PINK

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

NevenaBGD

Aktivan član
Poruka
1.425
E ja moram nesto da vas pitam na temu televizije pink! Ja nikadnisam bila sklona pljuvanju kao ovo nije u trendu i tako to seljaci ppp narodnjaci i tako to. I nekako sam sve to do sada tolerisala dok sinoc nisam pogledala Grand Paradu s drugaricom na preskok (jel ipak to ne moze svako da savlada u komadu) i krece rubrika koja imitira one strane show programe kao pre i posle. I tu se pojavljeuje onaj strkljavi Miki ili kako se vec zove sto vodi neku frizersku radnju....sa kosom ko da ga je spalila struja itd... i fora je sad da nalaze neke ljude sa sela koji su potpuno retardirani ali u smislu hendikepirani i da im se javno smeju...mislim da ne mogu ni da vam do kraja opisem kako to odvratno izgleda ako niste pogledali. Kao prosli put je bila neka isto tako neobicno tuzna i debela zena koju su unakazili strasno, ali ja sam tad mislila kao da je to bilo slucajno da ovaj put nisu nasli nekog jadnog coveka koga su izvukli iz nekog sela....majke mi sva se najezim....koji se jadan tresao na onoj sceni a oni su ga kao obukli u odelo. Pritom lepse izgleda od tog gore pomenutog Mikija koji stoji pored njega i u facu mu se smeje....ne znam bila sam frapirana i sad ne znam sta da kazem....sta vi kazete....prosto ne mogu da verujem da medju nama postoje ljudi koji su zli do te mere....ne znam smejem se jer je nekom lose....to prevazilazi moje najludje snove.
Pozdrav svima
 
Ne smem da komentarishem...samo cu ti reci da STVARNO vishe ne gledam TV!!!!
Pomiri se sa tim da nas ima raznih, zaista!!! Ali, kako kazu, sve je to ljudski!!!
 
cekaj prvo da se zapljujem PU DRUGI.
na Pinku vredi pogledati samo neki dobar film ili Sisonove...mislim Simpsonove,a i njih vise nema tako da...
 
nemam rechi...:neutral: meni je pink memorisan samo zbog filmova koje ponekad puste.....inache......mane znam....najodvartnija televizija koja postoji.....ne znam shta bih drugo rekla.....:roll:
 
Pa to sa filmovima sam i ja govorila...ali DA LI zaista DA LI vredi da im dajemo na gledanosti posle takvih ogavnih ispada verujte imam utisak kao da me je neko polio nekom kiselinom ili kao da sam legla u bure sa nekom radioaktivnom supstancom, Jbt gledali tamo filmove ili samo ovo kratko ili ono mi ucestvujemo u tome. Ej covece mi...tj ja dajem glas ttooom....ne znam kako da kazem....stakori...krzljavi....ne znam imaju li ogledalo kod kuce da se vide nasta lice....Ej oni deru moje pare....Nema sanse vise mislim da cu i ja izbrisati. Dodje mi da pokrenem peticiju ili nesto slicno. ALi naj ozbiljnije. Nadam se da postoje neki evropski zakoni koji ce konacno tu gamad istrebiti. Stoka...izvinjavam se al totalno sam poludela ....
 
Ja sam prvo čula priču o tom skrnavljenju, i nije samo to tvoj utisak, to je maltene svih koji su to videli. Ovog petka sam videla sam kraj tog sprdanja i raspravljamo koji im je cilj celog tog "projekta": da pokažu da se od bilo koga može napraviti "zvezda", da pokažu svoju svemoć pa mogu da rade šta hoće, ma ne znam, grozni su, u svakom slučaju ostavljaju ružan i tužan utisak

Još nešto je primećeno, odkada nema BK televizije, svi su degradirali sa kvalitetom, a posebno iritira RTS sa primoravanjem plaćanja njihove "usluge", a pritom ih maltene niko ne gleda - jer nema šta, repriziraju neke serije od pre dvadeset godina i to hronično, kao da smo teletabisi, ybt ...
 
:) zaboravih osmejak....ne znam da li si gledala ovo sad. Na kraju su otisli kao kod tog coveka kuci....a ono uzas ....otac i majka i neka sestra ocigledno svi nenormalni...pa usli u kucu i snimaju im serpe kao sta jedu ....a on jadan sav srecan sto su ga izeli odande....veruj mi ja nisam neka placljiva osoba....ali rasplakala sam se tada stvarno kriminalno ponasanje i to tako prolazi....fuj strasno!!
 
Nazalost,gledala sam to u petak i stvarno nemam reci.Pink se toliko iskvario,strasno. Mislim nisam ih ja ni pre nesto gotivila,ali bilo je dobrih filmova,serija.Ali od kako krenuse da pustaju one stare filmove tipa Banovic Strahnja i sl.,pa jos da ih repriziraju sto puta,kad ukinuse Simpsonove i kad su poceli da pustaju po pet spanskih serija dnevno :evil: :evil: .I sad slag na tortu ova glupa Grand Parada.Treba ih bojkotovati :evil: :evil:
 
Hwala bogu pa ne gledam pink, inace bih werowatno dobio nerwni napad...Zamislite, ima ljudi koji to zaista i gledaju i smeju se takwim stwarima :shock:. I to...podosta njih...seljanchitji :(
 
Pa da li znate neki nacin na koji moze nesto da se uradi ne znam da idem na neki int sajt da nekom kazem ...otkud znam....kako se to radi....da li se neko uopste bavi time....ja sam mozda danas lose volje ali nekako mi se sve skupilo....covece kako mi da zivimo ovde....pa ja imam evo 25 godina i sad tek crno na belo vidim da je ovo ne izdrzivo covece. Ti kao nikome ne mozes nista i svako moze da ti radi sta god hoce....ja ne umem da cutim kad me neko maltretira nisam tako vaspitana. I ti cobani nek se vrate u svoje obore i na njive i pasnjake...majku im cobansku....
 
MarilynManson:
Hwala bogu pa ne gledam pink, inace bih werowatno dobio nerwni napad...Zamislite, ima ljudi koji to zaista i gledaju i smeju se takwim stwarima :shock:. I to...podosta njih...seljanchitji :(

Da da da!! TO!! Pa ja ne znam stvarno....ne mogu vise da o tome pricam pohistericasu nacisto.... :cry:
 
:Idol::
oni promovisu sponzorstvo fuxeraj, zaglupljuju i zatucavaju narodd..... ali ne krse zakon. HA!

Ma krse!!!! Postoji zakon o ljudskim pravima!! Ili bar bi trebalo da postoji ***** im materina!!! Uh! PA nesto su radili ne znam ono kao deca su im neka pevala pa su se probudili ovi uspavani (zakrmeljisani :lol:) za decija prava pa su kao to promenili morali su da prekinu sa zloupotrebom dece i sl....
Ali taj frizer (sto kaze moja drugarica zanatlije obicne pomamljene) koji je kao slogirani naduvani kreten. Frizer sa frizurom zvanom strujni udar i straftastim sivim odelom + sveeetlo braon cipele!!! Aman!!! I kao smekerski se smeje ljudima. Povuko crtu predhodno pa mu se pomesale boje! :roll:
 
e da promovisu i kretenizam......

ako budemo zabranili pink mi bismo krsili ljudska prava...

problem je u zakonima..

DOLE DRZAVA!! DOLE VLADA!!! ISPRED SKUPSTINEEEEEEEE!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top