse oni su tu kao primer a i stosta drugo AV skonta da je virus/trojanac/...
Tako je imas moju moralnu podrsku. Eto Wela poslusaj ovog coveka :P
 

Back
Top