Kako skinuti Yahoo mail-ove?

Kad smo vec tu, da ne otvaram novu temu - kako moze da se skine ceo Outlook Express, sa jednog racunara na drugi... udaljeni... neumrezeni? Mislim na neki program, bez snimanja svakog maila ili attachmenta posebno? Znam da nesto ima...
 
Aha. Jesam bila konfuzna. Pa ovako: Imam gomilu mailova na poslu, u Outlook Expressu, i hocu, recimo, sve da ih prebacim na kucni racunar. Pitam, zapravo, da li postoji jednostavniji i brzi nacin da ih snimim i ponesem, bez da moram prethodno da ih prebacim na HDD? To ume da bude malo dosadno i da potraje. Znam da ima neki program (ali ne znam koji, procitala sam negde) koji jednostavno "skine" svu postu sa Outlook Expressa. Skines i poneses... Tako nekako.
 
Franka, ti hocesh da sve poruke koje si do sada imala na poslu ujedno i sve kontakte, da prebacish na svoj kucni rachunar.

Jednostavno idi na File/Export.
Sachuvaj na disketu, ili na usb flash (u zavisnosti koliko je tezak back-up)
Zatim kod kuce uradi File/Import.

Ako je to to, sto mislim da jeste.
 
Pa normalno da ne ide kada Yahoo naplacuje skidanje poste preko POP nekih 20 $ godišnje (Webmail je besplatan). Zato vam GMAIL nudi tu uslugu besplatno. Ako ste baš vezani za Yahoo, a ne želite platiti, za prelazni period uradite filter na Yahoo da vam prosledjuje poštu na neki od drugih mejl naloga (mislim da može i tako). Ali najbolje je da pređete na GMAIL.
 

Back
Top