Garantni rok?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Sta mislite da li bi bilo dobro da postoji neki garantni rok u kome mozete vratiti zensku (ili tipa) i za isti trud dobiti drugu (drugog)?

Kako to mislim....



Pa recimo ja vidim neku super zensku i nije mi tesko da se potrudim ako treba sve OK, ali odma se javi crv sumnje i kaze mi sta ako ne ume da se tadari? Sta ako nece da pus.i, sta ako nece da guta.... Ako joj se gadi da je isprskam po licu....


A ja se trudio....
 
Aleksej_BASO:
Sta mislite da li bi bilo dobro da postoji neki garantni rok u kome mozete vratiti zensku (ili tipa) i za isti trud dobiti drugu (drugog)?

Kako to mislim....



Pa recimo ja vidim neku super zensku i nije mi tesko da se potrudim ako treba sve OK, ali odma se javi crv sumnje i kaze mi sta ako ne ume da se tadari? Sta ako nece da pus.i, sta ako nece da guta.... Ako joj se gadi da je isprskam po licu....


A ja se trudio....

Ako ne radi kako treba u prvih mesec dana menjaju odma za drugu,posle mesec dana popravljaju postojecu:lol: :lol: :lol: .
 
Aleksej_BASO:
Sta mislite da li bi bilo dobro da postoji neki garantni rok u kome mozete vratiti zensku (ili tipa) i za isti trud dobiti drugu (drugog)?

Kako to mislim....



Pa recimo ja vidim neku super zensku i nije mi tesko da se potrudim ako treba sve OK, ali odma se javi crv sumnje i kaze mi sta ako ne ume da se tadari? Sta ako nece da pus.i, sta ako nece da guta.... Ako joj se gadi da je isprskam po licu....


A ja se trudio....

Džaba, Aleksej, opet bi bilo nezadovoljnih... :???:
 
ja mislim da trazhish robu na pogreshnom mestu
ove shto su participation free nemash kome da vratish , al one shto se placaju imaju sve fino nekog odgovornog pimpa pa lepo imash i kome da se zhalish...
chak ni kod robe na popustu nema reklamacija, a ti bi da se zhalish na ono shto si mufte dobio...ccc
 

Back
Top