farbanje obrva

gost 36952

Elita
Poruka
17.066
Da li neka od vas farba obrve? Planiram da se ofarbam u svetliju boju a imam crne obrve. ne bih da ih mnogo tanjim jer su mi bas lepe, ali bih morala da ih posvetlim kad se ofarbam.

Kakva su vasa iskustva? :D
 
jaoooo... meni je to patetično

bolje to nemoj da radiš, ko zna na šta ćeš ličiti sa takvim obrvama :(
boju promeni samo za nijansu gore ili dole... sve ostalo je forsiranje i svima stoji loše, ma koliko oni bili ubeđeni u suprotno... SUROVA ISTINA...JBG
 
ra-ta-tat:
jaoooo... meni je to patetično

bolje to nemoj da radiš, ko zna na šta ćeš ličiti sa takvim obrvama :(
boju promeni samo za nijansu gore ili dole... sve ostalo je forsiranje i svima stoji loše, ma koliko oni bili ubeđeni u suprotno... SUROVA ISTINA...JBG
Mislila sam da kosu posvetlim do svetlo smedje ili tamno plave, a obrve do srednje smedje.
 
Ja sam probala farbom za kosu, kojom se inace farbam, jer me je tako savetovala frizerka. Jedino sto obrve brze primaju boju od kose pa ti je dovoljno 5 do 10 min, ali skines malo sa kraja pa ako treba jos tu popravis i drzis jos. Treba voditi racuna da ne bude previse svetlo, probaj par nijansi pa ako hoces jos svetlije probaj za par dana.
 
ja kad sam se farbala u plavu, istom farbom sam farbala i obrve. naravno, nisam držala tako dugo kao kosu. moraš biti pažljiva i svaki čas proveravati rezultat. mada je verovatno najbolje otići u salon da ti to tamo urade.
 
Ja sam cula da je izuzetno opasno farbom za kosu farbati obrve, jer je prejaka, nego da za tu svrhu postoje posebne farbe.
Da li neko zna koje su to, i gdje se mogu naci?
Smijem li probati sa kremom za posvjetljivanje dlacica na rukama?
 
minival je uvijanje trepavica da bi izgledale duze....postoje mini vikleri na koje se lepe trepavice i premazuju kiselinom......stvarno se uvija.....kad se stavi maskara trepavice su mnogo lepse......
za gustinu se radi nadogradnja trepavica......
 
Poslednja izmena:

Back
Top