Da li ste ljubomorni?

E to je i moj stil. Da se ne vidi. Ali meni laska kad je tip ljubomoran...naravno ne na mene....vec kao krivo mu sto ne znam neko....dobija npr paznju od mene! Pa to je normalno po meni....ne previse i ne u nekom nekontrolisanom obliku naravno. a sto se tice scena pravim ih i kad sam ljubomorna i kad nisam :lol: 8)
 
Ja nikad nisam imala obicaj da pravim scene, ali jednom mi je puko film pa sam istukla tipa na nekoj zurci pred svima. I mislila sam posle jao koja sramota, ali naprotiv, sve devojke su mi prilazile i cestitale!!! ;)
Ali se nadam da vise nikad necu imati razlog da to ponovo uradim... :D
 
La Flaca:
Ja nikad nisam imala obicaj da pravim scene, ali jednom mi je puko film pa sam istukla tipa na nekoj zurci pred svima. I mislila sam posle jao koja sramota, ali naprotiv, sve devojke su mi prilazile i cestitale!!! ;)
Ali se nadam da vise nikad necu imati razlog da to ponovo uradim... :D

Ijaooo:) ha ha ha zasto? Jer si ti bila ljubomorna ili zato sto je on bio previse ljubomoran? :shock: :lol: 8-)
 
narvano da sam ljubomoran...a inace nevezano za temu zene koje ne mogu da podnesu taj teret sto su zene i ne treba da zive sa nekim...to je tako posteno! zena treba da zna gdje joj je mjesto...sta moze a sta ne moze da radi...i mora da se zna gdje je i sta radi...kao sto i ja imam tu obavezu...ribe koje zahtjevaju taj vid privatnosti i ne trebaju muskarca...to su obicne kobiletine!!
 
...Jas nisam ljubomorna,mozda malo,ali ja to vjecno iscooliram...:)
A zavisi i od frajera i koliko ste zajedno...Mislim sto je veza duza,da su oboje ljubomorniji....:)
P.S mrzim kad mi je decko pretjerano ljubomoram,onda me na neki nacin gura od sebe...:)
Ali takodje ne volim ni kada nije nikako ljubomoran,sticem utisak da mu nije stalo...:):):):):)
 

Back
Top