Pravi muskarac!?

To je individualna stvar...za mene je moj muz pravi muskarac jer je duhovit, sarmantan, pametan, siroko obrazovan, stabilan...jos kad bi bio i malo seksualniji, bio bi idealan, sto opet ne znaci nije pravi...dakleM, dodjoh do toga da pravi muskarac ne mora da bude idealan...jbg, nema idealnog...
 
Ima 25-30 godina, lep je, sarmantan, duhovit, kulturan, zavrsio je fakultet, strasno dobro izgleda, ima lep luksuzan stan koji je sam kupio, i dobar auto, moze da plati najmanje 2 vecere nedeljno u nekom elitnom restoranu, dobar u krevetu, pazljiv, postuje svoju devojku.

Ovo vam je otprilike slika pravog muskarca za svaku nasu devoju, po malo je nerealna ali sta cete.
 
emotivan,nezan,grub kada treba,fizichki izgled manje bitan,spretan i snalazljiv u krevetu,erotican,mastovit,energican,sa relativno dobrim smislom za humor,i da ima svoj stav,da zna sta hoce,da bude spreman za kompromise,da me voli i da predlozi odredjenu situaciju ali da bude kako ja kazem... :-) salim se... da me postuje ,naravno...
mislim da nije previse zahtevno,a?


p.s. za one koji kazu da tako nesto ne postoji,ja sam to vec nashla! samo da vam kazem u startu!
 
recepcionerka:
emotivan,nezan,grub kada treba,fizichki izgled manje bitan,spretan i snalazljiv u krevetu,erotican,mastovit,energican,sa relativno dobrim smislom za humor,i da ima svoj stav,da zna sta hoce,da bude spreman za kompromise,da me voli i da predlozi odredjenu situaciju ali da bude kako ja kazem... :-) salim se... da me postuje ,naravno...
mislim da nije previse zahtevno,a?


p.s. za one koji kazu da tako nesto ne postoji,ja sam to vec nashla! samo da vam kazem u startu!
OK ali ovo je nespojivo :shock: jel on ima onda više ličnosti u sebi :roll:
 

Back
Top